1 میلیون نینتندو سوییچ در ژاپن فروخته شد
۵۵۹۶۷۶
۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
۶۱۲۲ 
به نظر می‌رسد که نینتندو بار دیگر شرایط خوبی پیدا کرده است. این شرکت با عرضه سوییچ توانست دوران سخت Wii U را کنار بگذارد و دستگاهی راهی بازار کند که افراد زیادی آن را دوست دارند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به نظر می‌رسد که نینتندو بار دیگر شرایط خوبی پیدا کرده است. این شرکت با عرضه سوییچ توانست دوران سخت Wii U را کنار بگذارد و دستگاهی راهی بازار کند که افراد زیادی آن را دوست دارند.
 
 ۱ میلیون نینتندو سوییچ در ژاپن فروخته شد
 
از نظر فروش هم تا این لحظه کنسول جدید نینتندو شرایط بسیار بهتری در مقایسه با کنسول قبلی داشته است. امروز مشخص شد که فروش این کنسول تنها در کشور ژاپن از مرز یک میلیون دستگاه گذشته است.  البته که ژاپنی‌ها همیشه از کنسول‌های خودشان به شدت پشتیبانی می‌کنند، اما وقتی یک کنسول بازی می‌تواند بازار ژاپن را به دست بیاورد، موفقیت خوبی در سایر منطقه‌های دنیا کسب خواهد کرد.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که کنسول پلی‌استیشن ۴ در ۴۹ هفته توانست به فروش ۱ میلیون دستگاه در ژاپن برسد و این درحالیست که سوییچ پس از گذشت تنها ۱۷ هفته به این فروش دست پیدا کرد. البته کنسول DS در چهار هفته به فروش ۱ میلیون دستگاه رسید و کنسول Wii هم در شش هفته به این فروش دست پیدا کرد.

در این آمار گفته شده که بازی Mario Kart 8 Delux بیش از ۵۰۱ هزار نسخه فروش داشته است. پس از این بازی هم عنوان The Legend of Zelda قرار گرفته که فروش ۴۶۰ هزار نسخه‌ای داشته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج