چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۱۷۰۷۶
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۶
۱۳۲۷۹
آدولف هیتلر، آغازگرجنگ جهانی دوم است، کسی که در برهه ای از تاریخ همه کشورهای دنیا را به جان هم انداخت. او در طول زندگی اش حتما راز و رمز هایی داشته که شاید بیشترمان از آنها باخبر نباشیم.
مجله مهر: آدولف هیتلر بدنام‌ترین سیاستمدار دنیاست و جنایت‌های زیادی را هم مرتکب شده است، از همین رو او را یکی از جنایتکاران جنگی می‌دانند. هیتلر رهبر جنبش نازی در آلمان بود و توانست با سخنرانی‌های درخشان خودش مردم زیادی را با خود همراه کند و روی آن‌ها تاثیر گذار باشد.

او با همین شیوه توانست کنترل کل کشور را در دست بگیرد و در نهایت برای نابودی یهودیان دست به کار شود. جنگ جهانی دوم را نیز به راه انداخت. در تاریخ از هیتلر به عنوان یکی از شیطانی‌ترین شخصیت‌ها یاد می‌شود؛ با این‌حال هیتلر هم مانند همه ما خانواده داشته و دوران کودکی را سپری کرده است که تا به حال کمتر به آن اشاره شده و ما از آن اطلاعات داریم.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

در این گزارش نگاهی داریم به خانواده آدولف هیتلر، آن‌هم در روز تولدش، ۲۰ مارس.

امضای پیمان برای پاک کردن نام!


با اینکه آدولف هیتلر بچه‌ای نداشته که نامش را ادامه دهد، اما هر ارتباط خونی با او نامش را زنده نگه می‌دارد. با این حال پس از کارهایی که او انجام داده، اعضای خانواده‌اش پیمان بسته‌اند که هرگز ارتباط خونی خودشان با هیتلر را برملا نکنند تا این موضوع فراموش شود و کسی هم آن ها را به دلیل این رابطه خانوادگی که به نظر نفرین شده بوده، سرزنش نکند.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

اصل و نسب یهودی!

احتمالا شما هم می‌دانید که هیتلر معتقد بود باید آن‌هایی که ناقص هستند را از بین برد تا در نهایت به یک جامعه کامل دست پیدا کرد. او یهودیان را ناقص می‌دانست و از همین رو آن‌ها را از بین می‌برد. اما نکته‌ای که هیتلر هم به آن توجه نداشت، این بود که تولد در یک خانواده مسیحی الزاما ریشه‌های ژنتیکی فرد را تضمین نمی‌کند و خود هیتلر در نسل‌های قبلی خانواده‌اش یهودی بوده است. در حقیقت هیتلر هم یک یهودی بوده، اما خودش نمی‌دانسته است.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

آدولف خشن بود؟

آدولف هیتلر ناخواهری به نام پائولا داشته که گفته می‌شود بعد از اینکه پدرشان فوت می‌کند، آدولف درست مانند پدری برای پائولا بوده، با اینکه سالی چند بار بیشتر یکدیگر را نمی‌دیده‌اند. آدولف رابطه خوبی با خواهرش داشته و با اینکه چند بار به او سیلی زده، اما پائولا هیچ‌وقت نمی‌توانسته باور کند که برادرش دست به جنایت‌های چنین بزرگی بزند.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

خواهری که هیچ‌وقت نازی نشد!

پائولا فردی سیاسی نبود و در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان منشی در یک بیمارستان کار می‌کرد. او برادرش را زیاد نمی‌دید و به نظر می‌رسید اصلا آنقدر مورد توجه نیست که برادرش بخواهد در کاری از او استفاده کند. پس از جنگ او بارها مورد بازجویی قرار گرفت، اما خیلی زود مشخص شد که در هیچ جنایتی دست نداشته و او را آزاد کردند. پائولا نام خانوادگی خود را به وولف تغییر داده بود تا خیلی در مرکز توجه نباشد.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

برادرزاده امریکایی!

ویلیام پاتریک هیتلر که برادرزاده آدولف هیتلر بوده، در سال ۱۹۱۱ در انگلستان به دنیا می‌آید و بعد در آلمان زندگی می‌کرده است. اما زمانی که عمویش می‌خواسته از حق شهروندی او که بریتانیایی بوده برای رسیدن به برخی مقاصد سیاسی استفاده کند، او آلمان را به مقصد امریکا ترک می‌کند. در زمان جنگ جهانی دوم پاتریک به نیروهای هوایی امریکا پیوست و در مقابل عموی خودش ایستاد. پس از جنگ همچنان در امریکا و کنار چهار فرزندش زندگی کرده است. او هم نام خودش را به استورات-هوستون تغییر داده تا هم خودش هم بچه‌هایش زندگی آرامی داشته باشند. او بارها در مصاحبه‌های مختلف از نفرت خودش درباره آدولف هیتلر صحبت کرده است.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

مادر و پدری که فامیل بودند!

آلویس هیتلر پدر آدولف است. او با کلارا مادر آدولف بیش از ۲۰ سال اختلاف سنی داشته و ماجرای ازدواج متفاوتی هم دارند. آلویس دو بار ازدواج کرده بود و ۶ بچه داشت، از همین رو کلارا را که یکی از خویشاوندان‌شان بوده، استخدام می‌کند تا او را در نگهداری بچه‌ها کمک کند. سپس در سال ۱۸۸۵ در یک مراسم کوچک با هم ازدواج می‌کنند و آدولف به دنیا می‌آید. پدر آن‌ها چندان مرد  اهل خانواده‌ای نبوده و البته علاقه زیادی به پرورش زنبور عسل داشته است.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

بچه‌های از دست رفته

آدولف علاوه بر خواهر و برادرهای ناتنی، چند برادر و خواهر تنی هم داشته که همه آن‌ها در سنین کودکی و بر اثر بیماری‌های مختلف جان خود را از دست داده‌اند.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

شاید پسری هم باشد

با اینکه می‌دانیم هیتلر زمانی که خودکشی کرد، هیچ فرزندی نداشت، اما برخی می‌گویند ممکن است او یک فرزند نامشروع داشته باشد. در زمان جنگ جهانی اطرافیان او این احتمال را اعلام کرده‌اند که هیتلر با زنی در ارتباط بوده است، اما این ادعا هرگز ثابت نشد و آن زن هم پیش از اینکه حقیقت را بگوید از دنیا رفت.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

هیتلر اصلا آلمانی نبوده است!

کسی که آلمان را مرکز جهان می‌دانست و می‌خواست بزرگترین قدرت جهان را برای کشور خودش بدست بیاورد، در حقیقت اصلا در آلمان متولد نشده بود! هیتلر علاوه بر اینکه در اتریش متولد شده، تا ۲۴ سالگی هم در این کشور زندگی کرده و سپس به مونیخ می‌آید. قطعا اتریش هیتلر را از خود نمی‌داند و احتمالا آلمان هم او را نمی‌خواهد!
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

بزرگ شده در یک خانواده کاتولیک

احتمالا درباره مذهب آدولف هیتلر چیزی نمی‌دانید و با توجه به برخوردش با کلیساهای کاتولیک و اینکه آن‌ها را مانعی بر سر راه رسیدن به قدرت می‌دانست، احتمالا هیتلر را فردی بدون مذهب می‌دانید، این در حالی است که آدولف در خانواده‌ای کاتولیک به دنیا آمد و مادرش او را برای غسل تعمید به کلیسا برده بود.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

ازدواج تنها به مدت یک روز

خیلی‌ها می‌دانند که آدولف هیتلر با اوا براون ازدواج کرده بود و تنها عشق زندگی‌اش بود، اما چیزی که خیلی‌ها نمی‌دانند این است که ازدواج آن‌ها تنها برای یک روز بود و در تمام دورانی  که اوا  شیفته آدولف بوده، در کنار او بود و تلاش می‌کرده تا توجهش را جلب کند، در این راه حتی دوبار خودکشی می‌کند. اوا ۲۰ سال جوان‌تر از آدولف بود و در زمان خودکشی هیتلر نیز در کنار او بود و همان‌جا به صورت نمادین باهم ازدواج کردند، او در زمان مرگ ۳۳ سال داشت و هیتلر ابتدا او و سپس خودش را کشت.
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

عکس مادر را همیشه همراه داشت

آدولف رابطه چندان خوبی با پدرش نداشت، اما مادرش فرق می‌کرد و مخصوصا بعد از اینکه پدرش فوت می کند، او به مادرش بیشتر نزدیک می‌شود و از همین رو تا زمان مرگ از او مراقبت می‌کند. آدولف بعد از مرگ مادرش شرایط سختی داشته و پس از آن تا پایان عمرش عکسی از مادرش را همراه خودش داشته است.
 
 چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید!

«هیتلر» یک نام ساختگی است!

پدربزرگ آدولف یعنی پدر آلویس یک یهودی به نام فرانکنبرگ بوده است، اما مادر آلویس دوباره ازدواج می‌کند، از همین رو نام خانوادگی گسورک هیدلر به نام آلویس اضافه می‌شود. اما آلویس خلاقیت به خرج می‌دهد و «هیدلر» را به «هیتلر» تغییر می‌دهد و فامیل خودش را عوض می‌کند. آدولف هیتلر تنها در همین مورد از پدرش به خوبی یاد می‌کند و می‌گوید خوشحال است که نام هیتلر را دارد چون این نام می‌تواند مردم را بترساند!
 
چیزهایی که درباره «هیتلر» نمی دانید! 
برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1396/02/01
هیتلر نامش در تاریخ جاودانه.
و همه جهان پی بردن و خواهند برد که چه کار درستی کرده.
پاسخ ها
#بزرگ مرد آریایی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
می توانستم تمام یهودیان را قتل عام کنم اما عده ای از آنان را زنده نگه داشتم تا بعد از من دنیا بفهمد چرا اصرار به قتل عامشان داشتم.
[آدولف هیتلر]
#مرگ بر اسرائیل
#موش های کثیف
#یهودیان
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1396/02/01
اینا مزخرفاتی هستن که صهیونیستا در مورد هیتلر میگن و با همین حرفا و مظلوم نمایی کردن ۷۰ ساله نه تنها خون مردم فلسطین بلکه همه دنیا رو تو شیشه کردن ،
به جز قسمت های خانوادگیش بقیه این طوماریکه نوشتین دروغیه به بزرگی دروغ هولوکاست ، شما هم با کپی کردن کور کورانه این حرفا و به خورد مردم دادن دارین به صهیونیستا خدمت میکنین ،، و این کارتون یا از رو نادانیه یا از خیانت .....
قضاوت با خودتون.
Iran, Islamic Republic of
03:56 - 1396/02/01
جالب بود. فقط منتظر بودم بگید در جوانی نقاشی میکرده یعنی آلرژی دارم به این نکته اگه گفته بودین دیگه مجلرو نمیخوندم :/
پاسخ ها
آدولف هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
کسی که این ساعت داره پست میزاره یا مثل من تا همین ساعت داره کار میکنه یا کاری غیر از کار مثبت داشته از نظرش مشخصه که چجور آدمیه
آدولف هیتلر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
این ساعت پست گذاشته یا فوق العاده آدم خوبیه و یا فوق العاده آدم مزخرف البته از لغت هایی که استفاده کرده و پستی که گزاشته معلومه شخصیتش چیه
Iran, Islamic Republic of
04:46 - 1396/02/01
اره داداش اصلا اون از نوادگان نتانیاهو حرام زاده بوده , اونا خوبن هیتلر اخه ...
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1396/02/01
سخنرانی‌های درخشان خودش خخخخخ
هیتلر شیطان و تروریست نسل کش بود
متجاوز نادان کله خر فکر کرده بود زرنگه ...
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1396/02/01
هیتلر یک مرد واقعی بود کاش امثال هیتلر تو ایران زاده بشن که هدفش ارتقای قدرت کشورش و از بین بردن یهودیا بود،هیتلر تسلیم نشد متاسفم واسه کسایی که از هیتلر به بدی یاد میکنن،المان یا اتریش هیتلر رو نخوان اما اون خودشو ثابت کرد،ثابت کرد دلشو داره،ثابت کرد مردونگی یعنی نترسیدن
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1396/02/01
برادرزادشم که رفته تو ارتش امریکا احتمالا حلال زاده نبوده وگرنه به عموش پشت نمیکرد،عموی ادم عین پدر ادمه چون از یه خونن پس شک نکنین برادرزادش ...
Germany
00:34 - 1396/02/02
عجيب تَر از اين آدم من در تاريخ نديدم ،،،چون كه ادمهاي بزرگ هميشه دشمنان بزرگ و زبادي دارند و مورد تهمت و آزار ،،،
و به همين خاطر بعد از مرگشان حرف و حديث هاي متفاوت واقعيت را كتمان و محققين را از كشف وقائع ناكام ميكذارد،،،،،،بايد ديد دلقكهاي كنوني چه بلايي سر دنيا خواهند أورد با اين همه جهل بي سوادي افراط گري و تحريف وقائع و حوادث ،،،،،هيچ جنايتي بالاتر از اين نيست وقتي كسي استعداد كاري كه ندارد را به او واگذار كنند چون انوقت يك نَفَر را كه مستحق است نابود كَر ده أيد ،،،،همان يك نَفَر كه ميتوانست همه را نجات دهد ،،،،،،،،،،،
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1397/11/27
این نسل هیتلر و حتما پیدا کنید چون قابل اعتمادند و متعهد به کارشونند و متعهد به اون جایی که دارند بهش خدمت میکنند

وقتی خلبان نیروی هوایی آمریکا شده رو در روی عموش باهاش جنگیده و اصلا به اون جایی که بهش خدمت میکرده تو رودر وایسی خیانت نکرده اینها متعهد به کارشونند آفرین بهشون حتما خود هیتلر هم همین جور بوده این نسل هیتلر نسل پاکی اند
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/11/27
این نسل هیتلر و حتما پیدا کنید چون قابل اعتمادند و متعهد به کارشونند و متعهد به اون جایی که دارند بهش خدمت میکنند

وقتی خلبان نیروی هوایی آمریکا شده رو در روی عموش باهاش جنگیده و اصلا به اون جایی که بهش خدمت میکرده تو رودر وایسی خیانت نکرده اینها متعهد به کارشونند آفرین بهشون حتما خود هیتلر هم همین جور بوده این نسل هیتلر نسل پاکی اند
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/11/27
این نسل هیتلر و حتما پیدا کنید چون قابل اعتمادند و متعهد به کارشونند و متعهد به اون جایی که دارند بهش خدمت میکنند

وقتی خلبان نیروی هوایی آمریکا شده رو در روی عموش باهاش جنگیده و اصلا به اون جایی که بهش خدمت میکرده تو رودر وایسی خیانت نکرده اینها متعهد به کارشونند آفرین بهشون حتما خود هیتلر هم همین جور بوده این نسل هیتلر نسل پاکی اند
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1397/11/27
این نسل هیتلر و حتما پیدا کنید چون قابل اعتمادند و متعهد به کارشونند و متعهد به اون جایی که دارند بهش خدمت میکنند

وقتی خلبان نیروی هوایی آمریکا شده رو در روی عموش باهاش جنگیده و اصلا به اون جایی که بهش خدمت میکرده تو رودر وایسی خیانت نکرده اینها متعهد به کارشونند آفرین بهشون حتما خود هیتلر هم همین جور بوده این نسل هیتلر نسل پاکی اند و این از نشانه های نژاد آریایی ه
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1397/11/27
این نسل هیتلر و حتما پیدا کنید چون قابل اعتمادند و متعهد به کارشونند و متعهد به اون جایی که دارند بهش خدمت میکنند

وقتی خلبان نیروی هوایی آمریکا شده رو در روی عموش باهاش جنگیده و اصلا به اون جایی که بهش خدمت میکرده تو رودر وایسی خیانت نکرده اینها متعهد به کارشونند آفرین بهشون حتما خود هیتلر هم همین جور بوده این نسل هیتلر نسل پاکی اند و این از نشانه های نژاد آریایی ه
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1398/05/15
خدابیامرزتش روحشم شاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر