درخواست علم الهدی درباره سند 2030
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۴۲۷۶۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
۱۸۳۲۱
خطیب جمعه مشهد مقدس با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: بحث ما این نیست که در این سند کدام ماده با دین می‌سازد و کدام ماده نمی‌سازد، حرف ما در اصل این سند است که با مبنای فکری و اصول اعتقادی و ارزشی و دینی ما منافات دارد.
خبرگزاری تسنیم: خطیب جمعه مشهد مقدس با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: بحث ما این نیست که در این سند کدام ماده با دین می‌سازد و کدام ماده نمی‌سازد، حرف ما در اصل این سند است که با مبنای فکری و اصول اعتقادی و ارزشی و دینی ما منافات دارد.

آیت‌الله سید احمد علم الهدی اظهار داشت: امام بزرگوار یک وجود مقدسی بود که سالروز رحلتش برای ما تازه شدن یک داغ است و در هر سالی به مناسبت یادآوری عظمت امام ما به این نتیجه می‌رسیم که مردم و ملت ما چه وجود مقدسی را از دست دادند.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: هر چه می‌گذرد پرده‌های تازه‌تری از سیره و عظمت امام کنار زده می‌شود، امام تنها یک رهبر سیاسی و انقلابی که توانست نظام شاهنشاهی را به هم بزند و شاه را از مملکت بیرون کند نبود، اصل امام و حرکتش یک تحول عظیم جهانی بود؛ روزی که امام انقلاب مقدس اسلامی و نهضتش را در پائیز 1341 آغاز کرد و در نهایت منجر به پیروزی شد آن روز دنیا به دو بلوک سوسیالیسم و لیبرالیسم تقسیم شده بود.

آیت‌الله علم الهدی با اشاره به اینکه براساس ماده پرستی قدرت دنیا به این دو دسته تقسیم شده بود افزود: اینها یک جنگ سردی میان خودشان برقرار بود که سیادت و آقایی دنیا متعلق به کدام است و هر دو درصدد رهبری بر جهان بودند، آنچه در این دو اندیشه قطعی بود انزوای دین از عرصه زندگی بشر و سیاست و مدیریت دنیا بود.

وی ادامه داد: سوسیالیسم دین را افیون ملت‌ها می‌دانست و لیبرالیسم نیز دین را مانع راه رشد ملتها می‌دانست، مبنای سیاست و قدرت در این دو بلوک، این بود که دین نباید باشد، یکی می‌گفت دین افیون ملت‌هاست و دیگری دین را مانع رشد می‌دانست، امام دین را از مساجد و حسینیه‌ها و معابد بیرون آورد و دین را بر سیاست دنیا حاکم کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: ما از این هراس داریم در داخل مملکت خود ما امام به وسیله نخبگان سیاسی فراموش شده و تحول سازی امام در دنیا فراموش شود، دنیا امام را شناخته و دنبال امام راه افتاده، بیداری اسلامی و جهانی در دنیا شکل گرفته اما هراس داریم در داخل جامعه خودمان و داخل نظام ما، یک عده نخبه سیاسی امام را فراموش کنند و تصور کنند امام دولتی راه انداخته و این دولت امروز به دست آنها افتاده و باید بیشتر ببرند و بخورند و تحول سازی امام را فراموش کنند و حتی تز امام را نیز فراموش کنند و بخواهند نظام ما را به همان بستری برگردانند که امام از آن ما را نجات داد و این سند 2030 چنین خصوصیتی دارد.

آیت‌الله علم الهدی گفت: سندی تحت عنوان توسعه پایدار سازمان ملل دیکته کرده است و این سند را باید همه دنیا بپذیرند و مواد آن را تا 2030 اجرا و طی 15 سال تمام دنیا تحت یکنواختی فرهنگی قرار گیرد. این سند ریشه آمریکایی دارد ولو اینکه در سازمان ملل تدوین شده باشد و همسر اوباما تمام مفاد آن را در دوحه قطر تشریح و افشا کرد و سپس در 2015 در سازمان ملل تنظیم شد.

وی افزود: بحث ما این نیست که در این سند کدام ماده با دین می‌سازد و کدام ماده نمی‌سازد، حرف ما در اصل این سند است که با مبنای فکری و اصول اعتقادی و ارزشی و دینی ما منافات دارد، اصل سند در راستای جهانی سازی و ریاست و سیادت آمریکا است یعنی کشورهای دنیا را در سپتامبر 2015 جمع کردند تا در اجلاسی شرکت کرده و این سند را پذیرفته و امضا کنند.

آیت‌الله علم الهدی افزود: این سند 17 هدف اصلی دارد و 169 هدف فرعی برای آن تعریف شده تا همه کشورها اقدام عملی برای تحقق حکومت یکپارچه کنند. اکنون می‌گویند یا شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا مجلس باید سند را ابطال کند اما رسیدگی به این قضیه از وظایف قوه قضائیه براساس اصل قانون اساسی است.

وی بیان کرد: اصل 170 قانون اساسی می‌گوید اگر دولت مصوبه‌ای و معاهده‌ای داشته باشد که خلاف قانون اساسی باشد دیوان عدالت اداری می‌تواند آن را ابطال کند و امیدواریم با حضور شخصیتی دینی در راس قوه قضائیه، ایشان با همت وارد عرصه شده و دیوان عدالت اداری این سند را ابطال کند.

آیت‌الله علم الهدی افزود: نباید یک مشت عناصر ماده پرست و پوسیده مغز مستکبر در آمریکا و اروپا برای ما سند تنظیم کرده و یک عده عزیزان ما آن را ندانسته امضا کنند تا ما از جهانی سازی حضرت مهدی(عج) دست برداریم. مگر این ملت دست برمی‌دارند؟ بچه‌های ما با «یامهدی ادرکنی» وارد میدان شدند. مگر از جهانی سازی مهدی(عج) دست برمی‌داریم؟ امیدواریم خداوند متعال هم به عزیزان مسئول ما بینش مسئولانه عطا کند تا خون شهدا و عظمت امام را در همه مدیریت‌ها و سیاستگزاری‌ها در نظر بگیرند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1396/03/12
اول سند رو کامل بخونید بعد نظر بدید،روحانی فکر نکنم به این راحتی کوتاه بیاد،خود حضرت مهدی احتیاج به جهانی سازی ما نداره،وقتش که برسه ظهور میکنه.
پاسخ ها
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۲
وقتش ؟
وقتش فقط و فقط به آمادگی شیعیان بستگی داره ، امام حسین هم به درخواست مردم کوفه راهی سفر شدند ،ولی مردم برای دنیا طلبی ایشان را به شهادت دادند
یادمان باشد امام زمان آخرین امام است و قرار هم نیست با معجزه پیروز شود باید با قرانین طبیعی و پشتوانه مردم پیروز شوند
از این جماعت ایران فقط این شعر به خاطر آدم میرسد :نیا نیا گل نرگس جهان که جای تو نیست هزار نامه کوفی یکی برای تو نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
آقا مجتبی همون خدایی که شرایط غیبت رو فراهم کرده
شرایط ظهورش رو هم مهیا میکنه و قرانین طبیعی و پشتوانه مردمی پیروزی شو مقدر می کنه. شما از خودت شروع کن برای بقیه هم نسخه نپیچ.
-
15:18 - 1396/03/12
اگه این جوری باشه ما باید از این کره جا به جا بشیم بریم یه کره دیگه چون این دنیا در کل با عقاید دینی ما سازگار نیست.
-
15:55 - 1396/03/12
بابا بیخیال این علم الهدی بنده خدا بشید. خب به عنوان امام جمعه مشهد حق داره در مورد مسائل سیاسی حرف بزنه. اصلا تا چتد ماه پیش من ایشونو نمیشناختم. حالا هی یه چیزو کش بدین تو ایران. دقیقا مثل ربنای شجریان که به نظر من اینقدر اهمیت نداره اینقدر در موردش حرف زده بشه
-
15:59 - 1396/03/12
این آقا ماموره که همه ما رو با زور ببره بهشت!!
-
16:22 - 1396/03/12
ضمن تشکر از چاپ نظرات مگر بخش نخست نظرم چه اشکالی داشت که نگذاشتینش. من هم منظورم این بود که‌ایشان‌سند را نخوانده.
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1396/03/12
آقا نادر و آقا مرتضی بهتر بدونید که ظهور زمینه سازی میخاد نه اینکه بشینیم و فقط منتظر بمونیم تا خود امام ظهور کنه و خودش کارش انجام بده. در ضمن نیاز به رفتن به کره دیگه نیست همون طور که تا الان نظام اسلامی ایران در همین کره خاکی شکل گرفته در اینده نزدیک کل کره زمین مسلمان خواهند شد و حق بر باطل پیروز. خودتون برای اون روز آماده کنید
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1396/03/12
کنسرت ممنوع، 2030 ممنوع، تحصیل ممنوع، نفس کشیدن ممنوع...
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1396/03/12
دنيا پيشرفت كرده كرات رو فتح كردن بعد ما دنباله چي هستيم مملكت قانون داره همينطوري كه تصويب نميشه
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1396/03/12
جناب علم‌الهدی تا اونجایی که ماها متوجه شدیم و در جا معه عیان هستش... هیچ چیزی تو این جهان نیس که با دین شما سازگار باشه!!
-
18:15 - 1396/03/12
اگر طبق نظر علم الهدی باش حتی زندگی کردن و نفس کشیدن هم ممنوع
یکی نوشته در آینده نزدیک کل کره زمین مسلمان میشن آره بشین تا بیاد
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1396/03/12
اقای جیژوان...
ظاهرا یا شما خیلی نمیتونید بفهمید ویا اینکه دینتون دین خاصیه و الا دین ما که اسلامه با همه چیز جور در میاد غیر از کارهایی که عقل هر عاقلی بد میدونه..
شما اگه میخواید همجنس باز و شراب خوار و رقاصه باشید تقصیر. دین نندازید
-
20:56 - 1396/03/12
از 2030 ننگین تر اوردن تتلو به عرصه انتخابات به عنوان طرفدار اقای رئیسی بود.
اگه طرفدارای اقای رئیسی شلنگ تخته های تتلو و اراجیف جیگیلی جیگیلی رو شنیده بودن حتما متوجه میشدن که چرا میگیم ننگین بوده.
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1396/03/12
اگه مضا کردن خاک برسرشون.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
اولاً که این سند الزام آور نیست و همانجا اعلام شده که آن موادی از سند که با قوانین جاری کشورها مغایر هست اجرا نخواهد شد
ثانیاً این سند در زمان دولت قبل منتشر شده و آن زمان مسئولین کشور ما حتی باعث تغییراتی در پیش نویس آن شدند .
ثالثا در بررسی که اخیراً مجلس محترم از این سند به عمل آورد اعلام کرد که هیچگونه مغایرت قانونی با قوانین جاری کشور ما که پس از تصویب در شورای نگهبان قانون اساسی به تصویب رسیده نداره
چون آقای علم الهدی می فرمایند به چشم این سند اجرا نخواهد شد
-
08:13 - 1396/03/13
الهم عجل لولیک الفرج . ما زیر بار سند ننگین 2030 نمی رویم . هیهات من الذله
-
08:47 - 1396/03/13
چرا چند نفر باید بشینن و یه سند تنظیم کنن برای ملت ما مگه خودمون چلاقیم فرهنگ و آداب و رسوم متفاوت هست خدا کنه رهبری جلو این فاجعه رو بگیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
اکثریت مردم موافقن ...فقطقشر ناچیزی از مردم مخالفه ...که شما هم جز این اقلیت هستین
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1396/03/13
سند 2030 برخلاف تعريف غلطي كه از آن كردند بطور كلي يعني احترام به حقوق همه احاد مردم از حق زندگي ، باسواد كردن اجباري فرزندان ، حق استفاده از منابع و درآمد ملي بدون تبعيض ، حق مشاركت مردم در تعيين سرنوشت جامعه و ....
Denmark
12:42 - 1396/03/13
دولت باید قبل از اجرای سند و طرح عمومی موضوع می بایست آنرا در قالب لایحه به مجلس ارجاع می کرد و مجلس در دو کمیسیون آموزش و فرهنگ بررسی نموده و نهایتا در صحن علنی برای تصویب مطرح می شد
عدم طی فرایند قانونی نشان می دهد که دولت بر خلاف اتهام زنی به رقیبش(پوپولیست خواندن) خود پوپولیست است و دوست دارد اینگونه مسائل در جامعه شانتاژ داشته باشد( و عده ای ساده لوح بر له یا علیه آن دائما بحث کنند) و با این ترفند ضعف های دولت را بپوشاند
آیا در خصوص مصوبات مجلس در جامعه جر و بحث وجود دارد؟
من منتظرم آقای روحانی در خصوص بیشتر مسائلی که تریبونی مطرح می کند به مجلس لایحه بفرستد و اصلا پشت تریبون هیچ نگوید
متاسفانه دولت خودش را با مجلس جابجا می بیند
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1396/03/13
یکی نوشته حاج آقا سندو نخونده چقدر مطمئنی تو داداش خوش بحالت علم غیبم که داری...خودتونو به اون راه نزنید دیگه میدویند فرانسه این سندو قبول نکرده ای سرسپردگان و عاشقان غرب
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1396/03/13
میتونن به بچه بکن مراقب بدنت باش لازم نیست جزئیات رو گفت و واسش سند نوشت....فرانسه این قانونو نپذیرفته و انگار خبر ندارین تو انگلیس دانش آموزها از همکلاسیشون باردار میشن پس انگار خیلی هم کارساز نیست این سند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر