اگر شخصیت‌های کارتونی وارد زندگی انسان‌ها بشوند!
۵۴۹۷۸۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
۷۵۰۰
دنیای خیال و تصورات فانتزی بسیار جالب و دوست داشتنی هستند. تصور کنید یک روز از خواب بیدار می شوید و می بینید که مثلا آدم کوچولوهای بامزه ای در گوشه و کنار خانه تان دیده می شوند و در حال بازیگوشی در میان وسایل شخصی تان هستند.
وبسایت روزیاتو - فروغ بیداری: دنیای خیال و تصورات فانتزی بسیار جالب و دوست داشتنی هستند. تصور کنید یک روز از خواب بیدار می شوید و می بینید که مثلا آدم کوچولوهای بامزه ای در گوشه و کنار خانه تان دیده می شوند و در حال بازیگوشی در میان وسایل شخصی تان هستند.

یا مثلا شیر آب را باز کنید و به جای قطره های آب، چند عدد نقاشی بانمک و متحرک با قیافه های کج و کوله و خنده دار از شیر بیرون بیایند. یا حتی در مایکروفر را باز کنید و ببینید یک گوزن شمالی در حال لیسیدن مانده غذا روی دیواره ی دستگاه است.

همه این خیالات، بسیار هیجان انگیز به نظر می رسند و باید بگوییم که یک هنرمند مبتکر موسوم به «مارتی کوپر»، این تصورات فانتزی را به تصویر کشیده و ویدئوی بسیار جالبی ساخته و منتشر کرده است.

عنوان ویدئوی یاد شده «هجوم انیمیشن» است و در آن زندگی روزمره یک مرد را مشاهده خواهید کرد که با یک مجموعه از شخصیت های کارتونی و نقاشی شده ی سیاه و سفید در گوشه و کنار خانه خود مواجه می شود.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج