اسپاتیفای اکنون 140 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد
۵۵۱۱۲۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
۱۱۴۲
اسپاتیفای همیشه عادت دارد با ارایه آمار جدید نشان دهد که چگونه در صدر شرکت‌هایی قرار دارد که در عرصه پخش موسیقی فعالیت می‌کنند. این شرکت در جدیدترین آمار خود اعلام کرده تعداد کاربران فعال ماهانه‌اش در بازارهایی که این سرویس عرضه می‌شود به 140 میلیون نفر رسیده است.
وب سایت تک شات: اسپاتیفای همیشه عادت دارد با ارایه آمار جدید نشان دهد که چگونه در صدر شرکت‌هایی قرار دارد که در عرصه پخش موسیقی فعالیت می‌کنند. این شرکت در جدیدترین آمار خود اعلام کرده تعداد کاربران فعال ماهانه‌اش در بازارهایی که این سرویس عرضه می‌شود به 140 میلیون نفر رسیده است. 
 
 اسپاتیفای اکنون 140 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

اسپاتیفای در ماه مارس اعلام کرده بود که 50 میلیون مشترک برای استفاده از سرویس پریمیوم این شرکت مبلغ اشتراک ماهیانه پرداخت می‌کنند. مطابق با جدیدترین آمار تعداد کاربرانی که به صورت رایگان از این سرویس استفاده می کنند 90 میلیون است.

گرچه اسپاتیفای تحت فشار زیادی از سوی رقبایی مانند اپل با سرویس Apple Music است هم چنان توانسته جایگاه برتر خود را حفظ کند، اپل به تازگی اعلام کرده است که سرویس پخش موسیقی‌اش 27 میلیون مشترک دارد. تعداد مشترکان اسپاتیفای طی سال‌های گذشته همواره با روند مثبتی رو به رشد بوده است و بدون شک این شرکت تلاش می‌کند تا این روند مثبت را حفظ کند تا فاصله‌اش از رقبای جدید بیشتر شود.

از سوی دیگر اسپاتیفای نمی‌تواند درگیری‌اش با موضوعات مالی را پنهان کند. این شرکت تعاملات خود را با آگهی‌دهندگان افزایش داده است تا آگهی دهندگان بتوانند به صورت اثربخش‌تری کاربران اسپاتیفای را هدف آگهی‌های خود قرار دهند و در این حین درآمدزایی اسپاتیفای نیز بیشتر شود.

اسپاتیفای هم چنین در تلاش است تا سهام خود را عمومی کند و از جریمه بدهی 1 میلیارد دلاری سال گذشته جلوگیری کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج