پزشکیان : چرا افرادی که در زمان فساد زنجانی مسئول بودند، محاکمه نمی شوند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۲۹۵۰۷
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۹
۸۶۶۸
پزشکیان : زنجانی کشتی کشتی نفت از کشور خارج کرده و کسانی که در آن زمان مسوول بودند چرا نامی از آنان برده نمی‌شود و آنان را محاکمه نمی‌کنند؟ شخصی که سرو ته آن معلوم نبود چرا اجازه دادند نفت را ببرد و پول را برنگرداند؟ اکنون که قرار به محاکمه است صلاح می‌دانند این شخص را اعدام کنند که پرونده بسته شود و صدای مردم جامعه بلند نشود.
خبرگزاری ایلنا: مسعود پزشکیان عصر چهارشنبه در جمع دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قم، اظهار کرد: روند موجودی که اکنون با آن مواجه هستیم روند تصمیم گیری است. هر انتخابی شاخصی دارد و انتخابی که بدون شاخص و دیمی باشد نتیجه آن وضعیتی است که اکنون شاهد آن هستیم.

او با اشاره به پرسشی که یک خبرنگار مدتی پیش در ارتباط با اصطلاحات خاص گردش مالی از وی پرسیده بود گفت: بنده در پاسخ به این خبرنگار گفتم من در ارتباط با این اصطلاح چیزی نمی‌دانم، فقط می‌دانم که مسیر پول را از زمانی که بدنیا می‌آید تا زمانی که می‌میرد رصد می شود ولی اینکه چگونه رصد می کنند را اطلاع ندارم و باید از کارشناس آن جویا شد.

نایب رییس نخست مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خبرنگار مورد نظر چندین پرسش دیگر در ارتباط با فعالیت برخی دستگاه‌ها و اینکه چه فعالیتی دارند و بانک‌ها چگونه در کشور فعالیت می‌کنند، پرسید که در پاسخ بار دیگر به او گفتم که بنده در ارتباط با این مسائل نمی‌توانم به صورت کارشناسی پاسخ بگویم.

پزشکیان اضافه کرد: بعد از آن گفته شد شما چگونه نایب رییس مجلس هستید که راجع به برخی مسائل اطلاعی ندارید.  عنوان کردم که تمام دعواها بر سر کلمات است اینکه من می‌دانم که نمی‌دانم، خوب است.

او با تاکید براینکه هر کسی باید بنا بر تخصص و دانش خود نظر بدهد، گفت: تنها دلیلی که تا کنون نتوانستیم مشکلات کشور را برطرف کنیم این است که برخی در کشور گمان کردند که عقل کل هستند و در ارتباط با همه چیز می توانند نظر بدهند.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو با اشاره به آیه ای از قرآن گفت: برای اینکه بخواهید بدانید کسی تا چه میزان جاهل است همین مقدار کافی است که نداند تا چه اندازه می‌تواند راجع به مسئله‌ای نظر بدهد و تا چه میزان می‌داند و باید اظهار نظر کند و راجع به چه مسائلی نباید اظهار نظر کند.

پزشکیان ادامه داد: زمانی این که یک نفر عقل کل باشد، گذشته است و دیگر کسی نمی‌تواند مدعی باشد که من برای همه مشکلات می‌توانم نسخه بپیچم.

او با اشاره به مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که از رسانه ملی پخش می شود، گفت: مجری از یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در ارتباط با توسعه دانشگاه آموزش و علم و فناوری و اینکه چه کاری باید انجام داد می‌پرسد اما او پاسخ می دهد که آموزش و پرورش قاچاق می‌کند. این سخنان در حالی گفته می شود که شخص باید برنامه خود را ارائه دهد نه اینکه سخنان بی ربط بگوید.

نایب رییس نخست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر برنامه‌ای آیتم دارد و نمی‌شود بدون گذران مراحل مورد نظر کاری انجام داد. برخی اشخاص بیان مسئله را آگاه نیستند ولی مدعی اداره مملکت می شوند.

پزشکیان گفت: تخصص این افراد در همان زمینه ای است که ارجاع می دهند ولی در همان تخصص هم مهارت کافی ندارند وگرنه باید موشکافی کند که مسوول جلوگیری از قاچاق در کشور چه کسانی هستند که باید به این مسائل رسیدگی کنند. در این زمینه چه کسانی قرار است چنین مسائلی را مورد قضاوت قرار دهد. این اتهامات را کسانی می زنند که در این زمینه مسئولیتی ندارند.

او اضافه کرد: شخصی که از نظر علمی کارشناس نیست، می خواهد راجع به مسائل بانکی اظهار نظر کند و کسی که تا کنون اتاق عمل ندیده نمی تواند در ارتباط با آن نظری بدهد ولی باید گفت که مسائل سیاسی کشور بسیار پیچیده تر از کار جراحی و پزشکی است.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو ابراز کرد: اگر به شاخص ها توجه شود من به عملکرد دولت نقد دارم و در طول این سال ها نقدهای تندی هم کردم. اینگونه نیست که بگوییم این دولت از آسمان آمده و مشکلی ندارد ولی زمانی که مقایسه می کنیم متوجه می شویم که برابر نیستند.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: اکنون این پرونده آلت دست همه شده و می‌گویند این شخص حدود 3 هزار میلیارد دلار و نزدیک چند میلیارد یورو نفت ایران را برده است که این مبلغ معادل 12 هزار میلیارد تومان پول ایران می‌شود ولی اکنون می‌گویند این پول نیست و سوال این است که چه کسی به او اجازه داده این پول را ببرد.

 نایب رییس نخست مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون من یک تانکر نفت بخواهم به بنده نمی‌دهند و می‌گویند حساب کتاب دارد. بابک زنجانی کشتی کشتی نفت از کشور خارج کرده و کسانی که در آن زمان مسوول بودند چرا نامی از آنان برده نمی‌شود و آنان را محاکمه نمی‌کنند؟ شخصی که سرو ته آن معلوم نبود چرا اجازه دادند نفت را ببرد و پول را برنگرداند؟ اکنون که قرار به محاکمه است صلاح می‌دانند این شخص را اعدام کنند که پرونده بسته شود و صدای مردم جامعه بلند نشود.

پزشکیان با بیان اینکه مشکل امروز کشور راجرا نکردن قانون، سلیقه ای عمل کردن به قانون و فرار از قانون است، عنوان کرد: گاهی اوقات برخی افراد در برخی مسائل به قانون عمل نمی کنند و بیان می کنند صلاح نیست که از قانون اجرا شود.

پزشکیان به وعده برخی کاندیداهای ریاست جمهوری مبنی بر افزایش چند برابری یارانه ها گفت: باید از این اشخاص پرسید که چگونه قرار است تامین درآمد داشته باشند که حالا بخواهند به مردم پول بدهند.

او افزود: ما اگر راه پول در آوردن را بدانیم لازم نیست که پول بدهیم زیرا خودش پول در میاورد ولی زمانی که بلد نیستیم پول در بیاوریم می‌گوییم پول می‌دهیم.

نایب رییس نخست مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ  ۴۵ هزار تومانی که به عنوان یارانه به مردم داد می شود کمر اقتصاد کشور را خرد کرده است. نتیجه آن این است که شخصی تصمیم گرفت خلاف بیۤن قانون عمل کرد و هیچ شکی در آن نیست.

او با اشاره به سخنان بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب خطاب به قانون شکنان، بیان کرد: برخی  افراد قانون کشور را قبول ندارند و بنا به فرموده امام خمینی (ره) فرد بیخود می کند که قانون را قبول ندارد، قانون هم آنها را قبول ندارد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1396/02/21
ای آقا. آخه این چه حرفییه گلم.این کاسبان تحریم به گردن ملت ما بیشتر از اینا حق دارن.دیگه از این حرفا نزنید که ملت (البته فقط یک هزارمش) ناراحت میشن
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1396/02/21
شما وزیری که از اختیاراتش برای نزدیکانش رانت ایجاد کرده و ظیفه آموزش در کشور را به عهده دارد به سوداگری و دو شغله بودن که خلاف قانون است رها کردین به کسی که اینها را برملا می کند می تازید ... چرا وقتی ایشان وقتی شغل دیگری نیز داشته که در قانون ممنوع است
مگر می شود کسی سال ۹۲ در جایی استعفا کرده باشد و سهام خود را فروخته است هنوز به خاطر کاغذ بازی اداری به ثبت نرسیده باشد
وقتی که کالای پوشاک قاچاق در ویلای ایشان پیدا شده بعد قانونی می شود حتما دو شغله بودنش هم بر اثر یک سری روابط انکار می شود خوب وزیر است دیگر
دیگه چه خبر دکتر !!
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1396/02/21
آقای پزشکیآن در زمان کنونی که شما بودید که از صندوق فرهنگیآن دها میلیارد دزیدها شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر