حمایت مستند فیروز کریمی از حسن روحانی
۵۳۲۷۴۹
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
۵۴۹۹
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران با دعوت از آحاد مردم برای حضور در انتخابات ریاست جمهور تاکید کرد که تداوم دولت کنونی می‌تواند آینده روشنی را پیش روی تمامی ایرانیان و ایران عزیز قرار دهد.
ایسنا: فیروز کریمی با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: پیرو توصیه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و تاکیدات مقام معظم رهبری برای انتخاب آگاهانه و اصلح و همچنین به دلیل اهمیت موضوع برای خانواده‌، شهر، کشور و تمامی ایرانیان، مطالعات زیادی را پیرامون انتخاب نهایی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انجام دادم و با بررسی برنامه‌ها و دیدگاه‌های تمامی کاندیداها به این نتیجه‌ رسیدم که باید تصمیمی گرفت که آن تصمیم در نهایت عاقبت بخیری برای تمام ایرانیان را به همراه داشته باشد.

وی افزود: انتخاب مسیر راه و آینده کشور تاثیر زیادی بر سرنوشت مردم خواهد داشت لذا من با احترام به همه کاندیداها که مطالعات فراوانی پیرامون برنامه‌ها  و دیدگاه‌های آنها داشتم به این نتیجه‌ رسیدم که دکتر حسن روحانی می‌تواند این کشتی پر تلاطم را به خوبی به ساحل نجات برساند.

کریمی اظهار کرد: در طول چهار سال گذشته دولت "تدبیر و امید" تلاش های زیادی انجام داده که نادیده گرفتن این تلاش‌ها، نادیده گرفتن سرنوشت هر خانواده‌ ایرانی است. افتتاح فاز جدید پارس جنوبی و تزریق درآمد وحشتناک آن به اقتصاد کشور، ثبات اقتصادی، کاهش تورم، شکستن حصر واردات و مبادلات اقتصادی، تحول در صنعت هوانوردی کشور، شکوفایی صندوق نوآوری، مثبت شدن طراز تجاری کشور ، بازگشت سهم نفت به اقتصاد ایران، افزایش و توسعه میادین گازی، کمک به اقشار کم درآمد، احیای دریاچه ارومیه به عنوان نگین غرب کشور و بسیاری دیگر از دستاوردهای مهم و بزرگی که در دولت دکتر روحانی به سرانجام رسیده، دلیل کافی و لازمی است برای رای به ادامه این روند.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران با تاکید بر این که حضور مردم در انتخابات، قطعا حساسیت درباره آینده خودشان است، گفت‌: شرکت در انتخابات اهمیت به نفس و احترام به سرنوشت آدم‌هاست. اگر کسی برای سرنوشت خودش احترامی قائل نباشد نباید این توقع را داشته باشد که دیگران سرنوشتش را تغییر دهند. احترام به آینده ضروری ترین نیاز انسان‌هاست. تمام ایرانیان با درک این مهم باید در روز بیست و نهم اردیبهشت ماه به پای صندوق رای بروند و به کاندیدای مورد نظرشان رای دهند. فرار از تعیین سرنوشت، فرار از احترام به خود است.

کریمی با اشاره به مناظره‌های انتخاباتی و چالش‌های مطرح شده در این مناظره‌ها، افزود: معتقدم این وضعیت یک شور انتخاباتی است که خارج از چارچوب و منطق نبوده است. این روند در همه کشورهای صاحب انتخابات آزاد مرسوم است. به نوعی شاید مشابه کری خوانی‌های ما فوتبالی ها باشد، اما مناظره‌ها برای برگزاری یک انتخابات آزاد و جوانمردانه ضروری می‌نماید. چرا که از این طریق ملت بهتر راه‌شان را انتخاب می‌کنند.

فیروز کریمی در پایان با بیان این که همسرش حقوقدان و استاد دانشگاه است، با تمجید از این ویژگی حسن روحانی گفت‌ که برای انتخاب کاندیدای مورد نظرش پس از بررسی‌های فراوان و استنادات حقوقی و اجرایی دست به انتخاب حسن روحانی زده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1396/02/26
فقط احیای دریاچه ارومیه درست بود بقیش همه دروغه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج