میتسوبیشی، خودروی ترکیبی ساخت
۵۷۱۶۵۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
۵۷۹۵ 
یک شرکت خودروسازی، اتومبیل جدیدی به بازار عرضه می کند که دارای موتور دیزلی چهار سیلندر است. طراحی این خودروی ترکیبی از اتومبیل های چندمنظوره و اسپرت است.
خبرگزاری مهر: یک شرکت خودروسازی، اتومبیل جدیدی به بازار عرضه می کند که دارای موتور دیزلی چهار سیلندر است. طراحی این خودروی ترکیبی از اتومبیل های چندمنظوره و اسپرت است.
 
 میتسوبیشی خودروی ترکیبی ساخت

به نقل از نیواطلس، شرکت خودروسازی میتسوبیشی از مدتی قبل مشغول آزمایش روی خودروی خانوادگی جدید بود. اکنون این خودرو آماده شده است.  

خودروی جدید میتسوبیشی به نام Expander،  تفاوت زیادی با نمونه های قبلی دارد و درحقیقت ترکیبی از  MPV(خودرویی چندمنظوره) و SUV(خودروی اسپرت) است. دو نسخه قبلی این مجموعه یعنی  eX  در نمایشگاه اتومبیل توکیو در ۲۰۱۵ و GT-PHEV سال گذشته در نمایشگاه پاریس رونمایی شدند. هر دو خودروها ظاهری مشابه داشتند و البته هیبریدی بودند. جالب آنکه هیچ کدام از این خودروها عملکرد چندان خوبی نداشتند.
 
 میتسوبیشی خودروی ترکیبی ساخت

اما نسخه جدید این مجموعه دارای موتور دیزلی چهار سیلندر و دنده دستی است. شرکت سازنده ادعا می کند فاصله زمین تا محور خودرو ۲۰۵ میلی متر است. این ارتفاع ۱۰ میلیمتر کوتاهتر از تویوتا و فورچون و البته بلندتر از خودروهای SUV موجود در بازار است.

به این ترتیب خودرو گنجایش ۷ سرنشین  و بار همراهشان را دارداین خودرو  در نمایشگاه بین المللی اتومبیل اندونزی رونمایی خواهد شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج