آیا نژاد انسان توسط بیگانگان به زمین آورده شده است؟
۵۴۴۷۴۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
۱۰۶۳۱ 
آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که نژاد انسان از کجا به زمین راه یافته است؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر متوجه شویم که ما همان بیگانگان فضایی هستیم؟!
وبسایت گجت نیوز - آرش صابری: آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که نژاد انسان از کجا به زمین راه یافته است؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر متوجه شویم که ما همان بیگانگان فضایی هستیم؟!
 
آیا نژاد انسان توسط بیگانگان به زمین آورده شده است؟

آیا وقت آن رسیده است که ما انسان‌ها، سرانجام دست از جستجو برای موجودات بیگانه برداریم و خود را موجودات فضایی بنامیم؟! به عقیده‌ برخی از دانشمندان، گونه امروزی انسان‌ها، نژادی دورگه و ترکیب شده با سایر موجودات است. گفته‌ می‌شود که منظومه آلفا قنطورس به عنوان نزدیک‌ترین منظومه ستاره‌ای خارج از منظومه شمسی، منشا تولد انسان‌های امروزی، در حدود صدها هزار سال قبل بوده است.

گروهی از باستان‌شناسان با بررسی بقایای شهر کیش (Kish) در عراق امروزی، به اسناد باستانی بسیاری از تمدن سومر دست یافته‌اند. گفته می‌شود که کتیبه‌های کشف شده در کیش، به تاریخی در حدود 3500 سال پیش از میلاد حضرت مسیح بازمی‌گردد!

یکی از عجیب‌ترین دستاوردهای باستان‌شناسان در کتیبه‌های سومر، کشف لیست پادشاهان باستانی سومریان است. اولین این پادشاهان، جشور (Jushur) نام داشته و جانشین او، کولاسینا بیل (Kullassina-bel) بوده است. جالب است بدانید که در زبان اکدی، کولاسینا بیل با عبارت «همه آنان از خدایان بوده‌اند» معنی می‌دهد. بنابراین، برخی محققان بر این باورند که در این دوره تاریخی، شهر کیش فاقد یک قدرت مرکزی بوده است.

باستان‌شناسان و تاریخ‌دانان بر این باورند که خط مورد استفاده در این کتیبه، مربوط به 100 سال پیش از اکتشاف خط نوشتاری میخی سومری و هیگرولیف مصری بوده است. به واقع، تلاش برای توسعه یک سیستم نوشتاری برای بیان و تبادل افکار، از مهم‌ترین تفاوت‌های نژاد انسان با سایر جانداران کره زمین به شمار می‌رود.

پنج هزار سال بعد از این وقایع، نژاد انسان موفق به کشف الکتریسیته، توسعه سیستم‌های کامپیوتری، شکاف دادن اتم‌ها و حتی قدم نهادن بر کره ماه شدند. ما انسان‌ها، موفق به اکتشاف‌های بی‌سابقه‌ای شده‌ایم که تا پیش از ما، هیچ موجود دیگری نتوانسته بود بخش کوچکی از آن را کشف کند.

آیا نژاد انسان توسط بیگانگان به زمین آورده شده است؟

هیچ گونه دیگری از جانداران کره زمین، نمی‌توانند در مدت زمانی کوتاه، به چنین اکتشافات منحصر به فردی دست پیدا کنند. جالب توجه است که بدانید در مقایسه با دیگر جانداران کره زمین، فرآیند تکامل انسان‌ها بسیار کوتاه‌تر از سایرین بوده است.

با توجه به اینکه نژاد انسان‌ ، تنها چند میلیون سال است که ساکن کره زمین شده‌، یکی از بزرگ‌ترین پرسش‌های علمی مربوط به تمام زمان‌ها مطرح می‌شود: به چه علت هیچ موجود دیگری، نتوانسته زودتر از نژاد انسان، به اکتشافات امروزی ما دست پیدا کند؟ پاسخ این سوال بدیهی است؛ چرا که انسان پیشرفته‌ترین موجود کره زمین بوده و چنین مسئله‌ای در کتب مذهبی نیز مورد بحث قرار گرفته و انسان را «اشرف مخلوقات» معرفی می‌کند.

اما در اینجا قصد داریم شما را با یک تصور عجیب رو‌به‌رو سازیم! برای یک لحظه تصور کنید که همه ما مجبور شویم برای ادامه زندگی، به جنگل بازگردیم؛ همچون نیاکان اولیه خود! بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که بخش بسیار بزرگی از جمعیت انسان‌ها، در مدت کوتاهی جان خود را از دست داده و نمی‌توانند با شرایط جنگل سازگاری پیدا کنند. واقعیت این است که نژاد انسان ، یک موجود غیرسازگار است. اگر شرایط زندگی بر روی زمین تنها اندکی متفاوت شود، بسیاری از ما قادر به ادامه حیات نخواهیم بود.

صرف نظر از هوش حیرت‌انگیز نژاد انسان ، زیست‌شناسان متوجه تضاد شدید فیزیولوژی انسان و سایر حیوانات شده‌اند. بسیاری از دانشمندان معتقدند که در مقایسه با سایر جانداران ساکن زمین، انسان‌ها عجیب‌ترین نوع آنان هستند! برای مثال، یک کره اسب به محض تولد قادر است بر روی پاهای خود ایستاده و به طور مستقل حرکت کند. این در حالی‌ست که نوزاد انسان پس از تولد، موجودی بسیار ‌آسیب‌پذیر و غیرمستقل است و به نظر می‌رسد که تولدی زودهنگام دارد. از این رو، بسیاری از پژوهشگران معتقدند که در کنار هوش مثال زدنی، ما انسان‌ها آسیب‌پذیری‌های بسیاری را در ذات داریم.

انسان‌های امروزی، پس از میلیون‌ها سال تکامل، می‌توانند بر روی دو پای خود ایستاده و با تسلطی مناسب، اقدام به دستکاری اشیا و یا تولید ابزارهای مختلف کند. با این وجود، کارشناسان بر این باورند که این تکامل، برای انسان هزینه سنگینی را در بر داشته است. درد کمر یکی از نشانه‌هایی‌ست که پژوهشگران در اثبات این فرضیه ارائه می‌کنند. این در حالی‌ست که سایر حیوانات با چنین مشکلاتی سر و کار نداشته و این انسان‌ها هستند که ناسازگاری بسیاری را با شرایط حاکم بر کره زمین دارند.

آیا نژاد انسان توسط بیگانگان به زمین آورده شده است؟

حال همه این چیزها به چه معنا هستند؟ به گفته یک کارشناس، نژاد انسان در واقع همان موجودات بیگانه‌ای است که مدت‌هاست دنبال آنان می‌گردیم!

دکتر الیس سیلور (Dr. Ellis Silver)، با ارائه یک نظریه جدید، از بیگانه بودن نژاد بشر خبر می‌دهد! او بر این باور است که نشانه‌های بسیاری در مورد انسان وجود دارد که او را به عنوان یک بیگانه فرازمینی معرفی می‌کند؛ درواقع با استناد بر این نظریه می‌توان گفت که نوع بشر، همراه با سایر حیوانات در کره زمین تکامل نیافته است! الیس سیلور در کتابی تحت عنوان «انسان‌ها زمینی نیستند: یک ارزیابی علمی از شواهد» (Humans Are not From Earth: a Scientific Evaluation of the Evidence)، با 13 فرضیه و 17 فاکتور مهم، مسئله غیرزمینی بودن انسان‌ها را مورد بررسی قرار داده است. در نوشته‌های دکتر الیس سیلور می‌خوانیم:

    با وجود هوش و تفکر شگفت‌انگیز انسان، به نظر می‌رسد که کره زمین سیاره اصلی ما نباشد؛ چرا که شرایط حاکم بر زمین در زمانی کوتاه بر ما تاثیر می‌گذارند! به عنوان مثال، می‌توان به آسیب‌های نور خورشید، ابتلا به بیماری‌های مزمن و عدم علاقه ذابی انسان به بسیاری از مواد غذایی طبیعی اشاره کرد.

به گفته دکتر الیس، یکی از مشکلات عجیب در مورد نژاد انسان‌ ، دردهای آزاردهنده در قسمت کمر است. به نظر می‌رسد که منشا اصلی نژاد امروزی بشر، سیاره‌ای با گرانش کمتر بوده و ناسازگاری ما با کره زمین، چنین مشکلی را پدیدار می‌سازد. نکته عجیب‌تر اینکه نوزادان انسان به علت دارا بودن سرهایی بزرگ، تولدی دشوارتر را نسبت به سایر حیوانات دارند. همین علت، موجب مرگ و میر بسیاری از مادران و نوزادان در هنگام زایمان می‌شود.

آیا نژاد انسان امروزی، دارای منشا فرازمینی از منظومه آلفا قنطروس است؟

بنابراین، اگر ما انسان‌ها زمینی نیستیم، سیاره اصلی‌مان کجاست؟ به عقیده دکتر الیس، به احتمال فراوان، نژاد انسان حاصل ترکیب نئادرتال‌ ها با گونه‌های دیگر است. در این فرضیه می‌خوانیم که موجودات ساکن منظومه ستاره‌ای آلفا قنطروس، منشا انسان‌های امروزی بوده و در گذشته‌ای دور، آغازی بر انسان مدرن شده‌اند. میلیون‌ها نفر از انسان‌های ساکن زمین، به طور قطع بر یقین می‌گویند که به زمین تعلق نداشته و منشا آنان فرازمینی است!

آیا نژاد انسان توسط بیگانگان به زمین آورده شده است؟

دکتر الیس در این باره می‌گوید:

    تصور من بر این است که گونه‌ امروزی بشر، در خارج از کره زمین تکامل یافته و علت عدم سازگاری‌‌های متعدد او با محیط را در همین زمینه می‌توان جستجو کرد. این احتمال وجود دارد که ما به عنوان یک گونه بسیار پیشرفته از موجودات، به زمین فرستاده شده‌ایم. شاید ما انسان‌ها، ذاتا موجودات خشمگین و خطرناکی هستیم و با قرار گرفتن در سیاره زمین، می‌بایست یاد بگیریم که چگونه رفتارهای خود را به درستی تکامل بخشیم. به عقیده من، انسان‌ها بر اساس تکامل مرسوم و شناخته شده به انسان امروزی تبدیل نشده‌اند؛ در واقع ما انسان‌ها بین 60 هزار تا 200 هزار سال پیش، توسط گونه‌ای دیگر از موجودات فضایی، به زمین فرستاده شده‌ایم.

علاوه بر این، با استناد بر مطالعات رابرت سپهر (Robert Sepehr)، بررسی‌های صورت گرفته بر توالی DNA انسان، نشان می‌دهد که نژاد انسان امروزی، از نژاد آفریقایی‌های باستانی نبوده و به جای آن، یک گونه دورگه است!

در رابطه با همین موضوع، سوالات بسیاری پیرامون مسئله گروه خونی Rh منفی وجود دارد. اگر همه‌ انسان‌های امروزی، دارای گروه خونی سازگار با نیاکان آفریقایی خود داشته باشند، می‌توان او را موجودی با تکامل مرسوم معرفی کرد، اما در مورد انسان‌ها چنین چیزی صدق نمی‌کند! همین موضوع، خیل عظیمی از سوالات را در زمینه‌های مختلف علمی پدید آورده است که پاسخ به آنان امری بسیار سخت و تا حدی غیرممکن به نظر می‌رسد. گروه خونی Rh منفی از کجا آمده است؟ علت عدم نگهداری مادر با گروه خونی Rh منفی از جنین با گروه خونی Rh مثبت چیست؟ مطالعه این فرضیه‌ها، ما را به سمتی سوق می‌دهد که در نژاد تکامل یافته خود شک کرده و انسان را موجودی دورگه و ترکیب شده با بیگانگان بشناسیم.

رابرت سپهر، در کتابی تحت عنوان «گونه فراموش شده: تاریخ از یاد رفته ما» (Species with Amnesia: Our Forgotten History)، اطلاعات مرموزانه‌ای را از گروه خونی Rh منفی ارائه می‌کند. در این کتاب می‌خوانیم که نژاد انسان امروزی، احتمالا حاصل تولید مثل گونه‌ای فوق پیشرفته از تمدن‌های باستانی، با اولین نسل‌های انسان زمینی است. گفته می‌شود که این نژاد پیشرفته از تمدن بشری، بر اثر یک فاجعه بزرگ جهانی نابود شده و انسان‌های مدرن امروزی، بازمانده‌های آن هستند.

آیا نژاد انسان توسط بیگانگان به زمین آورده شده است؟

رابرت سپهر استدلال می‌کند که هر نسل با نابودی نسل قبلی، به حیات خود ادامه داده و بخش کوچکی از علوم و ابزارهای آن را مورد استفاده قرار داده است. انسان مدرن تصور می‌کند که دستاوردهای امروزی، حاصل تفکر و اختراعات هم‌نوعان خویش است؛ این در حالی‌ست که بسیاری از دستاوردهای امروزی ما، در تمدن‌های گذشته نیز وجود داشته و توسط مردمان آن مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

مردمان ناحیه Basque (قسمتی مشترک از مرز اسپانیا و فرانسه)، دارای بیشترین درصد از انسان‌هایی با گروه خونی Rh منفی هستند. حدود 30 درصد از آن‌ها دارای ژن (rr) از Rh منفی و 60 درصد دیگر دارای یک ژن (r) از گروه خونی Rh منفی هستند. در قسمت دیگری از کتاب رابرت سپهر می‌خوانیم:

    بر اساس گزارش اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت (IUCN)، تعداد پستانداران شناخته شده بر روی کره زمین، به 612 گونه مختلف بازمی‌گردد که هیچ‌یک از آنان به جز انسان، دارای گروه خونی Rh منفی نبوده‌اند!

نظر شما در این مورد چیست ؟
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1396/03/16
ممنون از مقاله زیباتون ولی سوال اینجاست که طبق عقیده مسلمانان انسان ها مستقیما خلق شده اند و بر خلاف نظریه داروین و حتی این مقاله، انسان حاصل تکامل نیست
پاسخ ها
غریبه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
درست است من خودم از نژادی غیر از ادمهای دور وبرم هستم ومیدانم که با این محیط بیگانه ام اما من این ادمها را نیاورده ام اینجا .من از وقتی یادم می اید بین این گونه ی ساکن ایران زندگی می کردم یعنی غریب همون بیگانه می شه؟
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/03/16
به نظر من گونه انسان امروزی،قطعا حاصل تکامله. یعنی با این نظر که انسان مستقیما خلق شده(به صورتی که الان هست)مخالفم.
اما اینکه از نسلی فرازمینی باشیم،خیلی بعیده.درسته که گاهی آثاری توی کاوشهای باستان شناسی پیدا میشه یا ابزار و آلاتی یا متونی یا ساختمانهایی و...که حتی با علم امروزی،دست پیدا کردن بهشون دشواره(و این یکی از دلایل افراد معتقد به فرازمینی بودن انسانهاس) ولی به نظرم قطعا ما زمینی هستیم
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1396/03/16
پس با این مقاله جور در میاد که انسان ها از جایی اورده شدند
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1396/03/17
مقاله ش تنافض زیاد داره. خیلی از موجودات بچه شون که به دنیا میاد نیاز به نگهداری داره تا راه بره یا پرواز کنه. اتفاقا انسان موجود سازگاریه که توی بدترین شرایط خودشو با طبیعت وفق میده. که بارها خوندیم فلان بچه توی جنگل با حیوانات بزرگ شده و تونسته زنده بمونه.
خلاصه اینکه انسان نتیجه تکامله
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1396/03/17
همش الکیه،اگه موجود فرضی بیگانه وجود داشت پس چرا منابع نفتی گاز و اورانیوم وحتی معادن فلزی تا همین صده دست نخورده باقی مانده
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1396/03/17
نظریه ایلان ماسک که میگه ما انسانها موجودات دیجیتالی شبه سازی شده هستیم از این نظریه واقعی تره
Iran, Islamic Republic of
05:50 - 1396/03/17
اینکه کاملا معلومه انسان موجود فرازمینیه چون در زمان خلقتش زمینی وجود نداشته و صددرصد مطابق با جایی که بوده « بهشت » خلق شده و بعد از تمرد از دستور خدا زمین ساخته شده و انسان به آن منتقل میشود .
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1396/03/17
در اینکه موجودات فضایی وجود دارند شکی نیست، و در آینده نه چندان دور این مسئله روشن خواهد شد، اما اینکه ما از طریق موجودات دیگر به زمین آورده شدیم یا نه موضوعی است که شاید در دیدار با موجودات فضایی مشخص شود
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1396/04/04
نزدیکترین کهکشان به کهکشان راه شیری(آلفا قنطورس) در حدود ۲۵۰۰ سال نوری بازمین فاصله داره (یعنی اگه با سرعت ۱۰۸ میلیون کیلومتر بر ساعت (سرعت نور) حرکت کنی ، ۲۵۰۰ سال طول میکشه). یعنی انسان اون زمان چنین پیشرفته بوده؟ پس چرا الان اینقدر پسرفت کرده؟ باور کردنی نیست.
مگر اینکه فرض کنیم بهشتی که حضرت آدم(ع) و حوا ازش اومدن به زمین همون آلفا قنطورسه که این دکتره میگه.
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/07/18
جالبه که این حرفا و این نظریه هایی که این دکتر گفته هیج اثباتی در موردش تو این سایت نوشته نشده پس نمیشه به حرف این سایت اعتنایی کرد و هیچ جا توی کتابا در مورد این گروه خونی نوشته نشده و فقط توی سایت ها نوشته شده
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/10/03
از نظر من این فرضیه تقریبا درسته چوت ما شباهت های زیادی به فرازمینی ها داریم و تفاوت های زیادی با حیوانات زمین! اینم میتونه یه دلیل باشه انسان تا اینجا تونسته از طریق کنجکاوی جهان را کشف کنه و من امیدوارم که ادامه بدهد اگر ما بتوانیم دستگاه هایی خلق کنیم تا به اون منظومه بریم معلوم میشه و یا ساده تر باید با فرازمینی ها ارتباط بر قرار کنیم! تا حقیقت روشن بشه خلاصه اگر ما در زمین زندانی هستیم پس به دلیل همین است که فرازمینی قصد امدن به زمین رادارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج