قاسمی: کشتی در ایستگاه مترو خوب بود!
۵۲۱۲۱
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۹
۷۷۸۱
دارنده مدال برنز سنگین وزن المپیک لندن می‌گوید که کشتی گرفتن در "ایستگاه مترو" تجربه جدید و جالبی بوده است.
ایسنا: دارنده مدال برنز سنگین وزن المپیک لندن می‌گوید که کشتی گرفتن در "ایستگاه مترو" تجربه جدید و جالبی بوده است.

کمیل قاسمی اظهار کرد: مسابقه روز کشتی با آمریکا در نیویورک که در "ایستگاه مترو" برگزار شد تجربه تازه و جالبی بود که خوشبختانه توانستیم در یک کشتی خوب آمریکا را با اقتدار شکست دهیم.

وی درباره کشتی خود مقابل دلاگنف گفت: او کشتی‌گیر با تجربه و عنوان داری بود و من پیش از این دو بار او را شکست داده بودم؛ یک بار در رقابت‌های المپیک و یک بار در جام جهانی. خوشبختانه توانستم برای بار سوم در خاک آمریکا هم او را شکست دهم.

کمیل قاسمی: برخورد آمریکایی‌ها خیلی خوب بود

قاسمی ادامه داد: تمرین‌های خیلی فشرده و خوبی را در 40 روز گذشته پشت سر گذاشته بودیم و بسیار آماده بودیم. اگر حسن طهماسبی هم بدشانسی نمی آورد در هر هفت وزن آمریکایی‌ها را در خاک خودشان شکست می دادیم.

وی درباره جو مسابقه و حضور در آمریکا گفت: خوشبختانه در نیویورک از نظر داوری و امنیتی مشکلی نداشتیم و هیچ حاشیه‌ای هم وجود نداشت. آمریکایی‌ها با ما خیلی خوب برخورد کردند.

قاسمی ادامه داد: ایرانیان زیادی هم برای تشویق آمده بودند. برای مسابقه لس آنجلس هم کاملا آماده بودیم و چون تیم آمریکا در آن مسابقه تیم بهتری بود و ایرانیان زیادی در آنجا حضور داشتند، دوست داشتیم در لس آنجلس هم با آنها کشتی بگیریم و شکستشان بدهیم.

برنده مدال برنز المپیک لندن در پایان درباره رقابت‌های انتخابی تیم ملی اظهار کرد: از نظر بدنی شرایط خوبی دارم و امیدوارم بتوانم تا انتخابی تیم ملی این شرایط را حفظ کنم. در مسابقه‌های خرداد ماه هر کس زحمت بیشتری بکشد و اشتباه کمتری کند، پیروز خواهد شد و به رقابتهای جهانی مجارستان خواهد رفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج