استقبال دنزل واشینگتن از همکاری با «فوکوا»
۵۵۸۶۲۴
۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
۲۸۵۷
دنزل واشینگتن بازیگر سیاهپوست و ۶۱ ساله آمریکایی که فیلم اخیرش به نام «حصارها» پیرامون موضوعات تبعیض نژادی بود و مورد تحسین قرار گرفته، هفته پیش متذکر شد از امکان همکاری مجدد با آنتوان فوکوا استقبال می کند زیرا تجربیات شیرینی از آن دارد و او را کارگردانی واقعاً هنرمند می داند.
روزنامه بانی فیلم: دنزل واشینگتن بازیگر سیاهپوست و ۶۱ ساله آمریکایی که فیلم اخیرش به نام «حصارها» پیرامون موضوعات تبعیض نژادی بود و مورد تحسین قرار گرفته و کاندیدای چند اسکار شد و یکی از آنها را توسط ویولا دیویس (در شاخه بهترین بازیگر زن مکمل) کسب کرد، هفته پیش متذکر شد از امکان همکاری مجدد با آنتوان فوکوا استقبال می کند زیرا تجربیات شیرینی از آن دارد و او را کارگردانی واقعاً هنرمند می داند.
 
استقبال دنزل واشینگتن از همکاری مجدد با «فوکوا» 
 
وی که تابحال در فیلم های «روز تمرین» (۲۰۰۲)، «اعتدال دهنده» (۲۰۱۲) و بازسازی «۷ دلاور» (۲۰۱۶) برای فوکوا به صحنه آمده است، افزود: ایده های ما بسیار به یکدیگر نزدیک است و حس می کنم که حتی بدون حرف زدن هم به هماهنگی و نقاط مشترکی می رسیم که در ذهن مان به آن فکر می کرده ایم. فوکوا از بهترین کارگردانان نسل جدید آمریکا است و من قطعاً در انتظار پیشنهاد تازه او خواهم ماند.
 
شایان ذکر است که بازی واشینگتن در رل یک افسر پلیس خلافکار در «روز تمرین» و برخورد وی با یک پلیس سالم در شهر لس انجلس به قدری موفق و تاثیرگذار بود که جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول سال ۲۰۰۲ را به وی بخشید.
 
همچنین حضور واشینگتن در رل یک مامور امنیتی بازنشسته در «اعتدال دهنده» نیز به درجه ای از موفقیت رسید که اینک صحبت ساخت قسمت بعدی این فیلم در میان است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج