بی انصافی علیه روحانی بیشتر می شود
۵۱۷۲۰۱
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
۷۲۵۱
عضو فراکسیون امید با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آینده اقداماتی در جهت سیاه‌نمایی و بی‌انصافی علیه دولت صورت بگیرد گفت: طبیعی است در آستانه برگزاری انتخابات کاندیداهای رقیب تخریب و تضعیف دولت را از صدا و سیما مطالبه کنند.
پایگاه خبری انتخاب: عضو فراکسیون امید با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آینده اقداماتی در جهت سیاه‌نمایی و بی‌انصافی علیه دولت صورت بگیرد گفت: طبیعی است در آستانه برگزاری انتخابات کاندیداهای رقیب تخریب و تضعیف دولت را از صدا و سیما مطالبه کنند.

علیرضا رحیمی عضو فراکسیون امید در تحلیل فضای انتخاباتی کنونی کشور اظهار کرد: با توجه به حملاتی که علیه دولت در طول ماه‌های گذشته شروع شده و در شرایط کنونی نیز تشدید شده است پیش‌بینی می‌شود که در روزها و هفته‌های آینده اقداماتی، هم علیه شخص رئیس جمهور هم دولت و هم دولتمردان در جهت سیاه‌نمایی، تخریب و بی‌انصافی صورت بگیرد.

وی افزود: در چنین شرایطی دولت باید با یک توان مضاعفی برنامه‌ای برای معرفی عملکرد خود و دستاوردهایی که در این مدت داشته است به صورت جبرانی تمهید و پیش‌بینی کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در انتقاد نسبت به نامه‌نگاری برخی کاندیداها برای فشار به صدا و سیما در جهت تغییر نحوه برنامه‌های انتخاباتی تصریح کرد: به طور قطع اگر صدا و سیما در برنامه‌هایش در طول انتخابات به معنای واقعی کلمه بی‌طرفی را رعایت کند هم آرامشی در بین کاندیداها و هم فضای انتخاباتی و سیاسی کشور برقرار می‌شود.

رحیمی در اشاره به انتقاد رئیسی نسبت به عملکرد صدا و سیما در جهت پخش تصاویر رئیس جمهور از رسانه ملی در آستانه برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد: صدا و سیما در موقعیتی است که خودش باید از عملکردش دفاع کند و پاسخگو باشد چراکه قبل از شروع زمان‌بندی انتخابات در موارد متعدد به صورت خروج از بی‌طرفی، دولت را نقد و تخریب کرد و به بهانه گزارش‌دهی و و اطلاع‌رسانی عملکردش را در ذهن مردم خلاف واقع جلوه داد.

رحیمی یادآورشد: هم‌اکنون در آستانه برگزاری انتخابات طبیعی است که به نوعی برخی از کاندیداهای رقیب، از صدا و سیما تخریب و تضعیف دولت را مطالبه کنند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1396/02/01
عجب پس ما فقیر بیچاره ها چی که با وعده های دروغ سر ما کلاه گذاشت نمیدانم مردم چرا اینقدر دروغگو ها دوست دارند و از آنان حمایت می‌کنند !
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1396/02/01
آراء مردم تعیین کننده است .و مردم بخوبی میدانند کجا بی انصافی شده و کجا حقیقت دارد پس جای نگرانی نیست.
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1396/02/01
بی انصاف تر از روحانی پیدا نمیشه
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1396/02/01
مطمئناً خدا با روحانی است
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1396/02/01
از کجا معلوم هر کدوم دیگه بیان بهتر از روحانی باشن والله ب فیافهاشون ک نمیخوره ادم میترسه ازشون با این قیافه ها همون بهتر روحانی باشه چرا کارای خوبی ک کرده روحانی نمیبینین
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1396/02/01
خدا میدونه چند درصد از مردم از ظاهر انتخاب میکنن یهنی تفکر ندارن ویا بصیرت نیست واویلا
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/02/01
یعنی اگر یکی از روحانی بپرسه مگه تونمیگفتی ویرانه تحویل گرفتی و تو کشور پول نیست پس از کجا این همه حقوق نجومی تو دولتت میدادی این بی انصافیه
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1396/02/01
حساب کنید ببینید درحق این مردم چقدربی انصافی شده وکسی جوابگو نیست
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1396/02/01
بی انصافی بدتر از این که در این چهار سال ملت را به خاک سیاه نشاند وروز بروز فقر وبدبختی را بیشتر کرد وپدران خانواده راشرمنده روی همسر وفرزندانشان کرد به نحوی که با زحمت می توانندبا نان وپنیر شکم انان راسیر کنند خدا لعنتشان کند که فقط به فکر دزدی ودروغ وپر کردن جیب سرمایه داران است نه بقیه مردم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج