وکیل بابک زنجانی، «روز خبرنگار» را تبریک گفت
۵۷۸۲۲۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
۸۲۹۲
وکیل مدافع بابک زنجانی ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار؛ 17 مرداد ماه گفت: رسانه‌ها و مطبوعات متعهد، نمایندگان و وجدان بیدار افکارعمومی‌اند.
خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع بابک زنجانی ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار؛ 17 مرداد ماه گفت: رسانه‌ها و مطبوعات متعهد، نمایندگان و وجدان بیدار افکارعمومی‌اند.
متن یادداشت رسول کوهپایه زاده به شرح زیر است:

« سوگند به قلم و آن‌چه می‌نویسند

بیش از دو سال است که بدلیل وکالت  در پرونده آقای بابک زنجانی با خبرنگاران عزیز و اهالی واصحاب رسانه در ارتباطم، تجربه‌ای شیرین و ارزشمند.

در این مدت به اهمیت و حساسیت حرفه وهنر خبرنگاری بیش از پیش آگاه شدم و دریافتم خبرنگاران این مرز و بوم، انسان‌هایی نجیب، شریف، سختکوش، بی‌ادعا و صبور هستند.

درحد توان و امکان تلاش کردم در مقابل سوالات همه دوستان خبرنگار و روزنامه‌نگار از هر طیف و گروه و جناحی با رعایت موازین و ملاحظات قانونی پاسخگو باشم و تماس این دوستان را  بی‌پاسخ نگذارم؛ چراکه بر این باورم رسانه‌ها و مطبوعات متعهد، نمایندگان و وجدان بیدار افکار عمومی‌اند و نقش ممتازی در آگاهی و اصلاح و پیشرفت جامعه دارند.

از این فرصت استفاده می کنم و از همه خبرنگاران واصحاب رسانه که از سرصدق واخلاص و برحسب وظیفه حرفه‌ای خویش در طول ایام گذشته با نیت اطلاع رسانی صحیح و دقیق و کمک به کشف حقیقت و اجرای عدالت و صیانت از حقوق همه افراد ملت ولو در جایگاه متهم، له یا علیه موکل قلم زدند و اخبار و اتفاقات مرتبط با پرونده و ٢٦جلسه دادگاه را بارعایت امانتداری و اخلاق حرفه‌ای منتشر نمودند ، خاضعانه سپاسگزاری میکنم.

١٧ مرداد، روز خبرنگار را به همه این بزرگواران صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و دست پرمهرشان را به گرمی می‌فشارم.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج