همایش رضایی با حضور بانوان فیروزه ای پوش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۴۸۲۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۰
۷۷۴۹
همایش سلام بر زندگی حامیان محسن رضایی بعد از ظهر دوشنبه در ورزشگاه شیرودی برگزار شد. این همایش حاشیه هایی از حضور دختران رضایی با لباس های فیروزه ای تا رقص محلی کردی حامیان به همراه داشت.
خبرگزاری مهر: همایش «سلام بر زندگی» حامیان محسن رضایی بعد از ظهر دوشنبه در ورزشگاه شیرودی برگزار شد. این همایش حاشیه هایی از حضور دختران رضایی با لباس های فیروزه ای تا رقص محلی کردی حامیان به همراه داشت.

همایش محسن رضایی حاشیه هایی نیز به همراه داشت که در ادامه می خوانید:

همایش سلام بر زندگی در حدود ساعت 6 بعد از ظهر با ورود محسن رضایی آغاز شد. اما ورود جمعیت به سالن ورزشگاه از پیش از ساعت 5 شروع شده بود.

نیمی از سالن به بانوان و بخش دیگر به مردان اختصاص داشت.

زنان از سنین مختلف در همایش محسن رضایی حضور یافته بودند . نکته جالب این بود که زنان میانسال و حتی برخی پیر که به سختی حرکت می کردند به سالن همایش آمده بودند و شال های فیروزه ای به گردن آویخته بودند.

البته حضور زنان حاشیه های دیگری را هم داشت که باعث شده عکاسان خبری پس از ورودشان به سالن بخش عمده ای از زمان عکاسی خود را به زنان اختصاص دهند.

با نوان تلاش کرده بودند با به خرج دادن سلیقه در پوشش، رنگ آبی فیروزه ای را در لباس های خود به نشانه حمایت از رضایی نشان دهند. برخی شال آبی، برخی هد بند ، انگشتر و مانتوهای آبی تن کرده بودند. اینها علاوه بر بادکنک ها، شال ها و پرچم هایی بود که ستاد تبلیغات در اختیار حضار قرار می داد.

پوشش برخی از بانوان به شدت مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته و با برخی از آنها به صورت ویژه مصاحبه می کردند. دختری هند بند آبی بافته به سر کرده بود و خانمی نیز با مانتو ، روسری و کلاه سفید پرچم ایران را دور خود پیچیده و با دستبندهای آبی دستان خود را به نشانه پیروزی بالا برده بود.

تعدادی از ورزشکاران رزمی نیز در سالن همایش حضور داشتند که در ابتدای ورودشان بیشتر شعار پرسپلیس قهرمان میشه خدا می دونه که حقشه را همراه با موج های مکزیکی ورزشگاهی سر دادند که البته با هدایت مجریان برنامه شعارهای حمایت از رضایی را سر دادند.

حامیان رضایی یک پارچه بلند فیروزه ای رنگ را هم از سمت بانوان به سمت آقایان به دست گرفته بودند و تکان می دادند.

"محسن رضایی/ دوست داریم ما"، "ابوالفضل علمدار رضایی رو نگه دار" و "یا ابوالفضل" از شعارهایی بود که پیش از ورود محسن رضایی در سالن دائما شنیده می شد.

اما کمی مانده به ساعت 6 بعد از ظهر موج جمعیت بیشتر شد. گروهی از حامیان رضایی با اتوبوس به ورزشگاه شیرودی آمدند. ورود این عده به سالن که تعداد زیادی از آنها شلوارهای کردی به پا داشتند با یک رقص ویژه کردی به نام ساز و دهل همراه بود که البته باعث تهییج جمعیت نیز شد و جوانان دیگر نیز گرد انها را در وسط سالن گرفتند و با دست و سوت پایکوبی همراهیشان می کردند.

گیل آبادی و روح الامینی پیش از ورود محسن رضایی به شیرودی آمدند والبته برخی از هنرمندان نیز به نشانه حمایت از رضایی در همایش حضور یافته بودند. گیتی ساعتچی و هما خاکباز از هنرپیشگانی بودند که برای حمایت از رضایی حاضر شدند.

دقایقی پیش از ورود رضایی سکوی سخنرانی و وسط سالن از جمعیت پر شد و خیلی از کسانی که روی صندلی ها نشسته بودند که جلوی سکوی سخنرانی آمدند و با شعارهای خود از جمله «سه سه ستاره، رضایی رقیب نداره » در انتظار محسن رضایی بودند. این هجوم باعث شد دوربین های فیلم برداری و عکاسان در بین جمعیت به سختی بتوانند به کار خود ادامه دهند.

فرزندان دختر و پسر محسن رضایی پیش از حضور پدر وارد سالن شدند. یکی از دختران رضایی در زیر چادر مشکی خود با پوشیدن مانتو و روسری فیروزه ای، در دست کردن دستبند و حتی انگشتر فیروزه ای حمایت همه جانبه خود از پدر را نشان می داد.

چند کودک و یکی از زنان نیز لباس محلی کردی البته با شال های فیروزه ای به تن کرده بودند. کودکان هنگام ورود رضایی به سکوی سخنرانی رفتند و در کنار رضایی ماندند.

با ورود رضایی جمعیت شعار سلام بر زندگی ، درود بر رضایی و رضایی دوست داریم را سر دادند.

رضایی در ابتدای سخنرانی اش به جوانان گفت که خوشالم خود را در میان جوانان می بینم، جوانان فرشتگان ملت ایران هستند.

حامیان رضایی در حین سخنرانی وی با فریادها و شعارهایشان از سخنرانی اش استقبال می کردند. "رضایی رضایی حمایتت می کنیم" و "ای والله ای والله" از شعارهایی بود که مردم  در حمایت از صحبت های او سر دادند.

رضایی در بخشی از سخنرانی خود پس از انکه تأکید کرد در دولتش مفسدین نمی توانند فساد کنند و خارجی ها نمی توانند به ایران چشم داشته باشند، خطاب به جمعیت گفت سه با با هم یا ابوالفضل می گوییم که به فضل الهی بتوانیم این کار را انجام دهیم. حامیان رضایی همراه با وی سه بار یا ابوالفضل گفتند و رضایی سخنرانی خود را با این نوید جلسه دیگری با حامیانش خواهد داشت به پایان رساند.

عباس جدیدی که به همراه محسن رضایی برای حمایت از وی به شیرودی امده بود ، پس از سخنرانی رضایی خطاب به حاضران گفت: سلام به همه حضار و عزیزانی که یک دل و یکصدا در ایران از رضایی حمایت می کنند. سلام می کنم بر همه کسانی که شعار یا ابوالفضل سر می دهند.

جدیدی همراه با جمعیت شعارهای یا ابوالفضل سر دادند و رضایی در حالی که جمعیت به سکو هجوم آورده بود از سالن خارج شد تا برای سخنرانی به کرج برود.

البته همان طور که برگزاری همایش در ورزشگاه شیرودی در این هفته های آخر انتخابات تبدیل به یکی از رقابت های کاندیداها شده است ، تجمع بعد از همایش نیز در حال تبدلی شدن به یک روال است . مسئولان ستادها از حامیان رضایی در پایان همایش می خواستند که دور هم جمع شوند تا برای تجمع به میدان هفت تیر بروند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1392/03/21
درود بر رضایی قهرمان رضایی دوستت داریم
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1392/03/21
بهترین این امت، میانه رو ها هستند (امام علی علیه السلام)
انشاألله که دکتر رضایی، معتدل باوفایی بمونه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر