سنگینیِ سایه «مایک پنس» بر سر ترامپ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۷۸۸۵۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
۵۷۱۱
رئیس جمهورآمریکا درجریان رقابت های انتخاباتی از مایک پنس بعنوان فردی تاثیرگذار نام برد و وی را بعنوان معاون خود انتخاب کرد، اما هم اکنون، ترامپ نسبت به معاون خود دیدگاه خوب و مثبتی ندارد!
خبرگزاری مهر: رئیس جمهورآمریکا درجریان رقابت های انتخاباتی از مایک پنس بعنوان فردی تاثیرگذار نام برد و وی را بعنوان معاون خود انتخاب کرد، اما هم اکنون، ترامپ نسبت به معاون خود دیدگاه خوب و مثبتی ندارد!
 
اگرچه در جریان رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی، دونالد ترامپ از مایک پنس به عنوان فردی تاثیرگذار نام برد و وی را به عنوان معاون خود انتخاب کرد، اما هم اکنون، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نسبت به معاون خود دیدگاه خوب و مثبتی ندارد! بسیاری از رسانه ها و حتی اطرافیان رئیس جمهور آمریکا، از مایک پنس به عنوان جانشین احتمالی ترامپ نام می برند و حتی بیانیه اخیر مایک پنس نیز تاثیری در اصلاح این نگاه نداشته است.  

مایک پنس مطالب منتشر شده مبنی بر قصد وی در آماده‌سازی مقدمات لازم برای شرکت در رقابت‌های ریاست جمهوری سال 2020 را رد کرده و این ادعاها را دروغین و خنده آور دانسته است. با این حال حتی خود ترامپ نیز نسبت به آنچه در ماورای ذهن مایک پنس می گذرد نگران است. بدیهی است که ورود به عرصه سیاسی و اجرایی ایالات متحده آمریکا برای همه سیاستمداران آمریکایی وسوسه آور است! مایک پنس نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال سوال اصلی اینجاست که مایک پنس در چه صورتی وارد کاخ سفید خواهد شد؟

بدون شک، استعفا یا برکناری ترامپ از قدرت، مسیر ورود مایک پنس به کاخ سفید را هموار خواهد کرد و او را به یکی از بزرگ تین آرزوهای خود خواهد رساند! طی روزهای اخیر، برخی رسانه های آمریکایی مدعی شده اند که دونالد ترامپ برای کناره گیری و استعفا از ریاست جمهوری آمریکا آماده می شود. دلیل اصلی این مسئله، مانور نهادهای امنیتی آمریکا بر روی پرونده پسر و داماد ترامپ (در خصوص ارتباط با روسیه) است. در این صورت، مایک پنس به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا وارد کاخ سفید خواهد شد و جای ترامپ را خواهد گرفت. اگرچه این جا به جایی برای ترامپ یک کابوس محسوب می شود اما برای معاون وی، حکم نقطه ای ایده آل را دارد.

مایک پنس نه تنها به حضور در رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 فکر می کند، بلکه امیدوار است که هر چه زودتر و در آینده ای نزدیک بتواند جایگزین ترامپ در کاخ سفید شود. از این رو رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا هم اکنون سایه معاونش را در بالای سر خود حس می کند. بدیهی است که این موضوع بر روابط شخصی و سیاسی ترامپ و مایک پنس نیز تاثیرگذار خواهد بود. نکته مهم تر اینکه نظرسنجی های جدید در ایالات متحده آمریکا نشان می دهد محبوبیت ترامپ در نزد طرفدارانش افت کرده است. این در حالیست که روز به روز بر تعداد مخالفان رئیس جمهور آمریکا افزوده می شود. در چنین شرایطی مایک پنس کاهش محبوبیت ترامپ را در سقوط احتمالی وی از قدرت موثر می داند.

در نهایت اینکه هم اکنون رقابت پنهانی در کاخ سفید میان مایک پنس و دونالد ترامپ شکل گرفته است. این رقابت پنهان، به مراتب زودتر از آنچه تصور می شد شکل گرفته است. حال باید دید که در نهایت ارتباط ترامپ و معاونش به کدام سو هدایت می شود. حتی ممکن است دونالد ترامپ به زودی مجبور شود در حرکتی پیشدستانه، زمینه های خروج مایک پنس از کاخ سفید را فراهم کند تا بیش از این، سایه سنگین وی بر معادلات سیاسی آمریکا احساس نشود. همچنین ارتباطات بهتر مایک پنس با جمهوریخواهان (خصوصا جمهوریخواهان سنتی)، ترامپ را به شدت نسبت به تحرکات معاونش نگران ساخته است. از این رو  باید در انتظار لبریز شدن صبر ترامپ در قبال معاونش ماند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1396/05/18
ای خدا بزن تو کاسه همدیگر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
آف دکور _فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر