آصفری: دولت از اعلام آمار تفکیکی آرا واهمه دارد
۵۴۳۴۲۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
۱۱۴۱۶
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت با ارائه نکردن آمار تفکیکی می‌خواهد برای بودجه شهرستان‌ها نیز گروکشی کند و میزان بودجه را به میزان رأی شهرستان‌ها و بخش‌ها به روحانی موکول کند.
خبرگزاری فارس: محمدحسن آصفری عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به عدم اعلام آمار تفکیکی صندوق‌های رای توسط وزارت کشور ، گفت: شعاری که دولت همواره مطرح می‌کند شفافیت است و همیشه بر این تاکید دارد که چیز محرمانه‌ای برای مردم وجود ندارد ولی این گفتمانی که بر دولت حاکم است با شعارهایش تناقض دارد.

وی با طرح این پرسش که دولت از چه چیز می‌ترسد و واهمه چه چیزی دارد که امروز به صورت تفصیلی و بخشی و شهرستانی و استانی آراء تفکیکی نامزدها را اعلام نمی‌کند، اظهار داشت: دولت دنبال این است که آماری در اختیار جریانات سیاسی قرار نگیرد تا هم مردم و هم جریانات سیاسی نتوانند ارزیابی درستی از بودجه تخصیصی برای استان‌ها، شهرستان‌ها و بخش‌ها داشته باشد.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در همین راستا ادامه داد: دولت با ارائه نکردن آمار تفکیکی می‌خواهد برای بودجه شهرستان‌ها نیز گروکشی کند و میزان بودجه را به میزان رای شهرستان‌ها و بخش‌ها به روحانی موکول کند تا جاهایی که رای کمتری به روحانی داده‌اند بودجه کمتری بگیرند.

آصفری در پایان با اشاره به دلیل دیگر عدم اعلام آمار تفکیکی آراء نامزدها تصریح کرد: دلیل دیگر این است که دولت می‌ترسد در مناطقی که ادعا می‌کرد وضع اقبال عمومی‌ خوب دارد، وضعیت خوبی در نتایج نداشته باشد و از این رو است که آمار تفکیکی را اعلام نمی‌کند.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1396/03/13
تحمل شکست این همه سخته،بسه دیگه انتخابات تمام شد ،همش مثل خون سیاوش جوش میارید ،هزار تهمت میزنید،خدا همش رو جواب خواهد داد
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1396/03/13
تواینقدر بی عقل هستی اینطوری حرف می زنید از بقیتان چه انتظاری باید داشت باعث تعصب هست که یک موقع مردم به تو رای داده اند که رفتی مجلس
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1396/03/14
جناب. آ صفری. اگر تو حرف نزنی مردم فکر میکنند تو مردهای؟اقای عزیز این چه حرف بیربط و مزخرفیست که تو میگویی ؟مگر مردم ایران خدای ناکرده آ لزایمر گرفته اند که به چرندیات تو باورکنند؟
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1396/03/21
واقعا این شخص عضو کمیسیون امنیت ملی بود مگه این دولت مثل شما عقده ای است اتفاقا دولت باید آسیب شناسی بکنه که چرا بعضی مناطق بهش کم رای دادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج