400 میلیون تومان برای رهایی از طناب دار
۵۳۲۵۵۸
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۲
۱۱۶۹۴
پسر جوانی که بخاطر گوشی تلفن همراه، دوستش را با چاقو کشته و با تأیید دیوانعالی کشور به اعدام محکوم شده بود صبح دیروز در دادگاه کیفری تهران توانست با جلب رضایت خانواده مقتول و پرداخت 400 میلیون تومان، از قصاص نجات یابد.
روزنامه ایران: پسر جوانی که بخاطر گوشی تلفن همراه، دوستش را با چاقو کشته و با تأیید دیوانعالی کشور به اعدام محکوم شده بود صبح دیروز در دادگاه کیفری تهران توانست با جلب رضایت خانواده مقتول و پرداخت 400 میلیون تومان، از قصاص نجات یابد.
 
 هفدهم فروردین سال 91 در جریان نزاع خونینی که در حوالی شهرری رخ داد پسری به نام «کامران» 21 ساله با چاقو کشته شد و عامل جنایت (فرامرز) همان روز نزد پلیس رفت و به قتل دوستش اعتراف کرد.عامل قتل پس از محاکمه به قصاص محکوم شد و با تأیید حکم قصاص، در آستانه اعدام قرار داشت که با جلب رضایت اولیای دم از اعدام گریخت.
 
صبح دیروز فرامرز برای محاکمه از جنبه عمومی جرم از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت و با حضور قاضی قربانزاده – رئیس – و ملکی و غفاری – مستشاران دادگاه – محاکمه شد.فرامرز در آغاز جلسه دادگاه گفت: «نمی‌دانم چه شد که در یک لحظه به خاطر اینکه دوستم گوشی تلفن را از دستم گرفت عصبانی شدم و خونم به جوش آمد و با چاقویی که در جیبم بود ضربه‌ای به سینه‌اش زدم.
 
من اشتباه بزرگی مرتکب شدم و الآن بشدت پشیمان هستم.اگر چاقو همراهم نبود الآن دوستم زنده بود و من هم قاتل و درمانده نمی‌شدم. چاقو زندگی من و دوستم و خانواده‌هایمان را تباه کرد.پس از اظهارات متهم قضات وارد شور شدند و متهم را به 3 سال حبس محکوم کردند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج