عبدی به اصولگرایان: در نهایت تتلیتی می‌شوید!
۵۶۷۶۷۹
۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
۶۷۹۵
عباس عبدی گفت: یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنکه هویت خودش را هم از دست بدهد تا جلب آرا کند چون در این صورت همان آرای پیشین خود را نیز از دست می دهد.
انتخاب: عباس عبدی گفت: یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنکه هویت خودش را هم از دست بدهد تا جلب آرا کند چون در این صورت همان آرای پیشین خود را نیز از دست می دهد.

عباس عبدی در پاسخ به این سوال که اصولگرایان برای انتخابات مجلس دهم کلاه مخملی ها را برای برنامه تبلیغاتی خود دعوت کردند و در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و پس از آن نیز تتلو را آوردند به نظر شما آنها می توانند با این روش ها آرای خاکستری را به سمت خود جذب کنند؟ گفت: خدا عاقبت کسانی را بخیر کند که آرای خاکستری شان می خواهد تتلو و کلاه مخملی ها باشد.

وی افزود: نمی دانم آنجا اصلا کسی به این موضوعات بطور جدی فکر می کند یا آنکه همین طور تتلو می آید و ردیف جلو می نشیند، کلاهش را هم کج می گذارد و خالکوبی هایش را بیرون می اندازد. من که دیروز عکس مراسم را دیدم جا خوردم. به نظرم همه در نهایت تتلیتی می شوند و یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی یادآور شد: معتقدم این کارها دردی را دوا نمی کند. اصلا نباید در ابتدا دنبال جذب آرا بود، این یک بحث ثانوی است. یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنکه هویت خودش را هم از دست بدهد تا جلب آرا کند چون در این صورت همان آرای پیشین خود را نیز از دست می دهد.

عبدی ادامه داد: در دنیای واقعی این طور نیست که آقای رسایی یا آقای رئیسی مطالبات تتلیتی ها را نمایندگی کنند. اگر می بینند هنرمندان به دیدار آقای خاتمی می روند و احترام می گذارند، آن یک دلیلی دارد نه آنکه آقای خاتمی بخواهد فقط برای جلب ارای آنها رفتار کند. این کار یک پایه تحلیلی و یک ایده ای پشت آن وجود دارد که در اقدامات اصولگرایان دیده نمی شود این افراد بیشتر اقتضایی عمل می کنند تا تحلیلی.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1396/04/27
واقعا زمان فراموشی میاره
شما همین الان هم با بلیط تحریم آمریکا هستید
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1396/04/27
این امداد غیبی خدا بود که تتل با این آقایان عقد اخوت ببندد تا آرای روحانی بیشتر شود. الله اکبر
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1396/04/27
اصولگرایان عاقبت به ورشکستگی سیاسی رسیدند یادمون نرفته که احمدی‌نژاد هم از لحاظ رفتار و شخصیت دقیقا مانند تتلو بود
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/04/29
حالا شاید ظاهر تتلو و کلاه مخملیها با اصولگراها فرق داشته باشه ولیکن به نظرم باطنشون تفاوتی نداشته باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج