پینترست دکمه «لایک» را حذف خواهد کرد
۵۱۹۰۵۸
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
۴۹۹۶
می توان گفت که دکمه "لایک" این روزها به عضو ثابت دنیای آنلاین تبدیل شده؛ دکمه ای که به کاربر اجازه می دهد به سرعت علاقه مندی خود به مطلبی که به اشتراک گذاشته شده است را نشان دهد.
وب سایت تک شات: می توان گفت که دکمه "لایک" این روزها به عضو ثابت دنیای آنلاین تبدیل شده؛ دکمه ای که به کاربر اجازه می دهد به سرعت علاقه مندی خود به مطلبی که به اشتراک گذاشته شده است را نشان دهد. اما در اقدامی بسیار جالب، پینترست تصمیم گرفته که این ویژگی را از وبسایت خود حذف کند. در ادامه با تک شات همراه باشید.

 پینترست دکمه «لایک» را حذف خواهد کرد

به گزارش پینترست، به نظر می رسد که یکی از دلایل این اقدام این است که کاربران دو دکمه "لایک" و "سیو" (ذخیره کردن) را گاه با هم اشتباه می گیرند و با زدن دکمه لایک فقط علاقه خود به آن موضوع را نشان می دهند در حالیکه دکمه سیو به کاربر اجازه می دهد مطلب را برای استفاده های بعدی ذخیره کند.

در بیانیه ای که پینترست برای Recode ارسال کرده همچنین گفته شده که پینترست قصد دارد خود را از سایر شبکه ها همچون فیسبوک و اینستاگرام متمایز کند. در این بیانیه آمده است:

در حالیکه سایر کمپانی ها کاربران خود را به زندگی در دنیایی مجازی تشویق می کنند، پینترست مردم را به زندگی در دنیایی واقعی فرا می خواند. ما علاقه داریم به شما بگوییم که خودتان باشید و نه سلفی تان. در حال حاضر سرویس های زیادی موجودند که به شما کمک می کنند با دوستان خود در ارتباط باشید و مطالب مورد نظرتان را با آنها به اشتراک بگذارید، و پینترست اپلیکیشنی است که انحصاراً به حوزه بصری کسب و کار تعلق دارد.

البته پینترست این تغییر و حذف دکمه لایک را در چند هفته آینده اجرایی خواهد کرد. جالب اینکه کاربرانی که پین های پینترست را به اشتباه و به تصور سیو کردن آنها لایک کرده اند نباید نگران باشند، چرا که پینترست تمام پین هایی که کاربران لایک کرده اند را در بخشی جداگانه برای آنها سیو می کند تا کاربران به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج