مرد خفاشی در دست های مت ریوز
۵۱۵۳۰۴
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
۵۱۳۵
فته پیش تصریح شد که مت ریوز برای کارگردانی فیلم بعدی درباره کاراکتر معروف و کمیک استریپی «بت من» که دقیقاً با همین نام ساخته و ارائه می شود، گزینش شده است.
روزنامه بانی فیلم: هفته پیش تصریح شد که مت ریوز برای کارگردانی فیلم بعدی درباره کاراکتر معروف و کمیک استریپی «بت من» که دقیقاً با همین نام ساخته و ارائه می شود، گزینش شده است. این هشتمین فیلم بلند و مستقل پیرامون مرد خفاشی در پی فیلم هایی است که تیم برتون، جوئل شوماخر و کریستوفر نولان طی سالهای ۱۹۸۹ تا ۲۰۱۲ ساختند و در بهار سال ۲۰۱۶ یک فیلم مشترک را هم کنار سوپرمن با کارگردانی زاک اسنایدر در بر داشتند.
 
مرد خفاشی در دست های مت ریوز 
 
مت ریوز که پیشینه کارگردانی هر دو قسمت اخیر سری فیلم های «سیاره میمون ها» را دارد، گفته است که از کودکی به داستان های بت من عشق می ورزیده و این کاراکتر را بسیار شبیه به روحیات درونی خود می داند. توبی امه ریش یکی از سران کمپانی برادران وارنر هم با توصیف بت من به عنوان یک جواهر در میان داستان های «دی سی کمیکز» متذکر شده تخصص ریوز در ساخت فیلم های علمی ـ تخیلی ـ‌ حادثه ای بهترین نوید و مقدمه برای ساختن قسمت بعدی مرد خفاشی است.

ناگفته پیدا است که ایفای رل بت من در نسخه جدید و مت ریوزی آن با بن افلک خواهد بود که پس از اتمام تریلوژی کریستوفر نولانی مرد خفاشی نقاب و خرقه او را وام گرفت و جا افتادنش در این رل در اولین ورسیون بلند مشترک سوپرمن و بت من («طلوع عدالت») ناظران را متقاعد ساخت که بهترین فرد برای ایفای رل این ابرقهرمان خیالی و کمیک استریپی است که نوعی تیرگی افکار و تردید و خدشه های آشکار و پنهان از وجودش می بارد. این در حالی است که از ۱۹۸۹ که ساخت ورسیون های بلند و سینمایی از روی کاراکتر بت من آغاز شد، مایکل کیتون‌، ول کیلمر و جورج کلونی هم ایفاگر این رل بوده اند و البته کریستین بیل که بر خلاف نمایش ضعیف جورج کلونی در تک مرتبه فرو رفتن وی در این رل، در سه گانه کریستوفر نولان (۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲) موفق ترین و تیره ترین تصویر ممکن را از بت من ارائه کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج