پیشنهاد یک شعبده باز به فردوسی پور
۵۷۷۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۲۲
۱۳۹۷۱
هفته نامه” یک شنبه” به سراغ شعبده باز جوانی به نام سعید فتحی روشن رفته واین شعبده باز در گفت وگو بااین هفته نامه پیشنهاد عجیب و غریب به عادل فردوسی پور داده است.
هفته نامه” یک شنبه” به سراغ شعبده باز جوانی به نام سعید فتحی روشن رفته واین شعبده باز در گفت وگو بااین هفته نامه پیشنهاد عجیب و غریب به عادل فردوسی پور داده است.

هفته نامه یک شنبه نوشته که بهروز کریمی شعبده باز معروف درباره این شعبده باز جوان گفته: او کریس آنجل ایرانی ها می شود . به نوشته این هفته نامه قرار است سی دی تصویری شعبده هایش که مجوز ارشاد را دارد به زودی منتشر کند و خود این شعبده باز نیز گفته :فکر می کنم هفته اول بعد از ماه مبارک رمضان این سی دی منتشر شود .

بخشهایی از مصاحبه با سعید فتحی روشن به شرح زیر است :

-الان چه آرزویی داری؟
آرزو دارم صدا وسیما اجازه بدهد که یکی از بازیهای لیگ را قبل از بازی پیش بینی کنم.

- مگر می شود؟
چرا نشود؟

-اگر می شود چراانجام نداده ای؟
من چند بار اقدام کردم با عادل فردوسی پور تماس بگیرم ولی ظاهرا امکان ندارد از همین جا می گویم که اگر آقای فردوسی پور آمادگی دارند از طریق مجله شما و برنامه شان این کاررا انجام بدهم.

-دقیقا می خواهی چه کار کنی؟
می خواهم عادل فردوسی پور یکی از بازی های لیگ را انتخاب کند. مثلا بگوید هفته ششم استقلال با پرسپولیس بازی می کند .من یک هفته قبل از بازی تعداد کرنرهای بازی،تعداد سوت های داور، تعدادگل ها ونحوه به ثمر رسیدن گل ها، تعدادکارت زردها و قرمزها و تقریبا همه اتفاقات بازی را می نویسم و می گذارم زیر دست فردوسی پور. بعد از بازی او برگه را باز کند و بخواند وعددهایی که من نوشته ام را با عددهای بازی انجام شده تطبیق بدهد.

منبع: جهان

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:26 - 1390/05/03
ممكن است شماره تماس آقاي سعيد فتحي روشن را داشته باشم و يه سئوال از ايشان بپرسم؟ پيشاپيش كمال تشكر را دارم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج