هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و دِل را ببینید
۵۴۲۳۵۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
۹۰۳۷
مایکروسافت چند وقت پیش اعلام کرد که شرکت‌های مختلف می‌توانند هدست‌های واقعیت مجازی خودشان را برای سیستم‌های ویندوز ۱۰ بسازند. این شرکت در کامپیوتکس ۲۰۱۷ از هدست‌های واقعیت مجازی شرک‌های ایسر، ایسوس، دل و HP رونمایی کرد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: مایکروسافت چند وقت پیش اعلام کرد که شرکت‌های مختلف می‌توانند هدست‌های واقعیت مجازی خودشان را برای سیستم‌های ویندوز ۱۰ بسازند. این شرکت در کامپیوتکس ۲۰۱۷ از هدست‌های واقعیت مجازی شرک‌های ایسر، ایسوس، دل و HP رونمایی کرد.
 
 هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و دل را ببینید

هدست واقعیت مجازی شرکت دل سفید رنگ خواهد بود و توسط XPS و Alienware ساخته شده است. گفته شده این هدست برای تعطیلات سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شود و قیمت مناسبی خواهد داشت.

هدست واقعیت مجازی ایسوس هم از نظر ظاهری بسیار منحصر به فرد به نظر می‌رسد. ایسوس به قاب سه بعدی روی هدست خودش قرار داده تا جذاب‌تر به نظر برسد. همچنین این هدست از سنسور تشخیص حرکت شش جهته برخوردار است. هنوز تاریخ عرضه این هدست مشخص نشده، اما شاید در اوایل سال ۲۰۱۸ راهی بازار شود.

شرکت لنوو هم از محصول جدید خودش رونمایی کرد. هدستی که گفته شده به شدت ارزان قیمت خواهد بود و از سنسورهای مختلفی برای تشخیص موقعیت افراد بهره می‌برد. این هدست ظاهر ساده‌تری در مقایسه با محصولات دیگر خواهد شد. گفته شده که این هدست واقعیت مجازی هم اواخر سال ۲۰۱۷ در کنار هدست‌های دیگر شرکت‌ها راهی بازار خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این محصولات را مشاهده کنید:

هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و دل را ببینید 
 
هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و دل را ببینید 
هدست واقعیت مجازی ایسوس

 هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و دل را ببینید

هدست‌های واقعیت مجازی ایسوس و دل را ببینید 
هدست واقعیت مجازی دل
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج