نمایش «بازگشت به خانه» در ارغنون
۵۱۰۸۲۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
۲۵۳۶ 
سومین اثر قابل ستایش رامین معصومیان و فرید قادرپناه از 24 فروردین در تماشاخانه ارغنون از ساعت ٢٠:١٥روی صحنه خواهد رفت .ش بازگشت به خانه در ژانری متفاوت برای دومین بار به صحنه بر می گردد.
برترین ها: نمایش بازگشت به خانه در ژانری متفاوت برای دومین بار به صحنه بر می گردد.
 
 
نمایش بازگشت به خانه در ارغنون 
 
سومین اثر قابل ستایش رامین معصومیان و فرید قادرپناه از 24 فروردین در تماشاخانه ارغنون از ساعت ٢٠:١٥روی صحنه خواهد رفت .
 
چالشی ترین نمایشنامه هارولدپینتر بازگشت به خانه داستان پسر بزرگ یك خانواده است که بعد از مرگ مادرش خانه را ترک كرده و بعد از چند سال به همراه همسرش به خانه باز می‌گردد. خانواده او سالهاست زنی را در خانه ندیده‌اند و ... و همین کافیست تا متفاوت ترین و جنجالی ترین اثر پینتر را در فضای نمایشی بسیار جذاب ببینید.
 
طراحی گریم ها با سارا اسکندری است. بازیگران جوان و مستعد نمایش نیز  رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانى، محمدرضا سجادیان (مهمان از گروه روژدا)، حمیدرضا کشوردوست، کاوه مرحمتی و آزاده مشعشعی هستند. دستیار کارگردان نمایش مثل نمايش هاي پيشين گروه علی دولت یاری است و منشی صحنه نمایش نیز امونا پیکریان است.طراحی و ساخت موسیقی نمایش نیز  به عهده ی رضا قانعی است . او در بازگشت به خانه نیز موفق ظاهر شده است. طراحی صحنه و لباس نیز در خدمت نمایش بوده و  مینی مال و با ظرافت انجام شده است. عكاس نمايش فرهاد جاويد است و  روابط عمومی و تبلیغات نمایش نیز به عهده گروه نمایشی مربع 11 به سرپرستی امیدرضا سپهری با همکاری فرشادمجرب و فرناز توللی خواهد بود.
 
پیش فروش سه روز ابتدایی نمایش در سایت تیوال از امروز آغاز شده و گروه نمایشی از عکاسان و خبرنگاران برای شرکت در اجرای ویژه در روز شنبه دعوت به عمل می آورد.
 
لازم به ذکر است روابط عمومی اثر بعد از اجازه از گروه نمايشي در صورت عدم رضایت از نمایش 50 درصد هزینه بلیط را بعد از تماشا به شما عودت خواهد داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج