شیرزاد: روحانی لزوم تغییرات را درک کرده است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۴۵۲۳۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
۲۰۴۷
احمد شیرزاد در روزنامه آرمان نوشت: حدود دو ماه تا آغاز به‌کار دولت دوازدهم زمان باقی ‌است، اما جراید از هم‌اکنون در حال بررسی گزینه‌های احتمالی وزارتخانه‌های مختلف هستند و پیامدهای رأی باشکوه مردم در کابینه آقای روحانی را مورد بررسی قرار می‌دهند.
احمد شیرزاد در روزنامه آرمان نوشت: حدود دو ماه تا آغاز به‌کار دولت دوازدهم زمان باقی ‌است، اما جراید از هم‌اکنون در حال بررسی گزینه‌های احتمالی وزارتخانه‌های مختلف هستند و پیامدهای رأی باشکوه مردم در کابینه آقای روحانی را مورد بررسی قرار می‌دهند.
 
اگر به سخنان دو روز پیش آقای رئیس‌جمهور دقت کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که او به عنوان یک شخصیت سیاسی که با معادلات مختلف آشناست، تغییر معادلات قدرت را درک کرده و متناسب با این تغییرات در آینده حرکت خواهد کرد. کابینه اول دولت تدبیر و امید براساس مدل92 چیده شده بود. در آن شرایط دولت روحانی را نوعی گشایش تفسیر می‌کردند. البته رأی آن دوره آقای روحانی حدود 50‌درصد بود، اما در این دوره شرایط تغییر کرده است، طوری‌که افزایش رأی آقای روحانی کاملا محسوس است، زیرا دولت اول بسترسازی مناسبی در طول چهار سال گذشته ایجاد کرده است.
 
بسته اجتماعی که در انتخابات اخیر پشت سر روحانی قرار گرفت، از بدنه اصلاح‌طلبان و مطالباتی که آقای‌ روحانی را دوباره به قدرت رساند، مطالبات اصلاح‌طلبانه بود. در دوران انتخابات که شعارهای معیشت‌محور از رسانه‌های اصولگرا فراگیر شده بود، آقای روحانی فاقد اقبال چشمگیر به نظر می‌رسید، اما از زمانی که رئیس‌جمهور به عرصه جدیدی وارد شد در آن مرحله فضای سیاسی تغییر و نتیجه انتخابات به نفع دکتر روحانی تغییر کرد. آقای روحانی اعلام کردند که دولت نیاز به مدیرانی دارد که حال و هوای جامعه را درک کرده باشند.
 
مدیرانی که از خط و مشی دولت تمام‌قد در انتخابات اخیر دفاع کردند. در دوره گذشته رئیس‌جمهور هراس داشت از مدیرانی استفاده کند که تمام‌قد در کنار او قرار بگیرند، در نتیجه در بسیاری از عرصه‌ها، آقای روحانی یک‌تنه از خط و مشی دولت دفاع می‌کرد. در این انتخابات البته برخی وزرا به تبلیغ دولت و دستاوردهای روحانی پرداختند.
 
از این‌رو آقای روحانی به‌آرامی فرق کسانی را که در سایه ایستادند و بعضا از دستاوردهای دولت حمایت کردند، با مدیرانی که تمام‌قد پشت روحانی قرارگرفتند را درک کرده است و اکنون به خوبی می‌داند که در بحران‌های مختلف چه مدیرانی از وی حمایت می‌کنند. اتفاقات ماه‌های آینده موجب می‌شود وزن دولت دوازدهم به سوی اصلاح‌طلبان متمایل شود. به نظر می‌رسد دولت دوازدهم از خط و مشی محافظه‌کاری فاصله گرفته و دولت آینده دولت کارآمد‌تری باشد. اما در اینکه کدام چهره در کدام پست قرار بگیرد تغییراتی لحاظ خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان