پوست‌تان را خانه‌تكاني كنيد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
۵۴۱
۲۵ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۶
۲۱۶۶۸۳
چگونه براي عيد ديدني‌هاي نوروز پوستي شاداب داشته باشيد؟
بيشتر از چندروز به تحويل سال باقي نمانده. پس عجله كنيد و براي زيبايي خود در سال جديد شروع به كار كنيد. ماسك‌هاي ما براي نو شدن پوست را از دست ندهيد
در اين روزهاي پاياني سال همه گرفتارند، از خريد و خانه‌تكاني گرفته تا انجام كارهاي عقب‌افتاده.مسلما همه اين گرفتاري‌ها براي اين است كه به گونه‌اي متفاوت وارد سال جديد شويد، شما مي‌توانيد همان‌طور كه منزل‌تان را خانه‌تكاني مي‌كنيد، پوست و موي خود را نيز خانه تكاني كنيد تا در سال جديد علاوه بر خانه‌اي تميز، پوست ومويي باطراوت و زيبا داشته باشيد. اگر مي‌خواهيد روز تحويل سال، چهره‌اي متفاوت و زيبا داشته باشيد بايد با تغذيه مناسب پوست ومو آن‌ها را دراين روزها، دوباره جوان و پرطراوت كنيد. اين روزها جزو روزهاي پرهزينه خانواده‌هاست پس ما به شما محصولات خانگي را پيشنهاد مي‌كنيم كه خرج چنداني براي شما ندارند، ولي مي‌توانند تا حد زيادي به پوست شما كمك كنند تا همراه طبيعت، نو شويد.

رنگ پوست‌تان را روشن كنيد

2 سفيده تخم‌مرغ را با آب يك ليموترش تازه مخلوط كنيد. سپس اين مخلوط را به خوبي بزنيد تا كاملا حالت كرمي شكل پيدا كند. قبل از اين‌كه شب به تخت‌خواب برويد، اين كرم را به صورت‌تان بماليد. زماني كه از اين كرم استفاده مي‌كنيد بايد حتما هنگام روز كرم ضدآفتاب بزنيد.

چگونه پوست‌تان را جوان كنيد؟

اولين قدم در زيباسازي پوست، برداشتن سلول‌هاي سطحي مرده از روي پوست است، بنابراين شايد بتوان گفت اگر مي‌خواهيد پوست‌تان دوباره طراوت از دست رفته خود را بازيابد، بايد از پوست لايه‌برداري كنيد تا به رشد سلول‌هاي جوان كمك كنيد و تا حدي نيز باعث كاهش چروك‌ها شويد. ابتدا صورت‌تان را با يك پاك‌كننده بدون چربي بشوييد و سپس با 2 انگشت‌ لايه‌بردار طبيعي را روي پوست ماساژ دهيد، بهتر است اطراف چشم و دهان از لايه‌بردار استفاده نكنيد.
لايه‌بردار قوي: اين لايه‌بردار را به كساني توصيه مي‌كنيم كه مي‌خواهند چروك‌هاي روي صورت‌شان را كاهش دهند، مقداري مساوي از آب‌ليمو را با آب جوشيده شده مخلوط كنيد و روي صورت بماليد، حدود 5 دقيقه صبر كنيد سپس صورت‌تان را بشوييد. از آن‌جا كه اين لايه‌بردار بسيار قوي است بهتر است بعد از آن، از يك مرطوب‌كننده ملايم استفاده كنيد. بهتر است از اين لايه‌بردار هفته‌اي 3 ‌بار استفاده كنيد و بعد از 2 هفته مي‌توانيد ميزان آب‌ليمو نسبت به آب را 2 برابر كنيد.درخشش موها براي روزهاي سال نو

 •   4 سفيده تخم‌مرغ را به خوبي هم بزنيد تا كاملا كف كند، حالا اين سفيده زده شده را روي پوست سرتان ماساژ دهيد، سپس موها را آب بكشيد، مي‌توانيد مقدار كمي سركه سيب به آب اضافه كنيد.
 •    3 قاشق غذاخوري عسل را با 4 قاشق غذاخوري روغن و يك زرده تخم‌مرغ و مقداري ژل آلوورا مخلوط كنيد تا كاملا يك‌دست شود. سپس موها را با اين مخلوط آغشته كنيد و بعد موها را با يك حوله، حدود يك ساعت بپوشانيد، سپس مثل هميشه موهاي‌تان را آب بكشيد. مي‌توانيد براي نتيجه بهتر، موها را با مخلوط آب و رزماري آب بكشيد (براي تهيه آب رزماري مقداري برگ‌هاي رزماري را درون يك ظرف آب بجوشانيد سپس از اين آب به عنوان آب رزماري استفاده كنيد.)
 •    در يك كاسه 2 عدد تخم‌مرغ را با مقداري مايونز مخلوط سپس موها را به آن  آغشته كنيد و با يك كلاه پلاستيكي موها را بپوشانيد، حدود 20 دقيقه بعد موها را آبكشي كنيد.

براي روزهاي خانه‌تكاني كرم دست بسازيد

احتمالا به‌خاطر خانه‌تكاني شب‌عيد، دستان‌تان حسابي آسيب ديده چون مدام با آب و مواد شوينده سروكار داشته‌اند. پس از همين روزهاي قبل عيد براي آن‌ها يك كرم خوب بسازيد تا دوباره نرم و لطيف شوند.
 •  1.  شما مي‌توانيد از عطاري گل اسطوخودوس و بابونه بخريد. 2 قاشق غذاخوري گل اسطوخودوس را با 2 قاشق غذاخوري گل بابونه، 2 قاشق غذاخوري روغن بادام شيرين و 300 گرم وازلين مخلوط كنيد. سپس اين مخلوط را در يك ظرف شيشه‌اي دردار بريزيد و به صورت وارونه در يك ظرف آب داغ بگذاريد. اين آب را حدود يك ساعت حرارت ملايم بدهيد (مطمئن باشيد آب وارد شيشه نشود) بهتر است هر 10 دقيقه يك‌بار شيشه را بيرون بياوريد، هم بزنيد يا تكان دهيد. سپس شيشه را از آب بيرون بياوريد و اجازه دهيد خنك شود و حالت ژل مانند پيدا كند.
 •  2.  اگر به‌دليل شست‌و‌شوي مكرر دست‌هاي‌تان بسيار خشك شده است، يك سيب‌زميني را بپزيد، پوست آن را بگيريد سپس آن را بكوبيد تا پوره شود. اين پوره را با يك تا 2 قاشق غذاخوري روغن زيتون 2 قاشق غذاخوري شير و 2 قاشق غذاخوري عسل مخلوط كنيد تا كاملا حالت كرمي شكل پيدا كند. هفته‌اي 2 تا 3 بار از آن استفاده كنيد.روزهاي عيد راحت بخنديد

سفيدي دندان‌ها به شدت در زيبايي شما موثر است، بد نيست در اين روزهاي پيش از سال نو، با راه‌حل‌هايي طبيعي‌، دندان‌هاي‌تان را سفيد كنيد تا با خيال راحت در روزهاي عيد بخنديد.
 •  1.  يك قاشق چاي‌خوري نمك را با يك قاشق چاي‌خوري آب‌ليموي تازه مخلوط كنيد و روي دندان‌ها بماليد.
 •  2.  سركه سيب را در دهان، بگردانيد به‌طوري كه سركه، كاملا به تمام قسمت‌هاي دندان‌ها برسد. دندان‌ها را آب بكشيد.
 •  3.  سه قاشق چاي‌خوري جوش‌شيرين را با يك قاشق چاي‌خوري نمك مخلوط كنيد سپس دندان‌ها را با اين پودر مسواك بزنيد.چگونه در مسافرت مراقب پوست‌تان باشيد؟

در تعطيلات سال نو بعضي از خانواده‌ها در سفر هستند بنابراين به‌راحتي به همه مواد دسترسي ندارد ما در اينجا فهرستي از مواد طبيعي مفيد براي پوست را براي شما شرح مي‌دهيم تا با توجه به آنچه در دسترس داريد در سفر هم پوست خود را تغذيه كنيد.
 •   گوجه‌فرنگي:‌ اگر منافذ پوستي مسدود شوند احتمال بروز آكنه زياد مي‌شود. گوجه منافذ پوستي را باز مي‌كند.
 •   سركه: اگر روي پوست، جوش وجود دارد و به‌طوركلي پوست شما ملتهب و خارش‌دار است اين ماده پوست را نرم مي‌كند و مي‌تواند براي آفتاب سوختگي نيز موثر باشد.
 •   ماست: پوست را نرم و آبرساني مي‌كند. مي‌توان از آن به عنوان يك پاك‌كننده و روشن‌كننده پوست استفاده كرد.
 •   ژل آلوورا: درماني براي انواع سوختگي‌هاست.
 •   آووكادو: منبع خوبي از ويتامين E و روغن‌هاي طبيعي است و مي‌توان از آن به عنوان مرطوب‌كننده طبيعي استفاده كرد.
 •   شير نارگيل:‌ براي صاف كردن پوست مفيد است.

 •   خيار: براي از بين بردن كبودي‌ها و چروك‌هاي زيرچشم مفيد است، همچنين درماني براي چشم‌هاست.
 •   تخم‌مرغ: سفت‌كننده پوست است، بهتر است پوست‌هاي نرمال و چرب از سفيده تخم‌مرغ استفاده كنند و پوست‌هاي خشك از زرده تخم‌مرغ.
 •   شير: يك ماده خوب براي تغذيه پوست
 •   آجيل: به عنوان اسكراب براي كم‌رنگ كردن و از بين بردن چروك‌ها، منافذ پوستي و جو‌ش‌هاي سرسياه به كار مي‌رود.
 •   جو: براي نرم و صاف كردن پوست مفيد است و رنگ چهره را روشن مي‌كند.
 •   آناناس: يك سفت‌كننده طبيعي پوست كه رنگ چهره را روشن مي‌كند و پوست را نرم مي‌كند.

منبع : مجله سیب سبز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر