لاهیجان نیازمند 4 هکتار زمین برای دفن زباله
۵۷۲۲۸۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
۴۸۱۵
فرماندار لاهیجان گفت: این شهرستان نیاز به چهار هکتار زمین برای دفن زباله‌ها دارد که باید اداره منابع طبیعی نسبت به تامین زمین مورد نیاز زباله اقدام کند.
خبرگزاری ایسنا: فرماندار لاهیجان گفت: این شهرستان نیاز به چهار هکتار زمین برای دفن زباله‌ها دارد که باید اداره منابع طبیعی نسبت به تامین زمین مورد نیاز زباله اقدام کند.

سید محمد احمدی در جلسه پسماند شهرستان لاهیجان، اظهار کرد: بسیاری از کشورها از موضوعی به نام زباله عبور کرده‌اند و در این کشورها تهدیدی به نام پسماند وجود ندارد و از آن به بهترین نحو استفاده می‌کنند ولی ما باید در این زمینه بیشتر عمل کنیم.

فرماندار لاهیجان با اشاره به اینکه باید به طور جدی و با تمام توان به تبدیل این معضل به یک فرصت پرداخت، افزود: در یک استان سبز و با مواهب طبیعی و خدادادی زندگی می‌کنیم که باید با تغییر در رفتار خود تولید زباله در آن تعدیل و از آسیب آلودگی‌ها به منابع با ارزش و خاک حاصلخیز آن جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: در استان گیلان و شهرستان لاهیجان، پسماند هنوز به عنوان یک معضل به شمار می‌رود، در حالی که باید با جدیت و با همکاری همگانی این مشکل حل شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: اقدامات خوبی برای مدیریت دفع زباله در سال‌های اخیر توسط مدیریت ارشد استان صورت گرفته است که تاکید استاندار محترم اقدامات مستمر این مهم است.

احمدی عنوان کرد: شهرستان لاهیجان هم اکنون با اشباع شدن جایگاه دفع زباله در تموشل لاهیجان، نیاز به چهار هکتار زمین برای دفن زباله‌ها دارد که باید اداره منابع طبیعی نسبت به تامین زمین مورد نیاز زباله اقدام کند زیرا زمین موجود گنجایش بیش از این را ندارد.

فرماندار لاهیجان متذکر شد: همه مسئولان باید مشکل زباله را مشکل اداره خود بدانند و نسبت به حل آن اقدام کنند و از طریق استانی نیز پیگیری خواهد شد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1396/05/05
چرا دفن؟!؟!؟ . بازیافت کن ۴ هکتار زمین رو هم نابود می‌کنی .میخوای جنگل رو از بین ببری.
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1396/05/06
دفن زباله کار اشتباهی ست چون شیرابه های آن وارد آبهای زیر زمینی میشود . شمال کشور کارخانه زباله سوز یا بازیافت میخواهد
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1396/05/06
چ‌فکربکری‌بازیافت‌نکنین‌یاکودش‌نکنین‌که‌ایجادشغل‌میشه‌و.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج