آقایان جذاب و مورد علاقه‌‌ی خانم‌ها، این شکلی‌اند!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۴۴۶۵۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
۱۴۵۹۹۶
چه چیزی موجب جذابیت یک مرد در اولین دیدار می شود؟ اگر شما هم در شرایطی هستید که می خواهید دل فردی را به دست آورید، به مواردی که در اینجا برایتان آورده ایم دقت کنید. مواردی که خانم ها را بیش از هر چیز دیگری در دیدار اول جذب می کند.

برترین‌ها: حتما به اهمیت اولین دیدار اعتقاد دارید. اولین قرار ملاقات می‌تواند ادامه یافتن یا نیافتن یک رابطه را تعیین کند، بنابراین مهم است که نکاتی را در این رابطه بدانید.

به راستی چه چیزی موجب جذابیت یک مرد در اولین دیدار می‌شود؟ اگر شما هم در شرایطی هستید که می‌خواهید دل فردی را به دست آورید، به مواردی که در اینجا برایتان آورده ایم دقت کنید. مواردی که خانم‌ها را بیش از هر چیز دیگری در دیدار اول جذب می‌کند.

چهره

شکی نیست که چهره شما اولین چیزی است که نظر دیگران را به خود جلب می‌کند. اگر شما به چهره تان اهمیت دهید، بدین معنی است که برای خودتان ارزش قائل می‌شوید.

اما آیا باید چهره‌ای هالیوودی داشته باشیم تا دیگران را به سمت خود جلب کنیم؟ خیر! تنها کافی است که زیباترین چهره خود را ارائه دهید. به عنوان مثال اگر فکر می‌کنید که با ته ریش جذاب‌تر می‌شود، ته ریش بگذارید یا اگر زدن ریش تان شما را مرتب‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد، آن‌ها را بزنید، اما حواس تان باشد که صورت تان قرمز نشود یا جای تیغ روی صورت تان نماند. کرم‌های صورت نیز می‌تواند در این مواقع به شما کمک کند.

آقایان جذاب و مورد علاقه خانم‌ها، این شکلی‌اند!

لبخند

لبخند خود یک «خوشامدگویی» برای طرف مقابل تان محسوب می‌شود. در واقع شما با لبخندتان می‌توانید طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید. تماس چشمی، لبخندی بر لب و اعتماد به نفس بالا شما را جذاب‌تر خواهد ساخت. البته حواس تان به دندان هایتان باشد. بهتر است که قبل از قرار ملاقات از تمییزی آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

عواملی که در اینجا برایتان آورده ایم، مهمترین عوامل سیاهی و پوسیدگی دندان اند. اگر می‌خواهید که در دراز مدت دندان‌هایی سفید و براق داشته باشید از خوردن و آشامیدن موارد زیر خودداری کنید:

  • نوشیدن مقدار زیادی قهوه و چای (هر ۳ تا ۴ ماه یک بار به پزشک مراجعه کنید)
  • سیگار کشیدن
  • استفاده زیاد از فلوراید (فلوراید موجود در آب یا خمیردندان ها)
  • بالا رفتن سن (لایه‌های رویی دندان‌ها به مرور زمان مینای خود را از دست می‌دهند و به رنگ زرد طبیعی خود باز می‌گردند. شاید بد نباشد که برای جلوگیری از این وضعیت، گاهی از سفید کننده‌های دندان استفاده کنید.)

آقایان جذاب و مورد علاقه خانم‌ها، این شکلی‌اند!

لباس

مسلما اندام ورزیده و چهارشانه مردان، مورد پسند خانم هاست، اما اگر در انتخاب لباس دقت نکنید، تمام زحمات تان نقش بر آب خواهد شد. به عنوان مثال اگر دوست دارید که از طریق اندام ورزشکاری تان جلب توجه کنید، لازم نیست که شلوار یا بلوزی تنگ به تن کنید. این تیپ نه تنها زیبا نیست بلکه خانم‌ها را نیز فراری می‌دهد؛ بنابراین همیشه لباسی به تن کنید که کاملا سایز تن تان باشد.

سعی کنید لباسی به تن کنید که نشان دهنده سبک زندگی، شخصیت و شرایط فعلی تان باشد. فرقی نمی‌کند که چه تیپی را می‌پسندید، اسپورت، کلاسیک یا رسمی، در هر صورت شما باید خود واقعی تان باشید.

اگر به دنبال یک شریک زندگی بلند مدت برای خود می‌گردید، شیوه لباس پوشیدن خود را عاقلانه انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر تیپی اسپورت دارید، لزومی ندارد که در اولین قرار ملاقات تیپی کاملا کلاسیک بزنید. آیا می‌توانید در دیدار‌های بعدی یا حتی برای همه عمر در مقابل شریک زندگی تان همان ظاهر را حفظ کنید؟ بنابراین بهتر است که متناسب با شخصیت و سبک زندگی تان، بهترین خود را ارائه دهید.

جزییات ظاهر

پوشیدن تنها یک پیراهن و شلوار شیک برای جلب توجه طرف مقابل تان کافی نیست. آنچه دیگران را متحیر می‌کند، جزییات است. پس جزییات را نیز از یاد نبرید:

  • مدل مو: به دنبال مدل مویی متناسب با فرم صورت تان باشید.
  • عینک: مدل عینک نیز باید متناسب با فرم صورت تان باشد.
  • ساعت: قبل از خرید ساعت، خوب در مورد آن تحقیق کنید.
  • کفش: کفش‌ها تاثیر زیادی بر ظاهر شما دارند، بنابراین کفش‌هایی با کیفیت بالا انتخاب کنید.

رفتار

شاید در نگاه اول ظاهر شما بیشترین تاثیر را بر طرف مقابل بگذارد، اما هر چه بیشتر پیش می‌رود، رفتار شماست که ادامه رابطه تان را تعیین می‌کند. لازم نیست که در این دیدار نقش بازی کنید، اما سعی کنید که خود واقعی تان را به بهترین شکل ممکن نشان دهید. بی شک، شما زیر ذره بین هستید و ممکن است که دیگر هیچوقت این فرصت خودنمایی را به دست نیاورید، بنابراین سعی کنید که رفتار و حرف هایتان کاملا سنجیده باشد.

اگر رفتار شما با یک خانم در اولین برخورد درست نباشد، شانس خود را از دست داده اید و دیگر هیچوقت نمی‌توانید آن را جبران کنید؛ بنابراین گوشی همراه تان را از خود دور کنید، حواس تان را به جای اطراف، روی طرف مقابل تان متمرکز کنید و از شوخی‌های بی جا نیز بپرهیزید.

آقایان جذاب و مورد علاقه خانم‌ها، این شکلی‌اند!

عطر

برای برطرف کردن بوی بد بدن، به سادگی می‌توان از دئودورانت استفاده کرد، اما چرا پا را فراتر نمی‌گذارید تا عطر تن تان دیگران را مست کند؟ تحقیقات ثابت کرده که یکی از عواملی که بر انتخاب خانم‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد، عطر تن آقایان است؛ بنابراین اگر می‌خواهید که جذابیت بیشتری برای اطرافیان تان به خصوص فردی که بدان علاقمندید بگذارید، به دنبال یک عطر خوشبو باشید.

از آنجا که برخی عطر‌ها ایجاد حساسیت و آلرژی می‌کنند، در انتخاب آن‌ها نهایت دقت را به خرج دهید.

کلام

خانم‌ها به تک تک کلماتی که شما به زبان می‌آورید، دقت می‌کنند، بنابراین کلام تان از اهمیت زیادی برخوردار است. قدم اول این است که باید از به کار بردن کلمات زشت یا فحش، تحت هر شرایطی، خودداری کنید.

قدم بعدی کتاب خواندن است. به دنبال کتابی باشید که موجب رشد و پیشرفت شما باشد. کتابی که با خواندن آن تاثیر مثبتی در زندگی تان ایجاد شود و حرفی برای طرف مقابل تان داشته باشید؛ و در نهایت لهجه و تن صدا و تک تک کلماتی که زبان می‌آورید، از اهمیت بالایی برخوردارند. به عنوان مثال اگر می‌خواهید چیزی را رد کنید، به جای «نه» بگویید «نه، متشکرم». طوری صحبت کنید که دیگران مشتاق شنیدن حرف‌های شما شوند. بالا و پایین کردن تن صدایتان، شاید شروع خوبی برای ساختن یک مرد سخنور باشد.

حرکات بدن

تاثیری که حرکات بدن بر دیگران می‌گذارند به مراتب بیشتر از کلمات است؛ بنابراین از حرکاتی که موجب راندن دیگران می‌شود، به شدت خودداری کنید. به عنوان مثال دست به سینه ایستادن به طور مداوم نشانه غرور است، پس به طرز ایستادن، حالت دست‌ها و چشم هایتان دقت کنید.

منبع: realmenrealstyle

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 169
در انتظار بررسی:39
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1396/03/22
جذتب ترین مرد از نظر دختران مردی با قیافه معمولی زشتم بود بود ولی پول دار کافیه تا یه دختر جذبش بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
کاملا حرفتون درسته ،دخترا جذب پول اون مرد میشن ،عاشق خود اون مرد پولدار که نمیشن. چنین دختری اگه شوهر پولدارش ورشکست شه، از شوهره جدا میشه. دلم واسه مردای پولداری که دلشون خوشه دخترا عاشق خودشونن میسوزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
معلومه که قیافت زیادتعریفی نداره ها چون جذاب باشی چه مردباشی چه زن موردتوجهی وهمیشه خریدارداری پول اونجا مهم میشه قیافه داغونی داشته باشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
ببخشیداینم یادم رفت بگم هم زشت باشی هم بی پول خوب خداروخوش میاد به چیه تودلش خوش باشه اخه ادم
zizi
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
یعنی پسرا اینقدر صادقند!!!!!!!!!موقعیت مالی پدر دختر براشون بی اهمیته؟؟؟؟؟؟؟؟داریم همچین پسری ؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
دختر ها فقط دنبال پول اند وپسر ها دنبال ریخت و قیافه و هیکل دخترا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
بعضی وقتام خر یکی میشه آدم ک همه انگش ب دهن میمونن اخه این ؟با این؟ چجوری شد اخه

اصلنم دخدر پسر نداره ها

بعضی وقتا عجیب آدم ب قسمت اعتقاد پیدا میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
حالا چرا دعوا دارین عامو؟؟؟ ی کامنت نظرتو بگو برو
بدون نام
Netherlands
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
یه مرد چطوری میتونه انقدر خودش رو حقیر و ذلیل بدونه که وقتی میدونه یه دختر به خاطر پول دوستش داره بازم بره سمت دختره؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
زنای شما اینطوری هستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
با کمال احترام میتونین بگین لااقل تعدادی از دخترا دنبال پول هستن
آیدا۲۱
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
اقامون جنتلمنه...جنتلمنه!!! من وقتی عشقم عاشقم شد راسش اصلا باورم نمیشد.از بس جذاب بود شبیه سوپرمدلا...البته خودمم زیبا هستم.ولی در کنارش ک راه میرم همه دخترا چشمشون به همسرمه..همه فک فامیل حسودیشون میشه.ولی همین خیالم راحته ک اون فقط منو میبینه و خالصانه دوستم داره
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1396/03/22
باز ترجمه از متون غربی. نمی گم اونا هر چی میگن غلطه ولی چرا اونا باید فرهنگشون رو به ما تحمیل کنن؟؟البته با افرادی مثل شما تحمیل هم نمی کنن خودتون مطلب ندارین ترجمه می کنین میذارین دیگه.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
کدوم قسمتش غربیه؟!!! ایران که بدتر از اینه الان. چشماتونو می بندین که هیچی نبینید. فقط خودتونو گول می زنین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
اون قسمتش که گفته شریک بلند مدت!!!!!؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
کسی نمیخواد فرهنگش را به شما تحمیل کنه. ناراحت نشی اما اصلا کسی به جایی حسابتون نمیکنه که بخواد دنبال تحمیل فرهنگش به شما باشه. این هم یه مشت اراجیف ترجمه کرده. به همین راحتی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
مردجذاب مرد چشم پاک و مهربونه و سالم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
خوبه ديگه برترينها داري چشم چروني زنان نسبت به مردان رو هم تبليغ ميكني!
ميدوني دقيقا داري بر خلاف آيات صريح قرآن مطلب ميذاري!ميدونستي به جنگ با قرآن رفتي؟ميدونستي اين كارت نتيجش چاه هاي درك جهنم است و تا ابد اونجا خواهي بود!
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1396/03/22
@ araz
موافقم! تازه فرهنگ اونا کلی با ما فرق داره و چیزی که اونجا جواب میده اینجا جواب نمیده واسه نمونه نگاه کنین به همسر مکرون و یا شاهزاده ی سوئدی. توو ایران هم از این ازدواج ها ممکنه صورت بگیره ولی دوامش خیلی خیلی کمه
پاسخ ها
زهرا
United States
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
شما بفرما ایران چی مهمه؟! :))))
سودی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
یعنی چی که فرهنگ اونا با ما فرق داره؟ من به عنوان یک دختر تمامی این موارد واسم مهمه و البته یک سری موارد دیگه هم هست . یعنی از نظر شما برای یک خانم ایرانی مهم نیست اگر مردی که ملاقات میکنه کثیف باشه یا بوی گند بده یاچاق باشه و به خودش نرسه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/03/22
چهره اولین برخورد مهم ولی رفتار که می مونه. مطلب خوبی بود مرسی
United Kingdom
11:33 - 1396/03/22
این چیزا ماله خارجی سوسولاست

مرد باس سیبیل داشته باشه این هوا , صبحانه هرزو یه کله پاچه بخوره ساعت ۱۱ شب هم برگرده خونه ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
بعیده چنین مردی موفق شه دختری رو واسه ازدواج پیدا کنه:دی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
سیبیل رو خوب اومدی دمت گرررررررررم
بدون نام
Netherlands
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
همه ویژگی های یه مرد داغون رو گفتی که امیر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
عرق سگی بخوره یادت رفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
حالم از سیبیل بهم میخوره
یه دختر آتیشپاره ی شرقی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
بیشتر دخترا از پسرای جذاب مثل بازیگر گرگ ومیش ادوارد کالن خوششون میاد همچنین انریکه ایگلاس هم خوبه تازه از سیبیلم خوشم نمیاد
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1396/03/22
جالب نبود چون با فرهنگ ما خیلی جور در نمیاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
خیلی عقل نداری پس زور نزن که حرف بزنی. یعنی چی که با فرهنگت جور در نمیاد مسلما که یک نر هستی که این حرفو میزنی وگرنه که یک خانم فک نکنم خوشش میاد مردی که ملاقات میکنه چاق و زشت و بوگندو باشه
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1396/03/22
خیلی خوب بود. اما اگه همه این چیزا رو رعایت کنن که دیگه خودشون نیستن.
ضمنا ی مرد چطور میتونه با نخوردن یا نیاشامیدن٬ جلوگیری کنه از این که سنش بالا بره؟ میشه به ما یاد بدین؟ لطفا!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
سیگار به شدت رو زیبایی اثر داره و در کشورهای اروپایی و امریکا اصلا کار پسندیده ای نیست
متاسفانه خاورمیانه و هند و این کشور ها مصرف کننده عمده سیگارند
سودی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
واییی یعنی من کامنتا رو نخونم خیلی بهتره!!! عقلتون کجا رفته؟! یه ذره کاش مطلبو میفهمیدید بعد میومدید حرف میزنید این مطلب لپ کلامش اینه که حتما یک خانم نباید موقع قرار آراسته و تمیز باشه و مراقب حرف زدنش باشه بله که مرد هم باید به ظاهرش برسه و خوش صحبت باشه مراقب رفتارش باشه فهمیدی؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1396/03/22
لباس تنگ خیلی مهمه مثلا یک نفر میره باشگاه، اندامش ام ورزیده ولی چون لباس تنگ می پوشه، هیکلش ترسناک میشه در صورتی ک با پوشیدن لباسی ک یک سایز بزرگتره خیلی شیک و آقا بنظر میاد
پاسخ ها
شبح تاریک
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
موافقم
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1396/03/22
ولی الان حتی پولم مهم نیست چه برسه به اینا.خود خواستگار در اصل پسر مهمه.منفی هم زدین میتونم سنتونو تخمین بزنم
پاسخ ها
علی موسوی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
اگر زن مرد...انتخاب را برای زود گذری نخواهند...هیچ چیز جز صداقت ملاک قرار نمیدهند...مگر اینکه........
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1396/03/22
Take it or leave it, that's who i am
بپذیر یا رهایم کن ، این منم که هستم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
این نشانه خودخواهی مردان هستش .دختر وپسر باید برای تعامل با هم تلاش کنندوجاهایی به خاطر هم گذشت داشته باشن
بدون نام
Netherlands
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
۲۱:۵۴
بله اینو منم معتقدم بهش
انتقاد من به مقالات و ایدئولوژی هایی هستند که زن ها را آمال و هدف دستیابی مردان فرض می کنند که مردها با کسب فضیلت های اخلاقی ، موفقیت های تحصیلی ، شغلی و ... مسیر دستیابی به آن ملکه های زیبایی را برای خود هموار می کنند
من حتی به خواستگاری کردن مرد از زن هم معتقد نیستم
برابری جنسیتی گزینشی نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
حرفتون درسته درصورتی که درمورد خانم ها هم همینطور صدق کنه
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1396/03/22
عالی بووود. اقایان یاد بگیرین
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1396/03/22
خسته نشدین ازین جمله تکراری که هر چی میشه میاین میگین دخترا همشون دنبال پولن؟! یعنی اگه یه مقاله راجع به فضانوردی هم بزارن شما میاین یه جور میپیچونیدش که تهش بخوره به این حرف که دخترا همشون دنبال پولن!خب مردا دنبال چی هستن؟لابد مردا همشون معصومن و فقط دنبال عشق و علاقه خالص و تمام احساسات ناب و بی شیله پیله این عالم هستن نه؟! نخیر خانوما از آقایون خیلی چیزای مهمتر از پول میخوان غیرت مردانگی وفاداری شعور ادب اخلاق تعهد و خیلی چیزای دیگه اما چون واقعا به ندرت همچین چیزایی پیدا میشه(بلانسبت اون نوادری که جزو این دسته نیستن) پس دلشونو خوش میکنن به دم دستی ترین چیز که پوله که اونم الان نیست.حالا خوبه چیز خاصی هم ندارین انقدر اینو میگید هر کی ندونه فکر میکنه هر کدومتون هر روز میلیون میلیون پول به خانوما میدین که انقد شاکی هستین :/ مقالتونو بخونید چرا الکی بحث رو جنسیتی میکنید بقیه رو ناراحت کنید آخه؟
پاسخ ها
محسن دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
خب حالا چرا گریه میکنی؟
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سلامتی همه دخترای بلبل زبون
بدون‌ نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
.ولی بازم همه دخترا دنباله پول
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1396/03/22
مطلب که ترجمه ست لا اقل تصویر دست دادن رو عوض می کردید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
وااااااای :))))
zizi
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
ایییییییییییییییییییییی چی میگی شما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
اتفاقا برترينها ميخواد هيمنو جا بندازه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
به تو چه
Iran, Islamic Republic of
04:27 - 1396/03/23
معلومه خودتون ننوشتید.حد اقل اون عکس دست دادن زن و مرد رو برمیداشتید.
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
جلل خالق :))) چشماتو ببند نبینی گناه میشه :)))
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1396/03/23
***حالا کو خواستگار پولدار که دختره بخواد به خاطر پول زنش بشه؟
***بعضی از مردهای پولدار فقط دنبال عیاشی و روابط غیراخلاقی هستند، اصلا قصد ازدواج ندارند!
***بعضیا یه جور میگند دخترا به خاطر پول ازدواج میکنند انگار خواستگارای پولدار (دقت کنید دارم میگم خواستگار نه مردایی که دنبال دوستی هستند) پشت در خونه ی دخترا صف بستند خخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
عزیزم شما خواستگار پولدار نداری یا نداشتی دلیل نمیشه برای بقیه دخترام همینطور باشه که. من خیلی از دوستان و اطرافیانم چندین بار خواستگارای پولدار داشتیم که به دلایل مختلف مورد پسندخودمون یا خونوادمون نبودن و جواب منفی دادیم. این مورد خیلی شایع هستش،درک نمیکنم شما چرا اینطوری فکر میکنید
بدون نام
Netherlands
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
آخه این چه حرفیه؟سالنهای عروسی رو نگاه کن که چقدر مراسم ازدواج صورت میگیر.خود ماها سالی چندین بار به جشن عروسی دعوت میشیم . حرف شما غیر عقلانیه که چون خودت خواستگار نداری فکر میکنه بقیه هم ندارن و ازدواجی صورت نمیگیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
باشه پسرم
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1396/03/23
مهمترین جذابیت یک مرد واسه خانم اینه که واقعا مرد باشه نه اشتباه نکنید مرد بودن به داشتن سبیل بزرگ یا ریش و یا ادای مرد ها رو در آوردن و یا هیکل بزرگ داشتن نیست مرد بودن به این معنا که یک مرد واقعی باید ذات خوبی داشته باشه صداقت داشته باشه به خانمش خیانت نکنه در همه حال به فکر خانوادش باشه در یک کلام اخلاقش مردونه باشه ببینید قیافه زیبا و پول زیاد ضامن خوشبختی نیست درسته شاید در اوایل کار اینا مهم باشن برای انسان ولی با مرور زمان زیبایی و پول بی ارزش میشن و اون خود واقعی و ذات یک انسان ضامن خوشبختی دو طرف میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
عااااااااااااالی
ستایش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
کاملا درسته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
اینایی که میگی تو آرمانشهر جواب می ده نه تو جایی که .مردمش(زن و مرد) ظاهر پرستن
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1396/03/24
اتفاقا من این طوری نیستم برای پول .
دوست دارم عاشق طرفم باشم
و زندگی مو از هیچ بسازم و بزرگش کنم
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1396/03/24
مرد باید قدش بلند باشه
زیاد خوشگل نباشه
عاشق زن و زندگیش باشه
خوش تیپ باشه
غرور داشته باشه.
خیلی چیز های دیگه..............
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
قدش بلند باشه موهاش کمند باشه چشاش پلنگ باشه
بدون نام
Netherlands
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
من به عنوان یه دختر مجرد به نظرم خیلی زشته که آدمها رو با ویژگی های جسمانیشون ارزشگذاری کنیم.

یعنی چی که مرد باید قد بلند لاشه؟ اینهمه مردم با قد غیر بلند هستند که مردهای خیبی خوبیند. غیر انسانیه که معیارهامون بر اساس جسم افراد باشه
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1396/03/24
مرد باید مرد باشه نه کم و نه زیاد.....انسانیت مهمه..... پول ارزش نداره. قد و قیافه مهم نیست.
پاسخ ها
Mhdi
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
در مورد خانوم ها اين طوري نيست تيپ و قد و چهره خيلي مهمه والاا:))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
اون مردی که تیپ و قیافه واسش مهمه واسه زنش پول مهم بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
تو زبون اینارو میگی.موقعیتش پیش بیاد برعکس عمل می کنی!
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1396/03/24
خواستگار داشتن و نداشتن مهم نیست که. الان زمونه یجوری شده که هر کسی طرف مقابل رو خودش پیدا میکنه و عاشقش میشه مثل قدیما نیست مادر و پدر واسع آدم همسر پیدا کنن. اینطور که هست یه نفر همسر پولدار میخواد میره با یه پولدار دوست میشه ولی اگه یه نفر واقعا همسر آینده و فرد زندگی میخواد میره با یه انسان دوست میشه.... با کسی که انسانیت در ذاتش هست
United States
12:21 - 1396/03/24
وااای از دست این خواستگارا.....همشون خوش تیپ و خوش قیافه و پولداره نمیدونم کدومشونو انتخاب کنم....ریا نباشه من انقدر خوشگل و نازم که خواستگارا یکیشون غش کرده بود وقتی منو دیده بود.....من از همه خوشگل ترم از همه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خیلی از خود راضی هستی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
برو پیش روانپزشک فکر باید بستری بشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
نگو دلم رفت
Alireza
Germany
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
آب قطه . خخخ
..
-
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
شما پسر نیستی احیانا
هستی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۳
منم موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
آقای نامحترم به اسم زن نظر نذار
بدون نام
France
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
فرناز همان فرهاد است در ادبیات امروز. تو یه پسر نوجوان لوس و مسخره ای که میخوای ملت رو مضحکه خودت کنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
فرناز فر نخوری
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1396/03/24
مرد باید مردانگی داشته باشه ،این شعار نیست به عنوان یک زن متاهل چهل ساله میگم ،مردی که هی ناز نکنه قهر نکنه ،مردی که زیادی فکر تیپ و قیافه اش باشه مطمئن باشید بدرد زندگی مشترک نمی خوره ،البته از اون ور بام هم نباید افتاد اگر مردی خیلی هم با اخلاق باشه اما هر کار می کنید از قیافه ش خوشتون نمیاد هرگز باهاش ازدواج نکنید هرگز .
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1396/03/25
اسکار عقده ی محبت میرسه به فرناز خانم... مبارکه
پاسخ ها
محمدمهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
ایول اینو خوب اومدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
خانم چیه یه سیبیلو شکم گنده کچله به اسم زن نظر گذاشته واسه تحقیر زنان
بدون نام
France
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
بابا مرده الکی اسم دخترونه گذاشته
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1396/03/27
ایووووول باران عجب چیزی گفتی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1396/03/29
اتفاقا من از مردایی که صبحونه نمیدونم کله پاچه میخورن و سیبیل دارن متنفرم....بعضیها یه چیزایی تو کامتاشون میزارن انگار هنوز تو قرن دوم موندن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
داداش پریا
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1396/04/11
فکر کنم نویسنده پول رو فراموش کرده بنویسه.....
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1397/04/03
پسر یا دختر فرقی نمی کنه باید میانگینی از ویژگیهایی چون قدو قامت و مناسب شان وشخصیت وجایگاه علمی و خانواده و بیان وصحبت شمرده و ارام و ادب واخلاق و شرف وغیرت و اداب زندگی و عقل ومنطق واعتقاد متعارف دینی و شغل معمول که کفاف زندگی متوسط ومعمول را بدهد , داشته باشد . البته با توکل به ایزد منان وحمایت از دو خانواده در ابتدای زندگی. همه جوانهای قبل دهه ۴۵و قبل آن اینگونه بوده و هستند. چون خودم همه اینهایی که گفتم به عینه اجرا کردم و بسیار از زندگی خودم ودر کنا ر بچه هام راضی ام. البته با تلاشو تلاش وتوکل به خدا همه کار میسیر است.
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1397/04/30
بابا این حرفا چیه؟
خدانکنه دختری عاشق ی پسر بشه حتی حاضره روی ی موکت خشک کنار شوهرش زندگی کنه.شما نباید همه دخترا رو به ی چشم ببینید.آره بهتون حق میدم دختری که پسر رو فقط تو پولش میبینه مطمئن باش اون پسر هم دختر رو فقط رو تختش میبینه.هنوز هم هستن دخترانی که به عشقشون وفادارن و پول واسشون ملاک نیست.زنده باد دختران و پسران با غیرت ایرانی
پاسخ ها
ستایش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
زنده باد مردان و زنان کشورم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
پسران وفادار و انسان کمن جاش
سویل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
لایک داری شاهرخ شیر مادرت حلالت....
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/05/01
پول پول چقد پول
شدي از خودت چقد دور
همه تش قراره برن گور
حالا تا ميتوني پاش بزن زور
پاسخ ها
ناشناش
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
بارکلا.......
France
03:21 - 1397/05/02
کاملا درست بود..من نمیدونم چرا میگین غربی،کجاش غربی بود؟ مسواک زدن و اراستن غربیه؟
به عنوان یه دختر این مطلب رو دوست داشتم چون واقعا فکر میکنم درست بود،خصوصا نظافت ، اینکه لباس سبک خودتون رو باید بپوشید و اینکه واقعا دخترا از پسرا با لباسای خیلی تنگ بدشون میاد):
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/05/25
دهه 60 ها هم تیپشون ضایعست هم اخلاقشون نابوده .
پاسخ ها
دهه شصتی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
می زارم پای پچه گیت.
زخم خورده ترین دهه ی ایران رو این طور شناختید
یکم فکر کنی از حرفی زدی پشیمون میشی
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
به قول دوستمون میذاریم به جساب نادانی و خام بودن شما.. جناب دهه هفتاد یا هشتادی اولا خدمتتون عرض کنم که ما دهه شصتیا ادب و احتراممون خیلی بیشتر از شماست. توی اخلاق صفر هستید.توی ادب و احترام صفر. سرکش به تمام معنا. البته بلانسب انسانهای شریف این دهه.
حرف ظاهر زدید از همه خنده دار تر. یه نگاه به نوع پوششتون بکنید. شلوارهای تنگ ساق چسبان. و پوشیدن دختر گونه تون. قبل حرف زدن فکر کنید و بعد نظر بدید.تا مضحکه خاص و عام نشید
متولد 79
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
خیلی بی شعوری
Alireza
Germany
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
معلومه دهه شصتیامشکل برات پیش آوردن کسگم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
از اینکه تو شخصیت نداری هیچی نمی شه گفت به هر حال هر انسانی در دوره ای که زندگی می کنه تیپ مخصوص خودشون رو دارند و رفتار و اخلاقاشون برای زمان خودشونه البته ذات آدمی فرقی نمی کنه به هر حال با این حرفت به خودت بی احترامی کردی البته برای کسایی که در جواب این فرد به دهه های دیگه بی احترامی کردن هم منظورمم هست مثلا دهه 60 ها به جز اینکه جمعیت زیادی در هر خانواده بوده و علم زیاد پیشرفت نکرده بود مشکل دیگری هم بود به نظر من بین این دهه ها دهه 70 و 80 به خصوص 90 ها مشکلات بیشتری دارند هم از نظر اقتصادی و هم از نظر اینکه خانواده ها با اینکه جمعیت کمی دارند نمی تونند نیاز خودشونو بر طرف کنند و همه تقریبا زیر خط فقر هستند از نظر دانشگاه تحصیل هم بخوام بگیم با این همه باند بازی و بی کاری و فقر در جامعه باز هم با
احترام به همه ی دهه ها پر مشکل ترین ها اینها هستند و از اینکه رفتار و تیپ امروزی ها هم از روی مد هست حرفی نیست به هر حال در هر دهه ای جوانان اون دهه برخی هاشون یا بیشتریانشون از روی مد اون زمان سعی می کنند که پیروی کنند و به نظرم قبل از
اینکه دهنتو باز کنی کمی فکر کنی می دونم برای آدم هایی که برای خودشون ارزش قائل نیستند چه قدر سخته که به دیگران احترام بذارند ولی خوبی جمع و جامعه اینکه تو دهنی های خوبی رو می زنه و آدم رو تربیت می کنه البته اگر واقعا آدم باشه و شعور و عقل داشته باشه وگرنه هیچ آدمی نمی یاد با یک خر حرف بزنه مگر اینکه خوشم خر باشه امیدوارم با این حرفت نخواسته باشی که بگی که یک خر به تمام معنا هستی
ستایش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
ن خیر. نگین من‌ ی دهه 60 ام اما خیلی دیم دهه 60 گل‌ و گلاب.
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1397/06/15
چهره ی معمولی یا خوب... دندان سالم و یکدست...هیکل مناسب...فن بیان خوب(این خیلی مهمه)
و در اخر و مهم ترین اپشن
پول...پول...پول...
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/06/15
با عرض معذرت و بلا نسبت خیلی از خانم های محترم.... بایستی بگم که اکثر خانم ها فقط و فقط ادعا میکنند که پول و سایر معیار ها براشون مهم نیست... ادعا میکنند که انسانیت براشون مهمه.. ولی متاسفانه و حداقل در ایران همچین چیزی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
به عنوان یه دختر باید بگم متاسفانه حرفتون درسته .همه خانمها نه ، ولی اکثرشون به پول مرد نگاه میکنن. این بزرگترین توهین هم به خود خانمهاست و هم به مردها.

من اگه مرد بودم هیچوقت زنی رو که به خاطر پول ازم خوشش میاد رو انتخاب نمیکردم برای زندگی. همینطور که الان خودم معیارم پول نیست به هیچ وجه و آقایونی که معیارهای اصلیش بر اساس ظاهر و پول و موقعیت هست رو رد میکنم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
معیار آقایون هم فقط یکی باشه هر چی بود تا به دختر بازیشون راحت تر برسن
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1397/06/15
مطلب مفیدی بود درمورد پول هم نمیشه تاثیرشو روی روابط نادیده گرفت اما این مطلبم درسته که دختر اگه واقعا عاشق باشه به فلافل کنار جوب هم راضی میشه و درضمن پسری که همجنسای منه باید اونقدر جربزه و تعهد داشته باشه که بتونه خانوادشو تامین کنه بخصوص از جهت مالی حتی اگه قبل ازدواج در شرایط خوبی نباشه...
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1397/06/26
آقایان از من میشنوید اصلا ازدواج نکنین چون بالای نود درصدتون پشیمون میشی شک نکنین میگین نه امتحان کنین ولی بدونی ین پشیمانی فایده نداره
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
این پشیمونی کلا زن و مرد نداره. اکثر افراد پشیمون میشن.
الان تو ایران نود درصد پرونده های طلاق از طرف زنهاست. زنها پشیمونیشون شاید خیلی بیشتر از مردها باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
ما خانوما از لحظه اول پشیمونیم که اصلا تو ایران لای نرا هستیم
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/07/07
من کلی خواستگار دارم همشونم پولدار آخه خیلی خوشگل و نازم حالا موندم کدومو پسند کنم راهنمایی لطفا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
بیست و سومین نفر از سمت راست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
منو داداش
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1397/08/01
ای روزگار ای کاش یکی باشه واقعا ادم باشه پول میشه چی
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/08/04
پسر باید تو این زمونه خوشگل باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
تو خودت حاضری با یک دختر زشت توی رابطه باشی
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/08/29
کاش ی پسر پیدا بشه ک فقط واسه خودت بخوادت
مردونگی داشته باشه جا نزنه وسط راه ...
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1397/09/09
ی دختر خوشگل میخوام واسه ازدواج آیا هست
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1397/09/10
خوب بود اما ما که به هر دختری,با هر تیپی پیشنهاد,دادیم قبول کرد, از نظر من فقط خودتون باشید
United Arab Emirates
14:49 - 1397/09/14
خانم ها یه آقایی هس قدش خوبه . خوشتیپه.چشماش عسلیه
فرم صورتش هم متوسطه.جایگاهه اجتماعیش خوبه.بااخلاقه...فقط موهاش جلوش خالیه..تا سالهای دیگه خالی ترم میشه....به نظرتون نداشتن یا داشتن مو ملاکه مهمیه؟؟؟؟.
پاسخ ها
ستایش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
میشه کاشت ولی‌ از رو ظاهر قصاوت چرا آخه.
hossein
Romania
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
عزیزم الان كل مشكل شما مو؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
نه
بدون نام
Netherlands
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
خدا کمی شعور عنایت کنه
United Arab Emirates
14:49 - 1397/09/14
خانم ها یه آقایی هس قدش خوبه . خوشتیپه.چشماش عسلیه
فرم صورتش هم متوسطه.جایگاهه اجتماعیش خوبه.بااخلاقه...فقط موهاش جلوش خالیه..تا سالهای دیگه خالی ترم میشه....به نظرتون نداشتن یا داشتن مو ملاکه مهمیه؟؟؟؟.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
نمیخوای سر بده اینجا
United Arab Emirates
14:49 - 1397/09/14
خانم ها یه آقایی هس قدش خوبه . خوشتیپه.چشماش عسلیه
فرم صورتش هم متوسطه.جایگاهه اجتماعیش خوبه.بااخلاقه...فقط موهاش جلوش خالیه..تا سالهای دیگه خالی ترم میشه....به نظرتون نداشتن یا داشتن مو ملاکه مهمیه؟؟؟؟.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
برا من نیس
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1397/12/18
من که عشقم بخاطر پول رفت زن یکی دیگه شد هیچ وقت حلالش نمیکنم
پاسخ ها
خانم صالحی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
عاشقت نبود کسی که عاشق یکی باشه با نداریش هم میسوزه و کنار هم زندگیشون میسازن پول به دست میاد ولی عشق نه لیاقتت نداشت غصه نخور
بدون نام
France
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
خاک بر سرش
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/01/09
اینا ک میگن با فرهنگ ما جور نیست ...اینا واسه بقیه فرهنگاس.....اخه گوسِپَند... این مطالب تو همه جای دنیا یکیه چون زن و مردهای همه ی دنیا یکی هستن....پس لطفا خفه شین ببینیم داریم چی میخونیم..
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/01/19
هه باشه شما دخترا بگین اخلاق و رفتار منم میگم ب نیابت خیلی از پسرا:سلامتی پسرایی ک همه چی داشتن اما ب خاطر جیب خالیشون کنار گذاشتن
پاسخ ها
ستایش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
من‌ اگ خواستگارم آدم باشه اخلاق داشته‌باشه خانوادش درست باشن مشکلی با پول دار بودن یا نبودن طرف ندارم.طرف انسان باشه و وفادار و چشم پاک همین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
اخلاق چیزی نیس ک راحت بشه شناخت،بعضی آدما طی سالها مشخص میشه چقد بسازن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
دنبال داف و پلنگ هستی و به تعداد درو دافات افتخار کنی اونا هم تو جیب تو هستن
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/04/26
خیر اصلا دخترا دنبال پول نیستن تو شهر ما که اینطوریه حالا نمیدونم تو شهر شما چطوریه ولی بیشتر ما دخترا با اخلاق بودن و خوش تیپ بودن و کسی که تا ابد به همسرش خیانت نکنه و پاش وایسته رو میپسندیم و کمی هم قیافه داشته باشه نه زشت نه زیبا معمولی باشه بیخودی مسئله رو گنده نکنین پول ممکنه توسط یه اتفاق از بین بره این اخلاق و شخصیته که واسه آدم میمونه..ما نمیگیم اصلا پول نداشته باشه ولی باید طوری باشه که خرج و مخارج خونه اش را بتونه بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
خدا از ته دلمون بشنوه
بدون نام
Netherlands
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
رها جان چرا فکر میکنی شما باید بشینی تو خونه و یه نفر دیگه خرج و مخارجت رو بده؟ کمی برای خودت عزت و شان انسانی قائل باش.
زن و مرد باید با هم زندگی مشترکشون رو بسازن .دوشاش هم و هر چی هم که بدست آوردن مال هردوشون باشه نه اینکه یکی جون بکنه و اون یکی بشیه خونه
به عنوان یه دختر میگم که این نوع فکر شما بزرگترین بی احترامی به خودتونه عزیزم!
Romania
02:12 - 1398/05/03
بیایید صادق باشیم ما مردا دو دسته ایم اونایی كه تو دوران مجردی یه عالمه دوست دختر داشتن و ملاكشون برایازدواج دیگه یه چهره عالی یا اندام عالی نیست بیشتر میخوان طرف مقابل بساز و خوش اخلاقو .... باشه ولی دسته دوم اونایین كه منتظر همون پری دریاییشونن اونا هم میخوان طرف مقابل خوشگل باشه هم خوش هیكل هم خوش اخلاق كلا باید بدی بسازن براشون یجورایی اون چیزی كه تو افكارشونه رو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
صادقانه ترین کامنت و البته کامل ترین!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
دسته ی دوم اکثراً واسه همیشه تنها می مونن چون بد بودنو بلد نیستن.
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1398/09/07
سلام
منکه العان شانزده ساله بعد فوت پدر ازخودگذشتگی و مرام سنگ تمام گذاشتم برا خانوادم تا سرو سامان دادم خانه و خاندادمو
ولی متاسفانه بعد از خواستگاری که از چند مورد از همسایه ها داشت مادرم برام
متوجه شدم دیگه قدرو قیمت انسانیت و مردانگی وو
نمیدونن
العان فقط میگن طرف جریره و مواجب بگیر باشه طرف
که هرزمانی که خواستن ازش سواری بگیرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
اگه ملاکت نجابت و اخلاق باشه موفق میشی وگرنه موفق نمیشی
بدون نام
Netherlands
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
خب مصطفی شما باید دنبال دختر بگردی که برای اخلاق و منش شما ارزش قائل باشه نه برای پولت. برو خدا رو شکر کن که اون دخترا جواب منفی بهت دادن وگرنه بعد از ازدواج با امثال چنین دخترایی پشیمون میشدی.
هم دختر خوب و هم پسر خوب کم پیدا میشه تو این دوره
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/11/04
من که جذب مرد غیرتی میشم نه پول نه قیافه برام مهم نیس
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/11/04
هر انسان چه زن چه مرد باید تلاش کنه موفق باشه.چون افراد موفق به سود بشریت هستند واسمشون تو تاریخ میمونه نه ادمای خوشتیپ.
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/11/04
اینا اصلا مهم نیست اینجا فقط باید پولدار باشی دیگه مهم نیست مرد ۶۰ ساله متاهل با زن وبچه هم باشی ولی پولدار باشی رو سر ودست میبرنت
اینجا فقط پول حرف میزند پول!!!هم ملاک دخترا پوله وهم ملاک پسرا
بقیه حرفهایی که دوستان میگن شعره
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/11/04
این خانم بختیاری فکر کنم خودش دوست داره مرد مورد علاقش اینجوری باشه بعد دیگه برای بقیه هم تصریش داده .
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/11/04
اصلا این غریزه کثیف تمایل به جنس مخالف سرمنشا بخش اعظم فلاکتهاست. امیدوارم بزودی با پیشرفت علم افراد بتونن با جنس موافق خودشون زاد و ولد کنن تا دیگه حتی برای تولید مثل هم مجبور نشن به سمت جنس مخالف برن
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1398/11/04
نمیدونم چرا خیلی از دوستان نظرشون این هست که این مطالب غربیه و یا با فرهنگ ما جور نیست !!!! چرا فکر میکنید ادب و احترام ،،رفتارو متانت ،،بوی عطر ،، رسیدن به ظاهر و..... غرب زدگیه ؟!
اصلا چرا انقدر به غرب فکر میکنید ؟!؟!؟ یعنی ما شرقی ها نباید به ظاهر خودمون اهمیت بدیم
البته هر چیزی به حد و اندازش (نه افراط و نه تفریط )
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/11/04
دخترا دنبال پول پسرای دنبال پلنگ هستند، چیزی که عوض داره گله نداره پیرمردا
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/11/04
من از نظرات فهمیدم پسرا هم خواستگار زیاد دارن
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1398/11/04
اینایی که میگی تو آرمانشهر جواب می ده نه تو جایی که مردمش(زن و مرد) ظاهر پرستن.
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1398/11/04
28 سالمه نصف دندونام ریخته. دو تا از جلو که اصلا نمیتونم لبخند بزنم خجالت می کشم.تازه هزینه دندونپزشکی هم بالاست و نمیتونم بدم.ای کاش هزینه های پزشکی لااقل ارزون بود دندونامو درست
می کردم. فعلا دارم از داشته ها استفاده می کنم و مواظبشونم تا ببینم خدا چی میخاد.گله نمیکنم از چیزی یا کسی .بازم خدا روشکر
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1398/11/05
بنظر من که طرف مقابل باید به دلت بشینه و ازش خوشت بیاد ممکنه از دید بقیه جذاب نباشه ولی اون موقع ست که تو عاشقی و نظر بقیه برات مهم نیس دخترا بیشتر از طریق گوش و شنیدن صدای آقایون عشق بازی میکنن و پسرا از طریق چشم....این یعنی اینکه مردا ظاهر بین تر هستن.
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1398/11/05
فکر نمی کنم زندگی مردها اونقدر بی دغدغه باشه که هدف زندگیش فقط جلب نظر خانم ها باشه . جذابیت و زیبا بودن خوبه ولی نه اونقدر که دسته بندی کنیم آدم جذاب پولدار و آدم جذاب بی پول پول و یا برعکس.
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1398/11/05
تواین وضعیت اقتصادی دارین چه چیزی را توجیه میکنید دختر بايد جهاز داشته باشه پسر باید پول باقیش کشکه
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1398/11/05
نظراتو آدم میخونه افسوس میخوره برای کوته فکری بعضی ها
پاسخ ها
طراوت
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1399/03/01
بنظرم ادوارد کالن گرگ و میش جذابه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
انجمن پرستاری ایران_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر