اتوبوسرانی لندن هوشمند می شود
۵۲۸۲۸۶
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
۷۱۶۲
شرکت سیتی مپر قصد دارد سیستم اتوبوس رانی شهر لندن را هوشمند کند. به همین منظور اتوبوس های جدیدی را به کار می گیرد که ضمن جمع آوری اطلاعات مربوط به مسیر حرکت خود، به ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مسافران کمک خواهند کرد.
خبرگزاری مهر: شرکت سیتی مپر عرضه کننده برنامه موبایلی برنامه ریزی مسیر سفر قصد دارد سیستم اتوبوس رانی شهر لندن را هوشمند کند.

به نقل از پاکت لینت، این شرکت به همین منظور اتوبوس های جدیدی را به کار می گیرد که ضمن جمع آوری اطلاعات مربوط به مسیر حرکت خود، به ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مسافران کمک خواهند کرد.
 
 با یک برنامه موبایلی؛اتوبوسرانی لندن هوشمند می شود

قرار است استفاده آزمایشی از اتوبوس های یاد شده امروز و فردا انجام شود و اطلاعات مربوط به زمان ورود اتوبوس ها به ایستگاه ها و مدت زمان حرکت آنها در مسیر مشخص شده تعیین شود.

اتوبوس های شرکت سیتی مپر سبز رنگ و کوچک تر از اتوبوس های معمولی شهر لندن هستند و تنها ۳۰ صندلی دارند. در این اتوبوس ها پورت های یو اس بی نصب شده که برای شارژ تلفن های همراه قابل استفاده هستند.

همچنین نمایشگری در جلوی این اتوبوس ها نصب شده که موقعیت لحظه به لحظه سرنشینان را بر روی نقشه نمایش می دهد و با استفاده از آن می توان از موقعیت ایستگاه های پیش رو مطلع شد.

پس از جمع آوری اطلاعات مسافران و رانندگان این اتوبوس ها، از این داده ها برای تحلیل شیوه مسافرت درون شهری مردم لندن استفاده می شود و در نهایت یک سیستم جامع نرم افزاری برای مدیریت اتوبوسرانی لندن به کار گرفته خواهد شد.

سیستم یاد شده هم برای کنترل لحظه به لحظه و عملیاتی اتوبوس ها و هم برای مدیریت رانندگان و سیستم برنامه ریزی شده آنها کاربرد خواهد داشت. البته ارائه این خدمات سود سرشاری برای سیتی مپر به ارمغان می آورد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Germany
14:44 - 1396/02/19
عینهو اتوبوسهای پایتخت مملکت ما تهران که از شدت فرسودگی جای خودش کثیفی ادم خجالت میکشه بگه اینا اتوبوسهای پایتخت یه مملکتن اونوقت قالیباف میخاد رییس جمهور این مملکت بشه اقا تو نتونستی.حمل ونقل یک شهر رو درس کنی حالا میخای سکان دار یک مملکت بشی متاسفم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج