مجوز بازیکنان جدید نفت برای یک بازی بود
۵۶۹۵۶۰
۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
۶۲۸۳
مسئول کمیته نقل و انتقالات خبر داد:
طبق اعلام مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، مجوز بازیکنان جدید تیم نفت تهران تنها برای دیدار سوپرجام بوده و این بازیکنان برای اخذ مجوز بازی باید به سه کمیته مراجعه کنند.
ورزش سه: طبق اعلام مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، مجوز بازیکنان جدید تیم نفت تهران تنها برای دیدار سوپرجام بوده و این بازیکنان برای اخذ مجوز بازی باید به سه کمیته مراجعه کنند.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ پس از پایان بازی تیم های پرسپولیس و نفت تهران در رابطه با بازی بازیکنان جدید تیم نفت تهران در دیدار سوپرجام به اظهارنظر پرداخت. فریبرز محمودزاده در رابطه با این بازی گفت: به دلیل اینکه این بازی مربوط به فصل قبل است و در حقیقت بازی پایانی فصل فوتبالی محسوب می شود بنابراین امکان اینکه بازیکنان جدید این تیم به میدان نمی رفتند نیز وجود داشت.

او ادامه داد: البته برای حضور در این بازی برای بازیکنان جدید تیم نفت تهران مجوز موقت دریافت کردیم تا آنها بتوانند برای این تیم به میدان بروند، اما بازیکنان این تیم پس از پایان بازی باید به سه کمیته مراجعه کنند تا مجوز بازی برای آنها و برای فصل آینده صادر شود.

محمودزاده در پایان گفت: البته قرارداد تمام بازیکنان جدید این تیم ثبت شده است اما این بازیکن باید برای دریافت مجوز بازی به کمیته های تعیین وضعیت، بین الملل و انضباطی مراجعه کنند و در صورت دریافت مجوزهای لازم، حضورشان در بازی های فصل جدید بلامانع است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج