روستای سنگی مدرن در ایتالیا
۵۱۱۰۰۵
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۷
۵۵۶۴
در دامنه کوه های شیبدار آلپ در ایتالیا، روستای قرون وسطایی باستانی کلتا دی کستلبیانکو قرار دارد. این روستا مجموعه ای از خانه های سنگی قدیمی با سقف های کاشی قرمز و پنجره های آبی با قاب سفید است.
برترین ها: در دامنه کوه های شیبدار آلپ در ایتالیا، روستای قرون وسطایی باستانی کلتا دی کستلبیانکو قرار دارد. این روستا مجموعه ای از خانه های سنگی قدیمی با سقف های کاشی قرمز و پنجره های آبی با قاب سفید است. اما پشت این نمای قرون وسطایی یک راز با تکنولوژی بالا پنهان شده است، هرخانه یک باند پهن اینترنت و یک تلویزیون ماهواره ای دارد و روستا یک مرکز کسب و کار پیشرفته با کنفرانس از راه دور، فکس و تجهیزات صوتی و تصویری دارد.
 
این روستا در قرن 13 میلادی ساخته شد. اما در چند قرن اخیر ساکنان آن در جستجوی زندگی شادتر و غیرکشاورزی دور شدند. وقتی در سال 1887 زلزله این روستا را لرزاند، جمعیت آن کاهش یافت تا اینکه در سال 1950 کاملا خالی از سکنه شد. تااینکه در اوایل سال های 1990 به عنوان اولین روستای الکترونیکی اروپا انتخاب شد. به لطف تکنولوژی های مخابراتی جدید، پروژه به ساکنان آینده آن فرصتی برای زندگی در محلی آرام و در عین حال در ارتباط با محیط کار و به طور کلی منابع اطلاعاتی سراسر جهان را داد.
 
امروزه خانه های این روستا فوق العاده گران هستند. در سال 2008 گران ترین خانه روستا 587000 دلار بود و کمترین قیمت از 137000 دلار شروع می شد. امروزه این روستا به طور منظم میزبان رویدادهای فرهنگی مثل نمایشگاه های هنری و کنسرت ها و رویدادهای مربوط به آشپزی مثل بهترین غذای ایتالیایی است.
 
روستای سنگی مدرن در ایتالیا 
 
روستای سنگی مدرن در ایتالیا
 
روستای سنگی مدرن در ایتالیا 
 
روستای سنگی مدرن در ایتالیا 
 
روستای سنگی مدرن در ایتالیا 
 
روستای سنگی مدرن در ایتالیا 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج