شریعتمداری: دولت می‌تواند «حقوق‌های نجومی» را ابتکار خود بداند، نه هزینه موشک را
۵۶۴۹۵۰
۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
۴۸۲۷
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به اظهارات اخیر روحانی درخصوص موشک‌ها گفت: مردم از یاد نبرده‌اند که او حتی با نمایش شهرهای موشکی زیر زمینی سپاه نیز مخالفت کرده بود و این می‌توانست به مفهوم کوتاه آمدن در مقابل رجز خوانی دشمنان تلقی شود.
خبرگزاری فارس: حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان درباره اظهارات اخیر روحانی درخصوص موشک‌ها گفت: آقای رئیس جمهور گفته است وقتی می‌گوییم کمک به ملت عراق، برخی فکر می کنند، فقط کسانی که با جانشان فداکاری می کنند، کمک کرده اند. البته باید قدردان این فداکاری ها باشیم، اما توجه داشته باشید که حقوق و سلاح همین افراد را چه کسی تامین می کند؟

مدیر مسئول روزنامه کیهان این اظهارنظر روحانی را شبیه آن دانست که تحویلدار فلان بانک به کارمندان منت بگذارد و بگوید حقوق شما را من تامین می‌کنم درحالی که تحویلدار بانک فقط مامور پرداخت است و هیچ نقشی در تامین حقوق کارکنان ندارد.

*دولت حقوق کارکنان را از جیب یا اموال شخصی خود پرداخت نمی‌کند

وی افزود: حقوق همه کسانی که در کشور مشغول به خدمت هستند از منابع درآمد نظام نظیر نفت، مالیات و … تامین می‌شود و دولت با تصویب مجلس  و رعایت قوانین بالادستی , ماموریت پرداخت آن به کارکنان را بر عهده دارد . یعنی دولت محترم , حقوق کارکنان را از جیب  و یا اموال شخصی خود پرداخت نمی کند که منتی بر آنها داشته باشد؛ دولت در این میان فقط امانت دار است و پرداخت حقوق کارمندان بخش های مختلف کشور از جمله نظامیان ادای امانت است که وظیفه تعریف شده دولت است.

شریعتمداری تصریح کرد: آنچه از دولت انتظار می‌رود حفظ امانت و رعایت عدالت است که متاسفانه دولت محترم با پرداخت حقوق های کلان و نجومی به برخی از مدیران دولتی در حفظ این امانت کوتاهی کرده و حق مسلم ملت را به ناحق از آنان گرفته و به  یک مشت نورچشمی  داده است , بنابراین دولت نه فقط از کارکنان نظام طلبکار نیست بلکه به خاطر حق کشی در پرداخت حقوق های نجومی به آنها بدهکار نیز هست چه رسد به اینکه بخواهد بر سر مردم منت هم بگذارد که حقوق کارکنان و از جمله نظامیان را پرداخت کرده است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان اظهار داشت: آقای رئیس جمهور درباره موشک‌های شلیک شده به محل استقرار داعش نیز گفته است آنهایی که این موشک را پرتاپ کردند، تلاش و فداکاری نمودند اما چه کسی این موشک را طراحی و ساخته است؟ سازنده موشک دولت است، وزارت دفاع این موشک را ساخته‌، پولش را چه کسی تأمین کرده، بخش اقتصادی کشور آن را تأمین می کند، همه  اینها باید مورد توجه باشد.

* آقایان دنیای کنونی را دنیای گفتمان می‌دانستند و نه موشک


وی بر همین اساس خاطرنشان کرد: در این زمینه هم آقای روحانی کم لطفی کرده‌اند چرا که صنایع موشکی مدیون فداکاری ها و مرارت های شبانه روزی سرداران بزرگی نظیر شهید طهرانی و سایر فرماندهان سخت کوش و ایثارگر سپاه و ارتش است و ارتباط مستقیمی به هیچیک از دولت‌ها ندارد ولی مردم از یاد نبرده‌اند که ایشان حتی با نمایش شهر های موشکی زیر زمینی سپاه نیز مخالفت کرده بود و این مخالفت می‌توانست به مفهوم  کوتاه آمدن در مقابل رجز خوانی دشمنان علیه صنایع موشکی کشورمان تلقی شود.

شریعتمداری همچنین تاکید کرد: آقایان دنیای کنونی را دنیای گفتمان می‌دانستند و نه موشک و برخی اظهارنظرهای متفاوت دیگر که با اظهارات اخیر ایشان در جشنواره عمران و سلامت همخوانی چندانی ندارد .
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1396/04/21
آقای شریعتمداری آنجا به نفع جناح شما باشد، تمامی مسئولیت به عهده رئیس جمهور است و آنجا که به نفعتان نباشد، رییس جمهور هیچ کاره است.
شما واقعا موجود جالبی هستی
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1396/04/21
خوب راست میگه مگه دولت پول مال باباش که منت میذاره
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1396/04/21
آقای شریعتمداری اینقدر چوب لای چرخ دولت نگذارید یک مقداربه فیش حقوق خودتان نگاه کنید درزمان احمدی نژاد شما کجابودید انصاف هم خوب چیزیه مردم ازکارنامه اصولگراها ناراضیند چنددفعه بایدیادآورشد روکه نیست سنگ پای قزوین بگردش بس کنیددیگه تفرقه اندازی نکنید وحدت هم چیز خوبیه.
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1396/04/21
چرا وقتی این آقای شریعتمداری یه حرف حق میزنه اینقدر بهتون فشار میاد؟؟

مال همینه که میگن حقیقت تلخه
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1396/04/21
شریعتمداری لطفا تفرقه اندازی بس است .مردم هم سپاه را دوست دارن هم دولت را .زنده باد ایران
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1396/04/21
بابک زنجامی وامیر منصور آریا٬ خاوری ٬ پدیده٬ دکل نفتی ٬ دکتری های تقلبی کردان و دیگر یاران احمدی نژاد و تخلفات رحیمی معاون اول رییس جمهور ٬ چند برابر کردن دلار وچند برابر کردن قیمت حاملهای انرژی٬ خشکاندن دریاچه ارومیه وباعث هزار تحریم علیه ایران از ابتکارات احمدی نژاد بود وشما چشم وگوشتان بسته بود ٪
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1396/04/21
در دوره همفکران شما آقای اصولگرا بیشترین فساد صورت گرفت اون موقع ...‌
United States
18:34 - 1396/04/21
درود بر سرداران سپاه و ارتش که شبانه روز برای امنیت مردم و دولت تلاش میکنند
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1396/04/21
من نمیدونم اینایی که میان نظرمیدن چشونه که میخان بپکن خب داره حرف درستی میزنه واااااای عجبا
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1396/04/21
روش نمیشه بگه دارم میسوزم هرروز یه حرفی علیه روحانی میزنه
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1396/04/21
اقای شریعتمداری؟چقدر چوب لای چرخ دولت روحانی میذارید.توی دولت احمدی نژاد با اون اوضاع خراب ساکت بودید حالا صداتون درومده.همین شماهای امثال اصولگرا هستند که مانع پیشرفت ایران شدن.
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1396/04/21
درود بر شریعت مداری الحق که حرف حساب زدی اونایی که حرفی برای گفتن ندارند مثل روحانی حمله می کنند به دولت احمدی نژاد لازمه بدونید در دوره احمدی نژاد بیشترین رشد علمی و تکنولوژی اتفاق افتاد هم در هسته ای و هم در فضایی که البته جناب روحانی همه رو بتون کرد؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1396/04/22
چرا به این روزنامه یارانه میدهید که علیه منتخب ملت حر ف بزند. وچرا ازا ی برای کیهان هست اما برای.....
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1396/05/06
مسئله اینه وقتی روحانی موقع انتخابات میگه مخالف نمایش شهرهای موشکیه چرا حالا که اقدام سپاه با محبوبیت و مقبولیت در میان مردم مواجه شده میخواد اون رو به اسم خودش تموم کنه ؟! دم داداش حسین شریعتمداری گرم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج