اولین تصاویر لو رفته از آیفون 7s پلاس را ببینید
۵۷۷۴۷۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
۹۰۸۳
در حالی که همه شایعات به آیفون ۸ اشاره می‌کنند، امروز اولین تصاویر آیفون ۷s پلاس هم به بیرون درز کرد. قبلا گفته شده بود که شرکت اپل سه مدل آیفون راهی بازار می‌کند. یک مدل آیفون ۸ خواهد بود و دو مدل دیگر آیفون‌های ۷s و ۷s پلاس هستند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: در حالی که همه شایعات به آیفون ۸ اشاره می‌کنند، امروز اولین تصاویر آیفون ۷s پلاس هم به بیرون درز کرد. قبلا گفته شده بود که شرکت اپل سه مدل آیفون راهی بازار می‌کند. یک مدل آیفون ۸ خواهد بود و دو مدل دیگر آیفون‌های ۷s و ۷s پلاس هستند.
 
 اولین تصاویر لو رفته از آیفون ۷s پلاس را ببینید

تصویر لو رفته از آیفون ۷s پلاس مربوط به ماکت این گوشی می‌شود.  گوشی از نظر ظاهری تفاوتی با مدل قبلی خودش ندارد و حتی دوربین‌های دوتایی هم مثل مدل قبلی در حالت افقی قرار دارند.
 
 اولین تصاویر لو رفته از آیفون ۷s پلاس را ببینید

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که آیفون‌های‌ ۷s و ۷s پلاس از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند و  کاربران بدون استفاده از کابل لایتنینگ می‌توانند گوشی خودشان را شارژ کنند. همین موضوع باعث شده که پشت این دو تلفن همراه هوشمند شیشه‌ای باشد و دیگر از بدنه آلومینیومی خبری نیست.
 
 اولین تصاویر لو رفته از آیفون ۷s پلاس را ببینید

انتظار می‌رود که آیفون‌های جدید شرکت اپل در اواخر شهریور ماه معرفی و در مهر ماه راهی بازا شوند. در ادامه می‌توانید تصاویر لو رفته را مشاهده کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج