برنامه های جدید تماشاخانه ایرانشهر اعلام شد
۵۳۷۹۸۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳
۱۸۶۹۴
تماشاخانه ایرانشهر در تیرماه سال جاری میزبان نمایش «پالت» به کارگردانی محمد حاتمی می‌شود که جایگزین نمایش «کلفت‌ها» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی است.
خبرآنلاین: تماشاخانه ایرانشهر در تیرماه سال جاری میزبان نمایش «پالت» به کارگردانی محمد حاتمی می‌شود که جایگزین نمایش «کلفت‌ها» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی است.

مجموعه تئاتری ایرانشهر، از 30 خردادماه تا 30 تیرماه طبق اعلام قبلی برنامه‌های خود، در سالن استاد سمندریان میزبان محمدعلی سجادی و محمدرضا خاکی خواهد بود.

این 2 هنرمند نمایش‌های «بوف نه چندان کور» و «روال عادی» را به صحنه می‌برند.

سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر که پیش از این قرار بود از 28 خردادماه تا 27 تیرماه میزبان آرش عباسی و مرتضی میرمنتظمی باشد با یک تغییر و جابجایی در اجراهای خود همراه است. طبق این جابجایی محمد حاتمی با نمایش «پالت» به همراه آرش عباسی با نمایش «آناکارنینا» در نوبت اجرایی مدنظر به صحنه می‌روند.

تغییر زمان اجرای نمایش «کلفت‌ها» بنا به درخواست مرتضی میرمنتظمی کارگردان اثر صورت گرفت و نمایش «پالت» محمد حاتمی از فهرست رزرو اجراهای سال 96، جایگزین این اثر شد.

همچنین بنا به درخواست حمید امجد کارگردان نمایش «فراموشی» برای تغییر زمان اجرای عمومی این اثر، نمایش «گالیله» (عنوان جدید نمایش علی پویان) در مهرماه سال جاری جایگزین این اثر نمایشی شد و نمایش «کلفت ها» نیز در شهریورماه سال جاری به صحنه می‌رود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج