ساخت اولین مزرعه خورشیدی پاندا شکل جهان در چین
۵۶۲۸۴۶
۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
۴۹۵۶
یک نیروگاه جدید خورشیدی به تازگی در استان شانشی چین ایجاد شده است. این مزرعه خورشیدی زیبا که به شکل پانداست ظرفیت 100 مگاوات خواهد داشت.
برترین ها: یک نیروگاه جدید خورشیدی به تازگی در استان شانشی چین ایجاد شده است. این مزرعه خورشیدی زیبا که به شکل پانداست ظرفیت 100 مگاوات خواهد داشت. این مزرعه بخشی از برنامه آموزش به افراد جوان چین در مورد انرژی پایدار است. براین اساس، یک مرکز فعالیت در مزرعه خورشیدی به دانش آموزان محلی درباره انرژی خورشیدی و مزایای آن آموزش خواهد داد. از زمان شروع ساخت در نوامبر سال 2016 تا کنون، این پروژه با سرعت در حال پیشرفت است. فاز اول آن اکنون با یک پاندای 50 مگاواتی که به شبکه وصل شده، کامل شده است.
 
به منظور تشکیل شکل پاندا، از سلول های خورشیدی سیلیکونی مونوکریستالی برای بخش های سیاه و سلول های خورشیدی نازک برای قسمت های سفید و چهره خاکستری و شکم استفاده شده است. نیروگاه پاندا بیش از اینکه یک مزرعه خورشیدی زیبا باشد، گام بزرگی در راستای راه حل های انرژی سبز چین است. نیروگاه 100 مگاواتی 3.2 میلیارد کیلووات ساعت برق سبز در 25 سال فراهم می کند که معادل با 1.056 میلیون تن زغال سنگ یا انتشار کاهش 2.74 میلیون تن کربن دی اکسید است.
 
ساخت اولین مزرعه خورشیدی پاندا شکل جهان در چین 
 
ساخت اولین مزرعه خورشیدی پاندا شکل جهان در چین 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج