نماینده آمریکا: ترامپ، شایسته رئیس جمهوری نیست
۵۵۷۵۹۶
۰۹ تير ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۴
۱۱۶۴۴
آدام شیف، نمایندهٔ حوزه انتخابیه کالیفرنیا از حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از شخصیت و رفتار دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، گفت: او ( ترامپ) شایستگی رئیس جمهوری آمریکا را ندارد.
خبرگزاری ایرنا: آدام شیف، نمایندهٔ حوزه انتخابیه کالیفرنیا از حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از شخصیت و رفتار دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، گفت: او ( ترامپ) شایستگی رئیس جمهوری آمریکا را ندارد.

شیف که از نمایندگان منتقد سیاست های کاخ سفید در دوران زمامداری ترامپ به شمار می آید، پنجشنبه شب در صفحه شخصی خود در توییتر، با 'کودکانه' توصیف کردن شخصیت و رفتار ترامپ، نوشت: ای کاش ترامپ به جای رفتار قیم مآبانه با مجریان زن تلویزیون، وقت بیشتری به انجام وظایف خود اختصاص می داد.

وی در ادامه با کودکانه توصیف کردن رفتار ترامپ، یادآورشد: رفتار ترامپ، نشان از نبود ویژگی های ماهوی در وی، برای رئیس جمهوری آمریکاست.

این نماینده دمکرات ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا اخیرا در گفت و گو با شبکه خبری 'ام.اس.ان.بی.سی' از ورود کنگره آمریکا به پرونده تبانی احتمالی نزدیکان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با عوامل دولتی روسیه در جریان رقابت های انتخاباتی خبر داد.

ترامپ اما به تازگی در واکنش به تقویت گفتمان ضد روسی در عرصه سیاسی آمریکا این مسئله را حاصل تلاش دمکرات ها و رسانه ها برای سرپوش نهادن بر شکست انتخاباتی دانسته بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج