عرضه‌ی بازی ایرانی خاله قزی روی پلی‌استیشن4
۵۷۵۴۶۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
۴۴۹۹
بازی «خاله قزی» که هم‌چنین با اسم انگلیسی Grandam Overdrive شناخته می‌شود، از بازی‌های پرافتخار جشنواره‌ی بازی‌های تهران و هم‌چنین رویداد دو روزه‌ی Tehran Game Convention یا همان تی‌جی‌سی بود. استودیوی آنو رسانه هنر اخیر خبر داده است که می‌خواهند بازی خاله قزی را روی کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه کنند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: جدیدترین بازی استودیوی بازی‌سازی «آنو رسانه هنر»، افتخارات زیادی کسب کرده است. بازی «خاله قزی» که هم‌چنین با اسم انگلیسی Grandam Overdrive شناخته می‌شود، از بازی‌های پرافتخار جشنواره‌ی بازی‌های تهران و هم‌چنین رویداد دو روزه‌ی Tehran Game Convention یا همان تی‌جی‌سی بود. استودیوی آنو رسانه هنر اخیر خبر داده است که می‌خواهند بازی خاله قزی را روی کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه کنند.

 بازی ایرانی خاله قزی روی پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود

«مصطفی کیوانیان»، مدیرعامل استودیوی بازی‌سازی آنو رسانه هنر، در گفت‌وگویی با دیجی‌کالامگ به این موضوع اشاره کرد که بازی خاله قزی را با همکاری یک ناشر اسپانیایی روی کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه خواهند کرد. کیوانیان گفته که فعلا حاضر نیستند ناشر اسپانیایی بازی خود را معرفی کنند، ولی مذاکرات بین آن‌ها قطعی شده است. ظاهرا اولین آشنایی استودیوی آنو رسانه هنر با ناشر بازی خاله قزی، طی رویداد گیمزکام سال ۲۰۱۶ صورت گرفته است.
 
 بازی ایرانی خاله قزی روی پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود

مدیرعامل آنو می‌گوید که به کمک همکار اسپانیایی خود توانسته‌اند مراحل تبدیل بازی برای کنسول پلی‌استیشن۴ و هم‌چنین ترجمه‌ی بازی را بسیار سریع‌تر و راحت‌تر انجام دهند. ناشر بازی خاله قزی از موفقیت آن مطمئن بوده و به همین دلیل است که روی این بازی، و البته دنباله‌ی آن، از همین حالا سرمایه گذاری کرده است.

قرار است بازی خاله قزی یا Grandam Overdrive به صورت دیجیتالی برای کامپیوتر و پلی‌استیشن۴ عرضه شود. با این حال، تاریخ انتشار دقیق بازی هنوز مشخص نشده است. کیوانیان به این موضوع اشاره کرده است که اگر با فروش بسیار خوب نسخه‌ی دیجیتالی مواجه شوند، نسخه‌ی دیسکی خاله قزی را هم برای پلی‌استیشن۴ عرضه خواهند کرد.

 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 بازی ایرانی خاله قزی روی پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج