استقبال از نمایش«ولپن» در تماشاخانه پالیز
۵۳۲۰۶۴
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
۲۸۵۷
نمایش "ولپن" به کارگردانی مهدی کوشکی و نویسندگی بن جانسون از تاریخ 21 اردیبهشت ماه در تماشاخانه پالیز روی صحنه رفت و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.
هنرآنلاین: نمایش "ولپن" به کارگردانی مهدی کوشکی و نویسندگی بن جانسون از تاریخ 21 اردیبهشت ماه در تماشاخانه پالیز روی صحنه رفت و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.
 
استقبال از نمایش«ولپن» در تماشاخانه پالیز

به نقل از روابط عمومی تماشاخانه پالیز، نمایش "ولپن" به کارگردانی مهدی کوشکی به تازگی در تماشاخانه پالیز روی صحنه رفته و در سه اجرای ابتدایی خود، با استقبال ویژه مخاطبان مواجه شده است. این نمایش پیش از این در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت و مخاطبان زیادی را با خود همراه کرد.  

این نمایش اجراهای محدودی خواهد داشت و تا 5 خردادماه سال جاری در سالن شماره دو تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد ماند. طبق برنامه ریزی‌های انجام شده دانشجویان تمامی رشته‌ها با ارائه کارت دانشجویی می‌توانند از تخفیف ویژه به صورت حضوری برخوردار شوند.

گفتنی است؛ دور جدید اجراهای این نمایش در راستای سیاست‌های حمایتی مدیریت، با حمایت تماشاخانه پالیز صورت گرفته و تهیه کنندگی آن به طور مشترک بر عهده صحرا فتحی و محمد قدس است.

بازیگران این نمایش (به تریتب حروف الفبا) عبارت‌اند از: سجاد باقری، حسین برفی نژاد، ماهان خورشیدی، غزل شجاعی، امیر حسین طاهری، محمد طیب طاهر، صحرا فتحی، عرفان ناصری، آذین نظری، میلاد نصر الهی، مجید نوروزی، میثم نوروزی و مهدی کوشکی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج