حدادی دیگر از نظر ورزشی، ایرانی نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۲۲۹۱
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹
۳۸۲۴
گفت‌وگو با نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک
دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن که در اولین مسابقه خود پس از المپیک با رکورد 64 متر و یک سانتی متر در دانشگاه U.V.A ویرجینیای آمریکا به ثبت رساند، می گوید که دیگر برای ایران مسابقه نخواهد داد.
ایسنا: دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن که در اولین مسابقه خود پس از المپیک با رکورد 64 متر و یک سانتی متر در دانشگاه U.V.A ویرجینیای آمریکا به ثبت رساند، می گوید که دیگر برای ایران مسابقه نخواهد داد.

احسان حدادی اظهار کرد: از نتیجه ای که در مسابقات آغاز فصل گرفتم راضی هستم چون در شرایط سخت یعنی بدون مربی و بدون آن که کسی از من سراغی بگیرد به این رکورد رسیدم. من دیگر با کسانی که خیلی راحت ورزشکار را بعد از مدال رها می کنند کاری ندارم. یک ورزشکار آزاد هستم و دیگر آزاد در مسابقات شرکت می کنم.

وی در پاسخ به این که آیا فدراسیون دوومیدانی در این مدت تماسی با شما داشته است؟ گفت: دو هفته پیش با آقای داوری صحبت کردم و گفتم که با این شرایط نمی توانم برای شما مسابقه بدهم . ایشان هم مثل همیشه گفتند که انشاءلله درست می شود. من نمی دانم اگر این انشاءلله نبود چکار می کردند؟ واقعا دلیلی ندارد که من بخواهم برای ایران در مسابقات شرکت کنم چون دین خود را به کشورم و مردم ادا کرده ام و فکر می کنم می توانم جایی بروم که قدرم را بدانند وحداقل امکانات اولیه که می خواهم را برایم فراهم کنند.

حدادی دیگر برای ایران مسابقه نمی‌دهد

حدادی افزود: زمانی که به آمریکا آمدم هم مربی و هم ماساژور پیدا کردم و به فدراسیون و کمیته ملی المپیک اطلاع دادم. مبالغ آن ها را هم گفتم اما متاسفانه از آنجایی که همه به دنبال مسائل دیگری هستند هیچ کس پیگیر کار من نبود . با این شرایط دیگر برای خودم ورزش می کنم. همیشه برای خودم ورزش کرده ام و فکر می کنم که دینم را به کشور و مردم ادا کرده ام وحتی از آن چیزی که باید، بیشتر ادا کرده ام. کاری کردم که در تاریخ دوومیدانی تا کنون کسی انجام نداده بود. به قول خود مسوولان عزیز، مثلث را تبدیل به مربع کردم اما انگار اگر همان مثلت می ماند، امکانات ما بهتر بود. مربع که شد امکانات را از ما گرفتند!

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک درباره این که آیا دیگر نمی خواهد به ایران بازگردد ؟ اظهار کرد: ایران می آیم چون ایران کشورم است و اینجا به دنیا آمده ام اما دیگر تا زمانی که این شرایط باشد برای ایران مسابقه نمی دهم. فعلا در مسابقات دایموند لیگ که مسابقات انفرادی است شرکت می کنم. فعلا برنامه خاصی ندارم و خودم به تنهایی تمرین می کنم. چند مسابقه در آمریکا دارم و پس از آن به اروپا می روم. بعد از آن به ایران بازمی گردم و برای تمریناتم دوباره به آمریکا بازخواهم گشت.

وی ادامه داد: گفته ام تا زمانی که حرف هایی که زده اند را عملی نکنند و امکانات را در اختیارم نگذارند هیچ وقت برای ایران مسابقه نمی دهم و از کسی نمی ترسم. خیلی از دوستان برایم پیغام می گذارند که "وطن فروشی کرده ای" . اما فکر می کنم که این اسمش وطن فروشی نیست. مردم ایران خودشان عاقلند و می دانند. خدا و پیغمبر هم گفته است که هر جا می دانید می توانید پیشرفت کنید آنجا بروید. من هم برای آینده ورزشی خودم باید کاری کنم. نمی خواهم که همین جا تمام شوم و مطمئن هستم اگر قرار باشد با این شرایط بمانم دوستان می خواهند من را هم تمام کنند، مثل بسیاری ها که تمامشان کردند. ما آدم های بزرگی داشتیم که متاسفانه تمام شدند.

حدادی ادامه داد: من افکارم به شکلی است که دوست دارم با تلاش خود نقره المپیک را تبدیل به طلا و طلا را تبدیل به رکورد جهان کنم و این توانایی را در خودم می بینم. اما زمانی که هچ امکاناتی به من نمی دهند و حداقل ها را برایم فراهم نمی کنند دلیلی ندارد که حرفی بزنم یا از کسی انتقادی بکنم. من می روم جایی که قدرم را بدانند و امکانات برایم فراهم کنند. شاید رفتنم برای بسیاری از مسوولان اهمیتی نداشته باشد و بگویند که این هم رفت مشکلی نیست اما من برای دل خودم می خواهم بروم تا بهترین باشم . فکر نمی کنم حد من این مدال نقره باشد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:21 - 1392/02/30
درود بر تو...مسولین ورزش اگه ورزشی بودن که این وضع ما نبود!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:55 - 1392/02/30
و اما مسولان.......و سانسور..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:41 - 1392/02/30
موفق باشيد،ما در هر شرايطي به قهرماناني مانند شما افتخار ميكنيم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:52 - 1392/02/30
اقدام عاقلانه ای کرد آقای حدادی
احسان حدادی با امکانات کم و در مقایسه با امکانات دیگر کشورهای مدال آور میشه گفت زیر صفر ورزش ایران ،برای ایران مدال آوری کرد حتی اگر شانس باهاش یار بود مدال طلا توی چنگش بود
احسان حدادی واست آرزوی بهترینها رو دارم

این کار احسان حدادی منو یاد کار علی تبریزی قهرمان پرورش اندام کشورمون و جهان انداخت که به خاطر بی توجهی و بهتر بگم بی محلی کردن مسئولین چند سالی برای ایران مسابقه نداد و باعث شدن این قهرمان خوب کشورمون چند سال دور از وطنش مسابقه بده علی رغم میل باطنیش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر