سعید معروف: برتر از صربستان بودیم
۵۶۲۱۶
۰۱ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۱
۲۳۵۱
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران معتقد است طبق آمار ایران برتر از صربستان کار کرده اما در لحظه‌های حساس اشتباه‌های ایران به باخت این تیم منجر شد.
ایسنا: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران معتقد است طبق آمار ایران برتر از صربستان کار کرده اما در لحظه‌های حساس اشتباه‌های ایران به باخت این تیم منجر شد.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری بعد از بازی برابر صربستان اظهار کرد: دومین حریفمان در لیگل جهانی بود که فکر می‌کنم ملی‌پوشان ما بازی قابل قبولی را انجام دادند. در گیم نخست بازی طبیعی پیش رفت و ما نیز خیلی خوب کار کردیم اما در هر حال حریف به پیروزی رسید. گیم دوم از صربستان جلو افتادیم اما دوباره بازی به نفع حریف برگشت و ما نتوانستیم کاری کنیم. به نظر من گیم دوم بازی از دست ما در رفت.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در ادامه گفت: فکر می‌کنم همان‌طور که کاپیتان تیم ملی صربستان اعلام کرد ما در زمانی که حریف فکر می‌کرد برنده میدان است خیلی خوب وارد میدان شدیم و در دو ست پیاپی به پیروزی رسیدیم. ما در دو ست سوم و چهارم استثنایی بودیم و با اختلاف زیاد حریف را شکست دادیم. آمار نشان می‌دهد با توجه به تفاضل امتیازها ما تیم برتر بودیم اما به دلیل اشتباه‌های فردی خودمان، خوش‌شانسی حریف و بدشانسی ما مغلوب شدیم و باختیم.

معروف در پایان بیان کرد: امیدوارم در بازی بعد بهتر باشیم. با توجه به اعتماد به نفسی که بچه‌ها به دست آورده‌اند مطمئنا در بازی دوم نمایش بهتری را برابر صربستان انجام خواهیم داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج