درخواست مجلس از نامزدهای ریاست‌جمهوری
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۲۶۰۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۰
۲۷۸۲
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اتنظار مجلس از کاندیدهای ریاست جمهوری این است که شرایط محیطی و بین‌المللی کشور را در تبلیغات و رفتارهای سیاسی خود لحاظ نمایند.
خبرگزاری ایسنا: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اتنظار مجلس از کاندیدهای ریاست جمهوری این است که شرایط محیطی و بین‌المللی کشور را در تبلیغات و رفتارهای سیاسی خود لحاظ نمایند.

علی لاریجانی صبح امروز در ابتدای جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد حضرت علی (ع) و پیروزی سالروز فتح خرمشهر گفت: سوم خرداد پیروزی حیرت‌آور فتح خرمشهر زلزله سیاسی در ارکان جبهه متحد غرب و ارتجاع عرب انداخت و این امر همزمان با تحولات سیاسی در صحنه داخلی بود.

وی یادآور شد: بنی‌صدر و لیبرال‌ها توسط مجلس استیضاح و عزل شدند و صحنه سیاسی داخلی به دست نیروهای مومن و حزب اللهی افتاد هر چند منافقین در داخل دست به ترور زدند ولی وحدت سیاسی در داخل و تبعیت از مقام ولایت امر هم غائله منافقین را در داخل خاتمه داد و هم نصرت فراوان در جبهه‌ها را تدارک نمود.

رییس قوه مقننه خاطر نشان کرد: نتیجه این مجاهدت‌ها و همت‌های بلند شهدای دفاع مقدس حرکت بیداری اسلامی در دنیای اسلام شده است که پدیده‌ای نو و نویدبخش در عصر حاضر است و این حرکت زنده و پیش‌رونده می‌باشد لذا باید حکام بحرین دست از ایستادگی در مقابل ملت خود بردارند.

لاریجانی افزود: رفتار شنیع نظامیان آل خلیفه در تعرض به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر مسلمانان بحرین قابل تحمل برای مسلمانان نیست و اینگونه اسائه ادب به حریم بزرگان دینی نه تنها هیمنه دروغین سلطنت را نشان نمی‌دهد که هراس سیاستمداران از بقاء حکومت را علنی می‌کند.

رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اخیرا مسوولین عاجز و درمانده رژیم صهیونیستی به دست و پا افتادند که کشورهای غربی قبل از انتخابات، تحریک و تشدید به تحریم‌ها نمایند؛ شاید با این توهم که بحث‌های انتخاباتی در ایران نوعا ذهن رهبران ایران را از رفتارهای ماجراجویانه آنان منصرف کرده است؛ غافل از اینکه انتخابات در ایران با هر اختلاف سلیقه‌ای استحکام بیشتری در مبارزه با رژیم صهیونیستی ایجاد خواهد کرد و توان جدیدی را برای پیگیری راه امام(ره) و شهدا به پیکر اجرایی کشور وارد خواهد کرد و به فضل الهی ملت ایران با انرژی انتخابات دسائس آمریکا و رژیم صهیونیستی را نقش برآ‌ب خواهند نمود.

لاریجانی افزود: طبعا انتظار مجلس شورای اسلامی از کاندیداهای ریاست جمهوری در این مقطع این است اولا شرایط محیطی بین‌المللی کشور را در تبلیغات خود و رفتارهای سیاسی خود لحاظ نمایند ثانیا به نحوی در دوره تبلیغات ریاست جمهوری عمل کنند که همت و اراده همگانی با امیدواری به آینده در جهت صیانت از حقوق ملت فراهم گردد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر