توصیه مهم آیت الله شبیری زنجانی به روحانی
۵۳۸۷۸۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
۱۱۱۲۳
مرجع عالی قدر تشیع در دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تاکید کرد که دیانت افراد در درجه نخست اهمیت است.
خبرگزاری ایلنا: آیت‌الله شبیری‌زنجانی در این دیدار که عصر پنجشنبه در بیت معظم له انجام شد، گفت: افرادی در داخل و خارج کشور و به شکل‌های مختلف تلاش دارند به اعتقادات افراد ضربه بزنند و باید اهتمام داشت که جلوی سم پاشی‌های آنها گرفته شود.

ایشان با قدردانی از تلاش‌های دولت‌یازدهم و ضمن دعا برای موفقیت دولت دوازدهم در کمک بیش از پیش به مردم افزود: با توجه به اینکه نظرات مختلفی در ایران وجود دارد، اداره کشور مشکل است و این وظیفه سنگینی بر عهده شماست اما باید توجه داشت که اهل سلوک معتقدند از برترین عباداتی که در مسیر تقرب به خداوند موثر است، خدمت به مردم است و  حالا توجه کنید مردمی که شما به آنها خدمت می‌کنید مسلمان و شیعه اهل بیت(ع)هستند و این استثناء باعث مضاعف شدن این اجر و پاداش می‌شود.

حضرت آیت‌الله العظمی شبیری‌زنجانی همچنین با تقدیر و قدردانی از حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات و تبریک به حسن روحانی، دعا کردن برای خدمتگزاران به مردم را وظیفه خود دانست و خطاب به رییس‌جمهور منتخب گفت: زیارت شما و شنیدن تلاش‌های دولت شما توفیق شد و خداراشکر که توفیق زیارت و شنیدن تلاش‌های دولت شما حاصل شد. در این مسیر از خداوند متعال و حضرات معصومین علیهم السلام کمک بگیرید که بسیاری از گره‌ها با توکل و توسل باز می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی نیز در این دیدار با تشریح دستاوردهای دولت یازدهم و برنامه‌های گسترده دولت دوازدهم در مسیر اعتلای بیش از پیش ایران اسلامی، از آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی خواست به دولت با هدایت‌ها و رهنمودهای خویش کمک کنند.

رییس‌جمهور، حضور و مشارکت مردم در انتخابات اخیر را بسیار چشمگیر و الگویی برای نه تنها کشورهای منطقه بلکه برای جهان برشمرد و گفت: این حضور گسترده مردم مایه مباهات و فخر مردم و جمهوری اسلامی ایران و تقویت ثبات و امنیت نظام است.

روحانی با تشریح برنامه‌ها و دستاوردهای دولت در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و تاکید بر تداوم و شتاب بخشیدن به پیشبرد این طرح‌ها در دولت دوازدهم، از حوزه‌های علمیه، مراجع عظام تقلید که در تمام مراحل و سختی‌ها، از دولت پشیبانی کرده‌اند، سپاسگزاری کرد.

رییس جمهور همچنین با ارائه گزارشی از افزایش مستمری طبقات محروم جامعه در دولت یازدهم و برنامه‌های دولت دوازدهم برای افزایش این مستمری، تاکید کرد: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال به‌کار گرفته و در همین راستا می‌توان به افزایش مستمری سه برابری اقشار کم درآمد و برنامه‌های گسترده  برای بالابردن سقف این کمک‌ها در دولت دوازدهم اشاره کرد.

روحانی با اشاره به همکاری خوب و مستمر میان دولت با کمیته‌امداد امام‌خمینی و سازمان بهزیستی اظهارداشت: با تقویت کمک‌های انجام شده و متمرکز کردن تلاش‌ها بر مستقل شدن افراد تحت پوشش این دو نهاد، از شمار افراد تحت پوشش برای دریافت مستمری کاسته شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج