سونی برای گیمرها آستین بالا زد!
۵۵۸۱۵۷
۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
۴۶۲۷
همواره تلویزیون ها میزبان کنسول های بازی هستند؛ حال آنکه برخی مشخصه های فنی آنها با یکدیگر متفاوت است. یکی از این موارد، زمان تاخیر ورودی یا Input Lag است اما شرکت سونی به تازگی آپدیت نرم افزاری جدیدی را برای تلویزیون های اندرویدی تولید شده در سالهای 2015 و 2016 منتشر کرده است که چند ویژگی حائز اهمیت برای گیمرها را به همراه دارد.
مجله سخت افزار: همواره تلویزیون ها میزبان کنسول های بازی هستند؛ حال آنکه برخی مشخصه های فنی آنها با یکدیگر متفاوت است. یکی از این موارد، زمان تاخیر ورودی یا Input Lag است. در حال حاضر تلویزیون های Samsung دارای بهترین زمان تاخیر برای انجام بازی های کامپیوتری از طریق اتصال کیس و کنسول بازی هستند. آپدیت های نرم افزاری از جمله مواردی است که پاسخ به فرکانس و زمان تاخیر را در تلویزیون های جدید کاهش می دهد.
 
 سونی برای گیمرها آستین بالا زد!
 
کمپانی ژاپنی سونی، سازنده انواع تلویزیون و البته کنسول های بازی، از سالهای گذشته سیستم عامل اندروید (Android TV) را برای تلویزیون های LCD خود انتخاب کرد. این شرکت به تازگی آپدیت نرم افزاری جدیدی را برای تلویزیون های اندرویدی تولید شده در سالهای 2015 و 2016 منتشر کرده است که چند ویژگی حائز اهمیت برای گیمرها را به همراه دارد. از جمله موارد درج شده در این بروزرسانی، افزودن قابلیت HLG HDR در بازی های و پشتیبانی از بازی های 4K HDR پخش شده از کنسول بازی PlayStation 4 Pro است که زمان چندانی از معرفی آن نمی گذرد.
 
 سونی برای گیمرها آستین بالا زد!

سونی کنسول بازی میان نسل (نسل هشت و نیم) با نام PlayStation 4 Pro را برای ارائه دقت بالاتر و پشتیبانی از بازی های HDR معرفی کرد؛ این کنسول از نظر سخت افزاری یک پله پایین تر از XBOX One X قرار می گیرد؛ با این وجود قیمت تمام شده آن به مراتب کمتر از کنسول جدید مایکروسافت است که در اوایل پاییز امسال راهی بازار می گردد.
 
این آپدیت علاوه بر مواردی که تا کنون بدان اشاره شد، برخی ناهماهنگی های سطح سیستم عامل، مانند سازگاری با ذخیره سازهای USB را نیز کاهش می دهد. قابلیت HLG (Hybrid Log Gamma) از پاییز سال 2016 به تلویزیون های Sony اضافه شد.
 
متاسفانه بالا رفتن زمان تاخیر Input Lag به دلیل افزوده شدن HDR و دقت 4K به بازی ها در کنسول های جدید، برخی تلویزیون های حتی مدرن را با مشکلاتی مواجه کرده است. سونی از اواخر سال 2016 از سیستم عامل Android 7.0 (Nougat) در تلویزیون های تولیدی خود استفاده نمود. فریمور Firmware update (v. 3.885) تلویزیون های سونی را برای گیمرها به یک ایده آل مبدل خواهد کرد.
 
این آپدیت برای تلویزیون های تولید شده در سال 2015 تحت مدل های SD85, XD85, XD93 و XD9 و مدل های 2016 تحت عنوان W75C, W80C, W85C, S80C, S85C, X80C, X83C, X85C, X90C, X91C, X93C و X94C منتشر خواهد شد. اگر شما هم از دارندگان تلویزیون های سونی هستید، به شما پیشنهاد میکنیم که این بروزرسانی را نصب نمائید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج