اعلام زمان افتتاح آزادراه تهران - شمال
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۳۱۱۱۸
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۴
۹۸۶۴
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور هزار میلیارد تومان به طرح‌های مختلف اقتصادی استان اختصاص یافت گفت: در مجموع از سال 92 تا کنون هزارو350 طرح با اعتباری معادل سه هزارو 600 میلیارد تومان به مناسبت‌های مختلف در استان البرز افتتاح شده است.
خبرگزاری ایسنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور هزار میلیارد تومان به طرح‌های مختلف اقتصادی استان اختصاص یافت گفت: در مجموع از سال 92 تا کنون هزارو350 طرح با اعتباری معادل سه هزارو 600 میلیارد تومان به مناسبت‌های مختلف در استان البرز افتتاح شده است.

خسرو ارتقایی در نشست خبری که امروز شنبه(23 اردیبهشت) در استانداری البرز برگزار شد با بیان اینکه ترافیک یکی از مشکلات عمده استان البرز است گفت: ادامه پروژه همت در استان البرز یکی از اقداماتی است که برای حل این مشکل در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این راستا خوشبختانه قطعه یک و دو این پروژه به اتمام رسیده است و قطعه سه آن که 4.7 کیلومتر طول دارد 25 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

ارتقایی ادامه داد: این پروژه هزار متر تونل دارد که این تونل‌ها نیز تا کنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه مشکل مربوط به اوراق قرضه این پروژه در سفر رئیس جمهور با تبدیل شدن به اسناد خزانه رفع شده است، تصریح کرد: اتمام این پروژه نقش زیادی در کاهش ترافیک تهران-کرج- قزوین خواهد داشت.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به آخرین وضعیت آزادراه تهران-شمال اشاره کرد و اعلام کرد: 29 کیلومتر از این پروژه در استان البرز قرار دارد و تمام تلاش‌ها در این راستا است که ارتباط در این مسیر، تا شهریور ماه برقرار شود.

وی از سرمایه‌گذاری دو هزار و 500 میلیاردتومانی شرکت آزادراه‌ها در استان البرز خبر داد و گفت: آزادراه تهران-شمال یکی از آرزوهای دیرین مردم کشور است که در در شهریور ماه افتتاح خواهد شد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی آزادراه آبیک به چرم شهر گفت و تصریح کرد: مجموع این اقدامات در کاهش بار ترافیکی استان البرز نقش زیادی خواهد داشت.

ارتقایی خاطرنشان کرد: کمربند شمالی شهر کرج نیز تاکنون پیشرفت خوبی داشته است و پایه‌های پل بزرگ آن بر روی رودخانه کرج در محدوده بیلقان احداث شده است.

وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته و در حال انجام خطوط ریلی اشاره کرد و اظهار کرد: راه‌آهن تهران-کرج-تبریز از تهران تا کرج در حال چهار خطه شدن است و از کرج تا تبریز دو خطه خواهد شد و اعتبار در نظر گرفته شدن برای آن 500 میلیارد تومان است که امیدواریم تا پایان شهریور 96 به بهره برداری برسد.

معاون استاندار البرز به پیشرفت 70 درصدی قطار برقی گلشهر به هشتگرد اشاره کرد و گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه 650 میلیارد تومان است و قادر است در زمان پیک بیش از 15 هزار مسافر را جابجا کند.

وی در خصوص دیگر اقدمات ریلی دولت در استان البرز خاطرنشان کرد: اتوبوس ریلی تهران-کرج-هشتگرد و راه‌اندازی ایستگاه گرمدره که از سال 87 معطل مانده بود از جمله این اقدمات است.

ارتقایی در بخش دیگری از سخنان خود به مسائل زیست محیطی استان اشاره و اعلام کرد: تاکنون در استان 408 میلیمتر بارندگی داشته‌ایم که این رقم در مقایسه با میزان بلند مدت 10 درصد افزایش را نشان می‎دهد.

وی ادامه داد: دو سد امیرکبیر و طالقان پر بوده و از ماه‌ قبل آب ذخیره شده پشت این سدها رها سازی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز به آخرین وضعیت باغ سیب و کاخ مروارید اشاره کرد و اعلام کرد: حفظ این دو اثر ملی از دستاوردهای بزرگ زیست محیطی دولت در استان البرز بود.

وی در پایان گفت: همچنین کاشت درخت در 500 هکتار از اراضی شمال غرب کرج و حذف دو میلیون لیتر مازوت از نیروگاه منتظرقائم نمونه ای دیگر از این اقدمات است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
چوب و هنر _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر