بازتاب دور سوم مناظر‌ه در رسانه های عربی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۳۰۴۰۹
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
۱۶۳۹۳
دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران در رسانه‌های عربی بازتاب گسترده‌ای داشت.
خبرگزاری ایلنا: دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران در رسانه‌های عربی بازتاب گسترده‌ای داشت.

المیادین محور دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران را مسائل اقتصادی، مصرف نفت و قاچاق قرار داد و افزود: «حسن روحانی» و «سید ابراهیم رئیسی» دو کاندید شاخص این دور از مناظرات بودند. قالیباف نیز از هزینه‌های شخصی کاندیداهای رقیب یعنی رئیس و معاون دولت فعلی انتقاد کرد. «اسحاق جهانگیری» نیز با تبیین عملکرد دولت در بخش اقتصادی ضمن رد انتقاد قالیباف، به حمایت از دولت فعلی پرداخت. «سیدمصطفی میرسلیم» نیز با انتقاد از عملکرد دولت فعلی اعلام کرد که این دولت هیچ برنامه‌ای برای مقابله با کسانی که به غارت بانک‌ها می‌پردازند، ندارد.

صفحه عربی فرانس ۲۴ نیز با پوشش دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران اعلام کرد: مسئولان ایرانی از این امر که طبقه کارگر و افراد فقیر جامعه ایرانی در انتخابات شرکت نکنند، نگران هستند.

صفحه عربی اسپوتنیک نیز اعلام  کرد: در مناظره نهایی بین نامزدهای ریاست‌جمهوری ایران «محمد باقر قالیباف» سران دولت فعلی را به فساد و سوء استفاده وزرا از مناصب خود برای انجام تجارت‌های غیرقانونی متهم کرد. روحانی وجهانگیری نیز با رد این اتهامات اعلام کردند هیچ مدرکی مبنی بر تجاوز وزرا از اختیارات قانونی خود وجود ندارد.

الجزیره نیز با بازتاب خبر دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران نوشت: این مناظره که به نوعی مواجهه دو جریان اصلاحات و اصولگرایی بود با تمرکز حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در دفاع از اقدام‌های اقتصادی دولت و در نقطه مقابل انتقادهای سید ابراهیم رئیسی، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی میرسلیم دنبال شد. کاندیداهای منتسب به جریان اصولگرایی با تاکید بر بیکاری و مشکلات اقتصادی از دولت فعلی به انتقاد پرداختند.

پایگاه خبری الوسط نیز که به گزارش لحظه به لحظه این دور از مناظرات می‌پرداخت، با اشاره بر اینکه محور این مناظره اقتصادی بوده است اعلام کرد: سه کاندیدای منتقد عملکرد دولت فعلی ضمن انتقاد شدید از عملکرد اقتصادی دولت موارد مختلف بحث‌های اقتصادی دولت را مورد حمله قرار داده و در مقابل حسن روحانی و جهانگیری به دفاع از عملکرد اقتصادی دولت خود پرداختند.

پایگاه خبری ۲۴ نیز با پوشش خبر دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران محور این دور از مناظرات را اقتصادی اعلام کرد و افزود: نامزدهای ریاست‌جمهوری به بیان برنامه‌های اقتصادی خود پرداختند.

پایگاه خبری عرب۲۴ نیز نوشت: دور سوم مناظرات ریاست‌جمهوری ایران که با موضوع اقتصادی برگزار شد، شاهد مواجهه دو گروه موافق عملکرد اقتصادی دولت که شامل نامزدهای اصلاح طلب و منتقدان عملکرد اقتصادی دولت که شامل نامزدهای اصولگرا بود، می‌شد.

پایگاه خبری العین نیز ضمن پوشش خبری دور سوم مناظرات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایران اعلام کرد: در این مناظره که با محوریت اقتصاد برگزار شد روحانی و جهانگیری به دفاع از عملکرد اقتصادی دولت پرداختند در حالی که نامزدهای جریان مخالف دولت از عملکرد اقتصادی دولت روحانی به شدت انتقاد کردند.

تارنمای اینترنتی روزنامه «الرایه» نیز ضمن پوشش خبری این مناظره اعلام کرد: در این دور از مناظره که با محوریت اقتصادی برگزار شد، دو جریان مدافع و منتقد عملکرد اقتصادی دولت به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

الیوم السابع نیز نوشت: دور سوم مناظرات انتخاباتی بین نامزدهای ریاست‌جمهوری ایران مملو از تبادل اتهام‌ها بین نامزدهای موافق و مخالف عملکرد دولت بود. به نوشته الیوم السابع قالیباف، روحانی وجهانگیری را متهم به تسلط بر اراضی دولت کرد و روحانی نیز جریان مخالف دولت را به نابودی کشور متهم کرد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:54 - 1396/02/23
با روحانی تا1400
با اصلاح طلبان تا ظهور مهدی موعود
خود اصولگراها هم میدونن که دیگه خواب ریاست جمهوری و دولت رو هم نمیتونن ببینن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر