آمریکا، دست به دامن عربستان و قطر شده‌ است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۳۸۶۳۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
۸۰۳۰
نماینده ولی‌فقیه:
آیت‌الله نعیم‌آبادی در بخش پایانی خطبه‌های خود در خصوص خرید تسلیحات نظامی عربستان سعودی از آمریکا، تصریح کرد: آل سعود دیگر کارش به پایان خط رسیده است و آمریکایی‌ها که دیگر پولی برای حل مشکلاتشان ندارند دست به دامن کشورهایی مثل عربستان و قطر شده‌اند تا با فروش سلاح‌های خود نان مردمشان را تأمین کنند.
خبرگزاری ایسنا: نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان ماه مبارک رمضان، را ماه را ماه تقوا دانست و عنوان کرد: آنچه خدا می‌گوید انجام نده را نباید انجام داد و باید حلال و حرام و انجام واجبات و مستحبات در این ماه بیش‌ازپیش مدنظر باشد.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباسی، افزود: شبکه‌های تلویزیونی وهابی، موضوع خمس را زیر سؤال می‌برند و مدعی هستند که چیزی به نام خمس وجود ندارد اما طبق روایات اسلامی در هر مرحله اعتقادی، ابتدای توحید و نبوت و بعد نماز و روزه و خمس مطرح است.

وی اظهار کرد: خیلی‌ها فکر می‌کنند که خمس به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد اما بعد از گذشت یک سال حتی اگر یک کیلو شکر در خانه باشد، خمس به آن تعلق می‌گیرد و خمس معامله باخداست و اگر درست پرداخت شود، مطمئن باشید که خدا چندین برابر آن را به شما بازمی‌گرداند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی اضافه کرد: کار مهمی که خدا توفیق آن را نصیب بنده کرده، احیای فرهنگ خمس و زکات بوده است و بنیادی به همین نام نیز راه‌اندازی شد که تبیین‌کننده مفاهیم خمس و زکات در کشور و اثرات آن در زندگی مردم خواهد بود.

وی با بیان اینکه زکات شامل همه افراد جامعه نشده اما خمس شامل همه افراد جامعه در هر وضعیت مالی هرچند اندک می‌شود، اضافه کرد:  افرادی که خمس به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد بسیار کم و محدودند و اگر خدا توفیقی به بنده بدهد با دستان لرزان خود حرکت احیای فرهنگ خمس را در کشور شروع کرده‌ام.

امام‌جمعه بندرعباس با اذعان به اینکه مردم از پرداخت خمس مضایقه ندارند اما اطلاعات کافی در مورد آن ارائه نشده است، افزود:  متأسفانه خیلی افراد ازجمله وهابیت نیز با تبلیغ علیه ارزش‌های اسلامی و اندیشه‌های دینی در این زمینه تبلیغات سوء داشته‌اند.

وی با اشاره به اهداف بنیاد بین‌المللی خمس، خاطرنشان کرد: این بنیاد در جمع‌آوری خمس دخالتی ندارد و صرفاً پاسخگوی مشکلات و شبهات مطرح‌شده در این زمینه خواهد بود تا فرهنگ پرداخت خمس در کشورمان نهادینه شود.

امام‌جمعه بندرعباس با بیان اینکه خمس یک واجب مخفی است، تصریح کرد: بر همگان لازم است در روشن شدن ابعاد این حرکت کمک کنند تا چهره پنهان خمس برای مردم ما روشن شود و مؤمنان اطلاع کافی از این موضوع داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: مسلمانان از ابتدای رمضان در دعاهای خود خوبی را برای تمام مردم جهان خواستار شوند و این تفکر واقعی یک مسلمان است که سلیقه‌ای عمل نمی‌کند و برای او تفاوتی نمی‌کند که خوبی را برای چه کشوری و چه مردمی می‌خواهد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی اضافه کرد: این ترسیم زیبایی از چهره اسلام راستین است و باید به‌عنوان مسلمان به تمام دنیا بگوییم که تمام خوبی‌ها را برای همه خواستاریم و فقر، بیماری، قرض و اسارت را برای همه بد می‌دانیم و نگاه یک مسلمان سلیقه‌ای نیست.

 وی اظهار کرد: ماه رمضان این فضا را برای ما ایجاد می‌کند که اسلامی باشیم و همان‌گونه که اسلام گفته رفتار کنیم و خوبی را برای همه بخواهیم و با عطوفت با مسلمانان رفتار کنیم و بدانیم که توجه به ملت‌های محروم به همه مسلمانان مربوط است و نباید نسبت به مردمان دیگر بی‌توجه باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان ادامه داد: باید برکات ماه مبارک رمضان را با اخلاق پسندیده و نیکو و با عمل به فرایض دینی در ادامه زندگی خویش نیز تداوم‌ بخشیم و تلاش کنیم تا با حرکت جمعی باری از مشکلات جامعه اسلامی برداشته شود و شرایط و امکان زندگی مناسب برای همه ملت ایران فراهم آید.

وی ماه مبارک رمضان، را  ماه تقوا دانست و عنوان کرد: آنچه که خدا گفته انجام ندهید را نباید انجام داد و باید حلال و حرام و انجام واجبات و مستحبات در این ماه بیش‌ازپیش مدنظر باشد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه تقوا نیاز به عزم راسخ دارد، افزود: راه شناخت تقوا، اسلام رساله‌ای است نه اسلام من‌درآوردی.

امام‌جمعه بندرعباس اضافه کرد: در این ماه مبارک همان اندازه که به فکر شکم خود هستید به فکر روح خود هم باشید و با منزه و پاک کردن آن بتوانیم مسیر روشنی برای زندگی خود ترسیم کنیم.

وی در بخش پایانی خطبه‌های خود در خصوص خرید تسلیحات نظامی عربستان سعودی از آمریکا، تصریح کرد: آل سعود دیگر کارش به پایان خط رسیده است و آمریکایی‌ها که دیگر پولی برای حل مشکلاتشان ندارند دست به دامن کشورهایی مثل عربستان و قطر شده‌اند تا با فروش سلاح‌های خود نان مردمشان را تأمین کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1396/03/05
در قرآن فقط یک آیه درباره خمس هست و گفته اگر چیزی را به غنیمت گرفتید اما درباره زکات بیشتر از بیست آیه داریم
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1397/04/15
اینها که گفتی کسی باور نمیکنه و دروغه.فقط حرف میزنید اقتصاد اینه برای مردم ایران برای خودتان از شاه هم بالاتره.دیگه باورمان نمیشه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالازم_فوتر
تدبیرکالا_فوتر