قهرمانی لالیگا از جزایر قناری می گذرد
۵۳۱۶۷۳
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱
۴۳۵۶
سرنوشت قهرمانی لالیگای امسال هم به روز پایانی کشیده شده است و بارسا معمولا خاطرات خوشی از روزهای پایانی دارد.
ورزش سه: سرنوشت قهرمانی لالیگای امسال هم به روز پایانی کشیده شده است و بارسا معمولا خاطرات خوشی از روزهای پایانی دارد.

 امشب رئال و بارسا به صورت همزمان به میدان خواهند رفت. رئال میزبان سویا است و بارسا به جزایر قناری سفر کرده تا با لاس پالماس روبرو شود. در حال حاضر آبی اناری ها با یک بازی بیشتر و امتیاز برابر با رئال، صدرنشین هستند و رئال این فرصت را دارد تا در صورت پیروزی بر سویا و سپس کسب حداقل یک نتیجه تساوی از بازی چهارشنبه شب مقابل سلتا، صدر جدول را پس بگیرد.

بارسا خاطرات خوبی از مواقعی دارد که سرنوشت قهرمانی به روزهای پایانی کشیده شده است. سال های 1992-1993 و 1994، برای سه بار متوالی بارسا در روز پایانی و به کمک رقبا توانست قهرمان لالیگا شود.

سال های 92 و 93 رئال در جزایر قناری و با شکست از تنه ریف قهرمانی را که در دستانش خودش بود از دست داد و به بارسا تقدیم کرد و سال 94 نیز دپورتیوو با متوقف شدن مقابل والنسیا باعث قهرمانی بارسلونا شد.
 
امسال اما بارسا به جزایر قناری رفته تا با دیگر تیم این منطقه یعنی لاس پالماس مصاف دهد. این بازی در ساعات پایانی روز برگزار خواهد شد. بارسا در چنین ساعاتی بازی های حساسی را در فصل جاری واگذار کرده است. بارسا سه بازی از 4 بازی دور از خانه اخیر خود را که در ساعات پایانی روز برگزار کرده باخته است: به پاری سن ژرمن، یوونتوس و لاکرونیا. بارسا تنها توانسته اتلتیکو را مغلوب کند.
 
کاروان بارسا مسیر هوایی تا لاس پالماس را که سه ساعت و نیم بود، شب گذشته طی کرد تا امروز به اندازه کافی وقت برای آماده سازی خود داشته باشد. تنها یک لغزش دیگر از آبی اناری ها کافی است تا رئال مادرید بار قهرمانی خود را در صورت پیروزی بر سویا ببندد.

آیا امسال اتفاقی بر عکس سال های 92 و 93 در جزایر قناری رخ خواهد داد و بالاخره خاطرات تلخ رئال پاک خواهند شد؟
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج