سنگینیِ سایه «مایک پنس» بر سر ترامپ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۷۸۸۵۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
۵۶۹۸
رئیس جمهورآمریکا درجریان رقابت های انتخاباتی از مایک پنس بعنوان فردی تاثیرگذار نام برد و وی را بعنوان معاون خود انتخاب کرد، اما هم اکنون، ترامپ نسبت به معاون خود دیدگاه خوب و مثبتی ندارد!
خبرگزاری مهر: رئیس جمهورآمریکا درجریان رقابت های انتخاباتی از مایک پنس بعنوان فردی تاثیرگذار نام برد و وی را بعنوان معاون خود انتخاب کرد، اما هم اکنون، ترامپ نسبت به معاون خود دیدگاه خوب و مثبتی ندارد!
 
اگرچه در جریان رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی، دونالد ترامپ از مایک پنس به عنوان فردی تاثیرگذار نام برد و وی را به عنوان معاون خود انتخاب کرد، اما هم اکنون، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نسبت به معاون خود دیدگاه خوب و مثبتی ندارد! بسیاری از رسانه ها و حتی اطرافیان رئیس جمهور آمریکا، از مایک پنس به عنوان جانشین احتمالی ترامپ نام می برند و حتی بیانیه اخیر مایک پنس نیز تاثیری در اصلاح این نگاه نداشته است.  

مایک پنس مطالب منتشر شده مبنی بر قصد وی در آماده‌سازی مقدمات لازم برای شرکت در رقابت‌های ریاست جمهوری سال 2020 را رد کرده و این ادعاها را دروغین و خنده آور دانسته است. با این حال حتی خود ترامپ نیز نسبت به آنچه در ماورای ذهن مایک پنس می گذرد نگران است. بدیهی است که ورود به عرصه سیاسی و اجرایی ایالات متحده آمریکا برای همه سیاستمداران آمریکایی وسوسه آور است! مایک پنس نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال سوال اصلی اینجاست که مایک پنس در چه صورتی وارد کاخ سفید خواهد شد؟

بدون شک، استعفا یا برکناری ترامپ از قدرت، مسیر ورود مایک پنس به کاخ سفید را هموار خواهد کرد و او را به یکی از بزرگ تین آرزوهای خود خواهد رساند! طی روزهای اخیر، برخی رسانه های آمریکایی مدعی شده اند که دونالد ترامپ برای کناره گیری و استعفا از ریاست جمهوری آمریکا آماده می شود. دلیل اصلی این مسئله، مانور نهادهای امنیتی آمریکا بر روی پرونده پسر و داماد ترامپ (در خصوص ارتباط با روسیه) است. در این صورت، مایک پنس به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا وارد کاخ سفید خواهد شد و جای ترامپ را خواهد گرفت. اگرچه این جا به جایی برای ترامپ یک کابوس محسوب می شود اما برای معاون وی، حکم نقطه ای ایده آل را دارد.

مایک پنس نه تنها به حضور در رقابتهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 فکر می کند، بلکه امیدوار است که هر چه زودتر و در آینده ای نزدیک بتواند جایگزین ترامپ در کاخ سفید شود. از این رو رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا هم اکنون سایه معاونش را در بالای سر خود حس می کند. بدیهی است که این موضوع بر روابط شخصی و سیاسی ترامپ و مایک پنس نیز تاثیرگذار خواهد بود. نکته مهم تر اینکه نظرسنجی های جدید در ایالات متحده آمریکا نشان می دهد محبوبیت ترامپ در نزد طرفدارانش افت کرده است. این در حالیست که روز به روز بر تعداد مخالفان رئیس جمهور آمریکا افزوده می شود. در چنین شرایطی مایک پنس کاهش محبوبیت ترامپ را در سقوط احتمالی وی از قدرت موثر می داند.

در نهایت اینکه هم اکنون رقابت پنهانی در کاخ سفید میان مایک پنس و دونالد ترامپ شکل گرفته است. این رقابت پنهان، به مراتب زودتر از آنچه تصور می شد شکل گرفته است. حال باید دید که در نهایت ارتباط ترامپ و معاونش به کدام سو هدایت می شود. حتی ممکن است دونالد ترامپ به زودی مجبور شود در حرکتی پیشدستانه، زمینه های خروج مایک پنس از کاخ سفید را فراهم کند تا بیش از این، سایه سنگین وی بر معادلات سیاسی آمریکا احساس نشود. همچنین ارتباطات بهتر مایک پنس با جمهوریخواهان (خصوصا جمهوریخواهان سنتی)، ترامپ را به شدت نسبت به تحرکات معاونش نگران ساخته است. از این رو  باید در انتظار لبریز شدن صبر ترامپ در قبال معاونش ماند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1396/05/18
ای خدا بزن تو کاسه همدیگر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر