استوری اینستاگرام؛ 200 میلیون نفر کاربر روزانه
۵۱۶۷۲۸
۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
۲۵۳۲
اگرچه اینستاگرام ویژگی استوری را از اسنپ چت کپی کرده است، اکنون کاربران بیشتر از این ویژگی در اینستاگرام استفاده می‌کنند تا اسنپ چت.
وب سایت جی اس ام - مریم فانی: اگرچه اینستاگرام ویژگی استوری را از اسنپ چت کپی کرده است، اکنون کاربران بیشتر از این ویژگی در اینستاگرام استفاده می‌کنند تا اسنپ چت.
 
استوری اینستاگرام؛ 200 میلیون نفر کاربر روزانه 

اینستاگرام اعلام کرده که هر روز 200 میلیون نفر از ویژگی استوری این اپلیکیشن استفاده می‌کنند؛ همان ویژگی تولید مجموعه عکس‌ها و ویدئوهایی که پس از 24 ساعت ناپدید می‌شوند و اینستاگرام آن را از اسنپ چت کپی کرد. رقم اعلام‌شده در ماه ژانویه 150 میلیون نفر در روز بود که اکنون به 200 میلیون نفر افزایش یافته است.

رقم اعلام‌شده اینستاگرام معنی دیگری هم دارد: تعداد کسانی که در طول این 9 ماه به سراغ ویژگی استوری اینستاگرام آمده‌اند و از آن استفاده می‌کنند از کسانی که از این ویژگی در اسنپ چت استفاده می‌کنند بیشتر است. در اسنپ چت روزانه 158 میلیون نفر از این ویژگی استفاده می‌کنند.

فیسبوک به‌طور منظم رشد اپلیکیشن‌هایش را اعلام می‌کند و اکنون این مورد دقیقا به اسنپ چت اشاره دارد و آن را تحت تاثیر قرار داده است. وقتی که اوایل امسال اسنپ چت عرضه عمومی سهامش را آغاز کرد رشد کاربرانش کم شد. در همین موقع اینستاگرام ویژگی استوری را از اسنپ چت کپی کرده بود و خطری برای سهام‌داران اسنپ چت شده بود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج