چگونه زني شجاع و ثروتمند باشيم؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۳۴۲۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۸
۹۱۶۸
گويي زنان از اين‌كه هميشه بر كسي يا بر شرايطي تكراري تكيه كنند، عادت كرده‌اند اما مهم‌تر از همه بيشتر آن‌ها از سرمايه‌گذاري وحشت دارند. اما در مقابل چنين ترس‌هاي زنانه‌اي چه بايد كرد؟
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله زندگی ایده آل: وقتي با بيشتر زن‌ها در مورد راه انداختن يك كسب و كار  يا سرمايه‌گذاري روي يك ملك صحبت كرده مي‌شود، واكنش يكساني را مي‌شود در همه آن‌ها ديد و آن ترس از انجام فعاليتي مستقل از خانواده يا همسرانشان است. گويي زنان از اين‌كه هميشه بر كسي يا بر شرايطي تكراري تكيه كنند، عادت كرده‌اند اما مهم‌تر از همه بيشتر آن‌ها از سرمايه‌گذاري وحشت دارند. اما در مقابل چنين ترس‌هاي زنانه‌اي چه بايد كرد؟ آيا اين ترس‌ها مختص زنان است يا مردان هم آن‌ها را تجربه كرده اند؟ نخستين سرمايه‌گذاري، آخرين سرمايه‌گذاري نيست

نكته مهم ديگري كه زنان بايد از آن آگاه باشند اين است كه نخستين سرمايه‌گذاري آن‌ها لزوما نبايد نخستين و آخرين سرمايه‌گذاري‌شان باشد. يكي ديگر از ترس‌ها ي زنان اين است كه شايد راهي كه در آغاز انتخاب كرده‌اند بهترين راه نباشد. اصلا نترسيد چون با دست به عمل زدن راه‌هاي بهتري به سمت‌تان خواهد آمد. خبر خوش اين‌كه در اين زمينه هم مردان همانند شما فكر مي‌كنند. رستوران‌هاي زنجيره‌اي مك‌دونالد كه توسط برادران مك‌دونالد راه‌اندازي شده در آغاز قرار بود كه يك سالن تئاتري بيش نباشد اما در خلال اتفاقاتي تصميم 2 برادر به جا ي داشتن يك سالن تئاتر به رستوران تبديل شد. ممكن است ديگران آنطور كه بايد تشويق‌تان نكنند و حتي ضد‌انگيزه هم باشند اما همه اين حاشيه‌ها در مقابل تصميمي كه شما گرفته‌ايد اهميتي ندارد. كاري را با برنامه‌ريزي شروع كنيد و در ميان راه انعطاف‌پذير باشيد و تنها به يك حرفه چنگ نزنيد بلكه نسبت به راه‌هايي كه در خلال كارتان، به ذهن‌تان مي‌رسد آگاه باشيد و امتحانش كنيد. ترس‌هاي زنانه شما با رعايت اين تكنيك‌ها به سرعت يك چشم بر هم زدن ناپديد خواهند شد باور كنيد.

 بر ترست اينگونه غلبه كن

وقتي يك زن تصميم مي‌گيرد كه وارد دنياي سرمايه‌گذاري شود بزرگ‌ترين ترس او، ترس از دنياي ناشناخته‌اي است كه هيچ اطلاعي در موردش ندارد و مهم‌تر از همه بي‌تجربه بودن يكي از مشكلات شايع زنان در اين زمينه است. زنان به اين فكر مي‌كنند كه هنگام مواجه شدن با مشكلات سرمايه‌گذاري، هيچ راه حلي ندارند و ممكن است در شروع كار، با ناكامي مواجه شوند. اما مردان هم مانند شما فكر مي‌كنند اما همانطور كه گفتيم با كنترل ترس به‌دنبال راه‌هايي براي آرام كردن اوضاع به نفع خودشان هستند. بايد قبل از هرچيز اين نكته را در ذهنتان بپرورانيد كه اشتباه يك موضوع خيلي طبيعي در روند سرمايه‌گذاري است و اگر يك زن هستيد هرگز با اين ديدگاه وارد كار سرمايه‌گذاري نشويد كه قرار است تجربه‌اي بدون شكست داشته باشيد. شما در خلال اشتباهات‌تان تجربه به دست خواهيد آورد. نگاهي به زندگي نامه و داستان موفقيت افراد موفق و مشهور دنيا بيندازيد و از راه و روش آن‌ها در مقابله با مشكلات، استفاده كنيد. مطمئن باشيد با اين كار و مرور ترس‌ها و ناكامي‌هاي اين دسته از افراد ترس شما هم به‌تدريج محو خواهد شد.

چگونه زني شجاع و ثروتمند باشيم؟

 ترس تو را نمي‌كشد.

داشتن مقداري ترس در هر كاري مي‌تواند مانع سقوط و نابودي شما شود مثلا ترس از دزدي باعث مي‌شود كه شب‌ها قبل از خواب از بسته شدن در‌ها مطمئن شويد يا پول‌هاي‌تان را داخل گاوصندوق بگذاريد اما گاهي اوقات ترس مثل يك مانعي بزرگ نمي‌گذارد كه شما از فرصت‌هايي كه براي‌تان به‌وجود مي‌آيد استفاده كنيد. زنان در مقايسه با مردان ترس بيشتري را براي شروع يك كسب و كار مستقل دارند. اين جملات نمونه‌اي از جملات شايع زنان هنگام پيشنهاد براي شروع يك تجارت و فعاليتي اقتصادي است:« اگر نتوانم قسط‌هايم را به موقع بدهم چه اتفاقي مي‌افتد؟»«سرمايه‌گذاري پر از خطراتي است كه ممكن است همه پول‌هايم را از دستم خارج كند» يا« اگر بانك اموال مرا توقيف كند بايد سرگردان و بي‌خانمان شوم» و... تمام اين حرف‌ها بي‌اساس است اما با وجود اين، تمامي اين فكرها مي‌تواند يك مانع جدي براي شروع نكردن تجارت زنانه شما باشد. بهتر است بدانيد مردان هم مانند شما در شروع يك كار مستقل و تجاري دچار چنين ترس‌هايي مي‌شوند اما آن‌ها بر ترس‌هاي‌شان كنترل دارند زيرا ميليون‌ها مرد ديگري را ديده‌اند كه با وجود همه مشكلات دست به عمل زده‌اند. قبل از هرچيز اين فكر را در ذهن‌تان جا بيندازيد كه شروع يك كار تجاري مستقل و زنانه نمي‌تواند تهديد جدي براي شما باشد. براي اين كار ابتدا ضررها و منافع كاري كه قصد داريد شروع كنيد، را در يك ورق كاغذ بنويسيد تا با مشكلاتي كه احتمالا براي‌تان به‌وجود خواهد آمد آشنا شويد. با اين كار ذهن بهانه‌گير و غيرمنطقي‌تان را از مسيري كه انتخاب كرده‌ايد، دور مي‌كنيد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر