توضیح درباره اصلاحیه مستند حسن روحانی
۵۲۷۲۸۰
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
۶۶۴۹
قاضی‌زاده هاشمی گفت: در صورتی‌که ستاد نامزدها به اصلاحیه‌های مدنظر کمیسیون مذکور به برنامه‌های انتخاباتی ترتیب اثر ندهند، اصلاحیه‌های اعلامی توسط سازمان صداوسیما صورت می‌گیرد.
خبرگزاری ایسنا: قاضی‌زاده هاشمی گفت: در صورتی‌که ستاد نامزدها به اصلاحیه‌های مدنظر کمیسیون مذکور به برنامه‌های انتخاباتی ترتیب اثر ندهند، اصلاحیه‌های اعلامی توسط سازمان صداوسیما صورت می‌گیرد.

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگویی در پاسخ به سوالی درباره اصلاحیه مستند حسن روحانی از سوی صداوسیما گفت: موارد اصلاحیه‌های برنامه تبلیغاتی برای بخش عمده‌ای از نامزدها وجود داشته و امری عادی محسوب می شود؛ اصلاحیه برنامه مورد اشاره نیز به حکم ماده 64 قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری که فراقوه‌ای است، اعلام شد؛ همچنانکه برنامه‌های دیگر کاندیداها نیز دارای اصلاحیه بود و اگر نمایندگان ستاد نامزدها اصلاحیه را انجام ندهند، اصلاحیه‌های باقی‌مانده به تشخیص کمیسیون توسط سازمان صداوسیما صورت می‌گیرد.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی در خصوص روند اصلاح برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها اظهار کرد: بر اساس روند فعلی انجام اصلاحیه‌ها بر عهده ستاد کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری است، به عنوان مثال در این بین برنامه رادیویی آقای قالیباف نیاز به اصلاحیه داشت که بعد از نپذیرفتن ستاد وی مبنی بر انجام این مهم، این ستاد درخواست عدم پخش برنامه را داشت.

وی که با خبرگزاری خانه ملت گفت‌وگو می کرد، در پاسخ به سوالی درباره درخواست وزیر آموزش و پرورش از رئیس صداوسیما برای اعطای فرصت پاسخگویی به اتهامات مطرح شده در برنامه مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: تاکنون تقاضا و شکایتی به کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در این خصوص ارائه نشده است، در صورت دریافت شکایت حتما موضوع بررسی خواهد شد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1396/02/17
چه احتیاج به سیمای میلی همه کلش در شبکه های اجتماعی دیدند مخصوصا حذفیات آقایان که تاب مخالفان را ندارند
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1396/02/17
صدا و سیما هم در طول این چند سال فقط سعی کرد دولت رو زیر پوستی تخریب کنه. با این کار هم ملیونها نفر از بینندگانش رو به ماهواره ها سپرد و هم با پاشیدن بذر های نا امیدی و تفرقه خوش خدمتی بزرگی به اسراییل و امریکا و عرستان و انگلیس کرد
دشمن دانا به از نادان دوست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج