Galaxy S8 برچسب ضد سگ دارد
۵۱۸۶۳۸
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
۹۲۱۹
برخی از وب‌سایت‌ها دل و روده‌ی Galaxy S8 را به بیرون ریخته‌اند و یک برچسب جالب داخل آن دیده‌اند. روی باتری Galaxy S8 عکس یک سگ است که روی آن خطی کشیده شده است.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: کسانی که Galaxy S8 را پیش‌خرید کرده بودند، یکی پس از دیگری مشغول دریافت گوشی‌های جدیدشان هستند. خیلی از این افراد گوشی‌های تازه‌ی خودشان را به یوتیوب برده‌اند و با چکش و آتش به جان آن‌ها افتاده‌اند؛ برخی از وب‌سایت‌ها هم دل و روده‌ی Galaxy S8 را به بیرون ریخته‌اند و یک برچسب جالب داخل آن دیده‌اند. روی باتری Galaxy S8 عکس یک سگ است که روی آن خطی کشیده شده است.
 
Galaxy S8 برچسب ضد سگ دارد 

قبل از هر چیز بیاییم به این موضوع نگاه کنیم که باتری Galaxy S8 قرار نیست از گوشی بیرون بیاید؛ چون این گوشی باز نمی‌شود. با این حال اگر روزی تصمیم گرفتید تا داخل Galaxy S8 را ببینید، سامسونگ می‌خواهد بدانید که نباید باتری‌تان را همینطوری رها کنید تا سگ‌تان شروع به جویدن آن کنید. باتری‌ها موجب مسموم شدن سگ‌ها می‌شوند.
 
Galaxy S8 برچسب ضد سگ دارد 

مصرف باتری می‌تواند باعث سوختگی، از دست دادن اشتها، اسهال، درد شکم، خارش و هم‌چنین صدمه زدن به سیستم گوارش سگ شود.

همانطور که قضایای گوشی Galaxy Note 7 به ما ثابت کرد، باتری یک گوشی می‌تواند به راحتی آتش بگیرد. جویدن و بلعیدن باتری توسط سگ می‌تواند کاری کند تا باتری در شکم سگ آتش بگیرد. البته سامسونگ کاری کرده است که باتری Galaxy S8 در مقابل آتش سوزی از خودش مقاومت نشان می‌دهد.

با نگاهی به گوشی‌های اپل، سونی، HTC، هوآوی یا لنوو می‌توانیم ببینیم که روی باتری هیچ‌کدام از آن‌ها، لیبل ضد سگ چسبانده نشده است. شرکت LG از گوشی G2 به بعد روی باتری‌های خود این لیبل را دارد و تمام گوشی‌های نکسوس هم برچسب ضد سگ را روی باتری‌های خود داشته‌اند.
 
Galaxy S8 برچسب ضد سگ دارد

این طور که به نظر می‌رسد، سامسونگ بیشتر از دیگر شرکت‌ها حواس‌اش به سلامتی حیوان خانگی شما است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج